Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yepyeni bir yil, yepyeni umutlar, taptaze surecler. 2021 yili icin green card cekilis sonuclari hayirli olsun. Aklinizdaki, neredeyse butun sorularin cevaplarini bu forumda bulabileceksiniz. Hali hazirda bircok sorunun cevabi, forumda yer almakta. Gozunuz aydin.

• Merhaba ben confirmation number yerine giriyorum ama yanlış diyor yanlış değil bizzat fotoğrafını çektim. Unuttuma basıyorum o zaman da yine yanlışlık var deniyor acaba yoğunluktan dolayı olabilir mi?

• Bilgiler için teşekkürler, görelim bakalım hayattaki şansımızı 🙂

• @Ashtrem Henüz açıklanmadı hanımefendi, girdiğiniz numara kutucuğu dv2020 için.

• Ustalar kim nereye gidiyor

• Selam millet. Kazananlara tebrik ediyroum. 2021 cekilis sonucuna bakayim derken bu mesaj geldi ne demek istiyor? 🤔
    Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
    Please verify that you have entered all information

• @ByDoski siz zaten 2020 talihlisi değil misiniz? 2021'e de mi başvurdunuz? 2021 için çıkmamış, onu diyor mesajda.

• Dv 2021 talihlileri için telegram gubu katılmak isteyenler için katılım linki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana elinize saglik 🙂 aktarmissiniz bile 🙂

evet arkadaslar, DV2021 talihlilerini tebrik ederiz ve aralarindaki sohbeti koyulastirmak uzere kendilerini su linkteki telegram grubuna davet ediyoruz 🙂 Bu sekilde forumdan ogrendiklerini kendi aralarinda paylasip, yanlisliklari engelleyebilirler...

Telegram, whatsapp'a kiyasla cok daha iyi bir platform oldugundan bu yil bir whatsapp grubumuz olmayacak, o amacla telegram grubunu kullanacagiz...

Her yil oldugu gibi bu yil da sadece talihlilerin gruba girmesine izin var, bunun disinda danismanlar, araci sirketler veya ucuncu parti baska kisilerin gruba girisi veya baskalari araciligiyla reklam yapmasi yasaktir. Bu amacla grubu kullanan kisiler sadece gruptan degil, forumdan da banlanacak. Baska kisilerin hizmetlerini kullanmak isteyen arkadaslar, bunu forumdan bagimsiz olarak kendi kendilerine yapmalilar.

• @coder hocam tekrar başvuru yaptim. Ne olur ne olmaz diye 😀

• Arkadaşlar merhaba, en son msjımı geçen yıl yazmıştım.Bu sene sadece yazılanları takip ettim. Biraz önce sonuçlara baktım ve ne yazikki bana çıkmadı ama ardından eşimin sonucuna baktım ve ona çıktığını öğrendim 🙂 Ama case number 34 bin küsürlerde .Buruk bir sevinç oldu tabi.
    Sayın @crazycells bize sıra gelme ihtimali var mıdır sizce?

• Yerimizi alalım 🙂

• ⭐⭐⭐

@abdllhmlty, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba, en son msjımı geçen yıl yazmıştım.Bu sene sadece yazılanları takip ettim. Biraz önce sonuçlara baktım ve ne yazikki bana çıkmadı ama ardından eşimin sonucuna baktım ve ona çıktığını öğrendim 🙂 Ama case number 34 bin küsürlerde .Buruk bir sevinç oldu tabi.
    Sayın @crazycells bize sıra gelme ihtimali var mıdır sizce?

Tebrik ederim hayırlı olsun.
    Case number fena değil ancak bununla ile alakalı kesin bir şey söylemek mümkün değil bilginize

• Teşekkür ederim. İnşallah hayırlısı olsun diyeyim o zaman.

• ⭐⭐⭐

Teşekkür ederim. İnşallah hayırlısı olsun diyeyim o zaman.

Sonuç olarak kazanmış oldunuz bu güzel bir haber. Şuan önünüzde DS-260 formu olacak. Sonra bekleyeceksiniz 😊

• Evet 4 yıldır hayalini kurduğum olay gerçekleşti. 4 Yıldır bu forumda okumadığım sayfa kalmadı ve hep acaba kazandım diye yazacak mıyım diye düşünüyordum ve gerçekleşti çok şükür.Nasip olursa önümüzdeki Temmuz Ağustosa kadar bekleyeceğiz sıranın gelmesini muhtemelen. Baya uzun bir bekleme olacak 🙂

• ⭐⭐⭐

Evet 4 yıldır hayalini kurduğum olay gerçekleşti. 4 Yıldır bu forumda okumadığım sayfa kalmadı ve hep acaba kazandım diye yazacak mıyım diye düşünüyordum ve gerçekleşti çok şükür.Nasip olursa önümüzdeki Temmuz Ağustosa kadar bekleyeceğiz sıranın gelmesini muhtemelen. Baya uzun bir bekleme olacak 🙂

. Sevincinizi hayal edebiliyorum. 2021 yılı için Telegram grubu oluşturuldu Hem formdan bende gruptan takip edebilirsiniz

• @ayhanpolat tebrikler yeni yaşamınız hayırlı olur inşallah:)

• Bize sıra gelir mi soruları gelmeye başlamış :))) tatlı bir telaş sarmaya başlamış yeniş başlığı.

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun umarım su gibi akıp giden bir yıl olur inşallah. kazanamayan arkadaşlarda hayırlısı olsun diyelim pes etmek yok çıkasıya kadar devam...

• @abdllhmlty tebrik ederim hayırlı olsun ,ilk önce eu kotasındaki en yüksek case numarasını görmemiz,daha sonrada temmuz ayında açıklanacak ağustos bülteninde toplam dv 2021 talihli sayısını öğrenmemiz lazım,daha detaylı yorumlar yapabilmemiz için ise ocak 2021 de yayınlanacak ceac verilerine ihtiyacımız olacak

siz hiç sıkmayın canınızı, case numaram büyük mü diye endişenmeyin ,şu an önemli olan talihli olmak gerisi yavaş yavaş hallolur,süreçte bol sabırlar dilerim
    şu anda hiç bir işlem yapmanıza gerek yok ,Ds 260 formunu doldurmanız için baya vaktiniz var

İlk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor,lütfen aşağıdaki konu başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun
    👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |