Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@susadem Malesef talep değil. Standart DS260 inceliyoruz yanıtı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burooo07, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Birisiyle tanıştım Amerikadan konuştum güvendimde fakat hiç görmediğim birisi yani.Gitmek istediğim eyaletten farklı bir eyalette oraya gitmem gerekiyormu almak için ve olası kötü bir senaryo ne olabilir hiç tanımadığımdan?Yani bu şans bir kere geldiğinden insanın aklına milyon tane soru geliyor.

vize surecinizi imzaniza tasiyin.

maalesef sorunuz anlasilir degil.

• Merhaba. Bugün yine rüyam da mülakata giriyordum. Uyanınca yüzümde bir tebessüm vardı keşke gerçek olsaydı rüyası bile çok güzeldi. 🙂

Konsolosluktaydım, gişeye yaklaştım. Konsolosluk çalışanı; senin randevun yok, yanlış gelmişsin dedi. Ardından bana çok mu istiyorsun abd ye gitmeyi diye sordu. Ben de çok istiyorum dedim. O da gülümseyerek tamam o halde yarın için sana randevu veriyorum dedi. Sonrasını bir şeyler daha gördüm ama hatırlamıyorum.

İnşallah herkes mülakata girip vize alabilir. 🙏

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov Hayır olacak inşallah Orhan bey, belli ki yakındır güzel haberler. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba. Bugün yine rüyam da mülakata giriyordum. Uyanınca yüzümde bir tebessüm vardı keşke gerçek olsaydı rüyası bile çok güzeldi. 🙂

Konsolosluktaydım, gişeye yaklaştım. Konsolosluk çalışanı; senin randevun yok, yanlış gelmişsin dedi. Ardından bana çok mu istiyorsun abd ye gitmeyi diye sordu. Ben de çok istiyorum dedim. O da gülümseyerek tamam o halde yarın için sana randevu veriyorum dedi. Sonrasını bir şeyler daha gördüm ama hatırlamıyorum.

İnşallah herkes mülakata girip vize alabilir. 🙏

yakın yakın 🙂
    seni yollayacağız merak etme 👊

• @Sono @gucarslan İnşallah hep beraber gideceğiz. 🙂

• Merhaba arkadaşlar
    Aşılar konusunda bilgisi olan var mi ? acaba.. Unganlar kendi yapıyor galiba ama burda ( Paris) anlaşmalı doktor önceden 5 tane aşı listesi verdi yapıp gel diye.. Asilari kendiniz eczaneden alıp aile doktoruna götürüyorsunuz 3 tanesini yapıp aşi kartına yazdırdım lakin grip ve şu çiçeği mi ne bilmediğim diğer iki aşıyı taktir yapmıyor grip mevsimi değil diğerine yas uygun değil diyor ...Anlaşmalı kliniğe de ulaşamadım bir turlu simdilik ...ne yapılmalı yada yapılmasa ne olur vb bilgisi önerisi olan var mı acaba tesekkurler

• @gucarslan Bu form işlerinden hiç anlamıyorum ve ne dediğinize anlamadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aydın-t merhaba. tr'de dediğiniz gibi uygun olan aşılar unganlar tarafından yapılıyor ve bizlerin hiçbir adımda etkisi olmuyor. onlar istediği aşıyı yapıyorlar.

paris'te bu şekilde olduğunu bilmiyordum açıkçası. geçmiş yılların deneyimlerinde de okumadım ne yazık ki. kliniğe ulaşıp sormaniz en sağlıklısı ama onlar da cevap vermemiş.

sanki tek çare kliniğin cevabıni beklemek gibi.
    diğer türlü eksik sağlık raporu durumu olabilir.

• @gucarslan Dogrudur hocam tek çare kliniğe ulasmak gibi duruyor yeni asi oldum olmadi bir kaç gün sonra direk kliniğe gidecegim ulasamasam... Abd nin Fransa konsolusluk sitesinde de yazıyor aşıları önden olup gelin diye genede tesekkurler

• ⭐⭐

@aydın-t, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar
    Aşılar konusunda bilgisi olan var mi ? acaba.. Unganlar kendi yapıyor galiba ama burda ( Paris) anlaşmalı doktor önceden 5 tane aşı listesi verdi yapıp gel diye.. Asilari kendiniz eczaneden alıp aile doktoruna götürüyorsunuz 3 tanesini yapıp aşi kartına yazdırdım lakin grip ve şu çiçeği mi ne bilmediğim diğer iki aşıyı taktir yapmıyor grip mevsimi değil diğerine yas uygun değil diyor ...Anlaşmalı kliniğe de ulaşamadım bir turlu simdilik ...ne yapılmalı yada yapılmasa ne olur vb bilgisi önerisi olan var mı acaba tesekkurler

Burada da bahsettiğiniz gibi aşıların önceden yaptırılarak muayeneye gidilmesi gerektiği yazıyor. İki klinik görünüyor burada. Her ikisiyle de konuştunuz mu, en doğru yönlendirmeyi onların yapması gerekir aslında.

Bu arada uygulamaların ülkeden ülkeye değişebileceğini öğrenmiş olduk. Dosya transfer düşünen arkadaşlar için önemli bir detay ve zamanında netleştirmelerinde fayda var.

• Biraz önce Kcc'den evrak talep maili aldım, dosya no 19xxx, sıra konusunda bilgilendirme için yazıyorum.

• @goblis dogrudur biri ingilizce biliyor biri bilmiyor yaziyor bilgilerde ..ikisinede mail attım cevap bekliyorum tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arturobandini bilgi verdiğiniz için teşekkür. ikinci basamağı nedir acaba case numaranizin?

• @gucarslan 194xx

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arturobandini teşekkürler, bol şans dilerim.

• @Orhan-Cabarov gittiniz mi? Azerbaycan vatandaşıysanız yardım isteyebilirim sizden DS doldurulması için

• @Gunay-Seferzade Merhaba. Hayır gitmedim, mülakata Ankara'dan gireceğim ama Ankara hala kapalı dv vizesi vermiyor. Mülakat yerimi Tiflis ile değişmeye çalıştım ama KCC dşu cevabı verdi;

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.

Ds-260 formu ile ilgili sorularınızı buraya yazın. Bilen üyeler yardımcı olur.

• Teşekkürler bilgileriniz için. Acaba DS formunu direk Tifliste mülakat olarak doldurdsam nasıl olur. DV-2021 Azerbaycandan kazananlar Tiflis randevusuna gidebilmiş mi

• @Gunay-Seferzade Azerbaycan'da yaşayanlar mecbur mülakata tiflise gidiyorlar ama bu sorunun cevabını bilmiyorum. Ben Türkiye de yaşadığım için Ankara seçmiştim. Bir de bu konuya sorun isterseniz ;
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2188/dv2022-azərbaycan-green-card-lotereyasi-qalibləri/1

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |