Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba takıldığım bir konu var green card başvurusunda (2022) dalgınlıkla doğduğunuz şehir kısmına Iğdır yadim ama aslında kimlikte benim doğum yeri ilçe yaziyor bu hata sikinti yaratır mı acaba tesekkurler

• @aydın-t Sorun olmaz. Kazanirsaniz mulakatta aciklanir.

• @Ryback tesekkurler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aydın-t, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba takıldığım bir konu var green card başvurusunda (2022) dalgınlıkla doğduğunuz şehir kısmına Iğdır yadim ama aslında kimlikte benim doğum yeri ilçe yaziyor bu hata sikinti yaratır mı acaba tesekkurler

Bu baslikta sadece DV2021 asamalarina dair sorular sormalisiniz.

• @crazycells Merhabalar. Kız arkadaşım DV2021 kazananlarından ve sıra numarası 30binlerde. Biz kız arkadasımla mulakattan önce evlenip gitmeyi veya onun gidip green cardı eline aldiktan sonra benim işlemlerime başlanmasını düşünüyoruz, sadece ilişkimizde bazı karmaşık durumlar olduğu için hangi yolu izlememiz gerektiğini bilmiyoruz.
    Kız arkadasımla 2018de tanistik ve 3cu senemizdeyiz. Kendisi benden 10 yıl büyük (25-35) ve önceki evliliğinden 3 çocuğu var(en büyüğü 12 yaşında). Biz bu durumda nasıl bir yol izlemeliyiz yani mülakata evlenip gidersek kız arkadaşımın benden büyük olması, önceki evliliğinden çocuklarının olması orada bize negativ bir cevap gelmesi,vize verilmemesi gibi sorun yaşatır mı? Evleneceğimiz durumda ds260 formunu kendisi ve çocuklarını girerek doldurmasını beni ise mülakat tarihi açıklandıktan sonra konsolosluğa bildirmeyi düşünüyoruz. Bu planımız doğru mu yoksa en baştan ds260a benide ilave etmeli mi?
    Buradakı ve Amerikadakı süreci birlikte geçirmek istiyoruz fakat mülakatta vize verilmemesinden çok korkuyoruz o yüzden ilk önce onların gidip sonra benim işlemlerimi başlatmayı da düşünüyoruz. O zaman da takriben 2-3 sene ayrı kalmak zorunda kalıcaz. Bu süreci en doğru şekilde nasıl geçe bileceğimizde yardıma ihtiyacımiz var. Şimdiden teşekkürler.

• @Mehmet95, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Merhabalar. Kız arkadaşım DV2021 kazananlarından ve sıra numarası 30binlerde. Biz kız arkadasımla mulakattan önce evlenip gitmeyi veya onun gidip green cardı eline aldiktan sonra benim işlemlerime başlanmasını düşünüyoruz, sadece ilişkimizde bazı karmaşık durumlar olduğu için hangi yolu izlememiz gerektiğini bilmiyoruz.
    Kız arkadasımla 2018de tanistik ve 3cu senemizdeyiz. Kendisi benden 10 yıl büyük (25-35) ve önceki evliliğinden 3 çocuğu var(en büyüğü 12 yaşında). Biz bu durumda nasıl bir yol izlemeliyiz yani mülakata evlenip gidersek kız arkadaşımın benden büyük olması, önceki evliliğinden çocuklarının olması orada bize negativ bir cevap gelmesi,vize verilmemesi gibi sorun yaşatır mı? Evleneceğimiz durumda ds260 formunu kendisi ve çocuklarını girerek doldurmasını beni ise mülakat tarihi açıklandıktan sonra konsolosluğa bildirmeyi düşünüyoruz. Bu planımız doğru mu yoksa en baştan ds260a benide ilave etmeli mi?
    Buradakı ve Amerikadakı süreci birlikte geçirmek istiyoruz fakat mülakatta vize verilmemesinden çok korkuyoruz o yüzden ilk önce onların gidip sonra benim işlemlerimi başlatmayı da düşünüyoruz. O zaman da takriben 2-3 sene ayrı kalmak zorunda kalıcaz. Bu süreci en doğru şekilde nasıl geçe bileceğimizde yardıma ihtiyacımiz var. Şimdiden teşekkürler.

Evliliginiz sahte olmayacaksa, evlenip kendinizi surece dahil edip beraber vize almalisiniz. 3 yildir fotograflariniz, sosyal medya hesaplarinda paylasimlariniz, vs. yokmu elinizde. Amerikalilardan alacaksiniz vizeyi, yas farki ve kiz arkadasinizin onceki evliliginden cocuklarinin olmasi ile ilgilenmez onlar. Yeterki iliskiniz ve evliliginiz gercek olsun.

• Merhaba sicil kaydının arşiv kayıtlı olmasına dikkat edin diye belirtilmiş ama anlayamadım arşiv kayıtlı diye yazınca e devlette bulamıyorum sadece sicil kaydı olarak alabiliyorum arşiv kayıtlı olduğundan nasıl emin olacağım

• @red_wine https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari/4756?_=1602187706516 şu linkte sayfayı biraz aşağı indirin, sayın muhtaradana çok güzel anlatmış onun yazdıklarını kaynak olarak kullanın.

• KCC'den hala mail gelmedi. Acaba bu ay bitmeden gelir mi mailler?

• ⭐⭐⭐

@zıpzıp, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

KCC'den hala mail gelmedi. Acaba bu ay bitmeden gelir mi mailler?

Merhaba,

En son 11000'lere yaklaştı evrak talep mailleri. Ancak yaklaşık 20 gündür oldukça yavaşladı. Hem forum, hem de Telegram grubunu takip ediniz lütfen.

• @Sono geçen sene 16 ekim'de neredeyse herkese gelmiş mailler bu sene daha geç olacak sanki. telegram grubuna nereden dahil olabilirim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zıpzıp, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

ram grubuna nereden dahil olabili

dv2020'deki süreç çok farklı ilerledi yalnız, şahsen o şekilde bir toplu evrak talep maili gelmesini beklemiyorum.

bu arada, telegram grubu için size özel mesaj gönderdim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mehmet95, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Merhabalar. Kız arkadaşım DV2021 kazananlarından ve sıra numarası 30binlerde. Biz kız arkadasımla mulakattan önce evlenip gitmeyi veya onun gidip green cardı eline aldiktan sonra benim işlemlerime başlanmasını düşünüyoruz, sadece ilişkimizde bazı karmaşık durumlar olduğu için hangi yolu izlememiz gerektiğini bilmiyoruz.

eger belgelerle evliliginizi kanitlayabilecekseniz o durumda korkmaniz gereken bir durum yok.

evlilik plani olan kisiler icin en ideali her zaman hemen evlenip surece beraber devam etmek.

• @gucarslan C.N. 38XXX sıralarda acaba gider miyiz? Kanada'ya başvuralım mı?
    Bana göre bu sene mucizeler gerçekleşecek ve gitmek isteyen herkes gidecek 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aslıhan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gucarslan C.N. 38XXX sıralarda acaba gider miyiz? Kanada'ya başvuralım mı?
    Bana göre bu sene mucizeler gerçekleşecek ve gitmek isteyen herkes gidecek 🙂

yani imkanlarınız elveriyorsa ve gereklilikleri sağlıyorsanız elbette deneyin kanada'yı da. sonuçta hayatınızı nasıl ve nerede geçirmek istediğiniz önemli 🙂
    umarım dediğiniz gibi olur ve herkes vizesini alır. bütün temennimiz bu yönde..

• Arkadaşlar merhaba. DS 260 formunu dolduruyorum. Additional Work training educational informstion kısmını dolduruyorum. ABD'ye gittim ama listede ABD yok. O soruya nasıl cevap verebilirim acil yardım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar, DV2021 Telegram grubunda duyurusunu yapar misiniz?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3768/facebook-grubu-canli-yayin-duyurusu-9-ekim-2020

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaslar, DV2021 Telegram grubunda duyurusunu yapar misiniz?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3768/facebook-grubu-canli-yayin-duyurusu-9-ekim-2020

paylaşıldı. şimdiden iyi yayınlar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@omardevonlittle, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba. DS 260 formunu dolduruyorum. Additional Work training educational informstion kısmını dolduruyorum. ABD'ye gittim ama listede ABD yok. O soruya nasıl cevap verebilirim acil yardım

ilgili sorunun ekran goruntusunu atar misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gucarslan elinize saglik.

Benzer Başlıklar

• 1476
  • 6431
  • 56
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |