Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@kartalveat, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

KCC nin istediği belgeler arasında olan
    Mahkeme Kayitlari için şu bilgi girilmiş.
    (Eger bu belgelerden alamadiginiz varsa, neden alamadiginiza dair bir aciklama yazip bunu KCC'ye gondermelisiniz.)

KCC ye göndereceğimiz mailin içinde mi yazacağız yoksa ayrı bir belge gibi word'de hazırlayıp Mahkeme kaydım bulunmamaktadır Bakınız xxxxx nolu adli sicil kaydımda sabıka bulunmamaktadır vs demek mi gerekiyor. (tabiki; pdf'e çevrilmiş ve ingilizce yazılmış olarak 🙂 )

sabıka kaydınız varsa gönderiliyordur büyük ihtimal çünkü mahkemenizi soracaklardır sabıka kaydınız varsa sabıka kaydınız yoksa mahkemede olmayacağı için gerek yok diye düşünüyorum ben.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kartalveat mahkemeye çıktıysa ozaman çevirmen onaylı mahkeme sonucunu ingilizce sunacaksın. Eğer mahkeme olayın yoksa e devletten alacağın tüm evraklar geçerlidir. Bu kadar basit.

• Ooooo Yerimizi alalım hemen.

• Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Şimdiden yerimizi alalım.

• @kartalveat

Evet alamadığınız bir belge varsa neden alamadığınıza dair açıklamayı ingilizce olarak gönderdiğiniz e-mailin içerisine yazabilirsiniz

Arşiv kayıtlı adli sicil belgenizde sabıka kaydınız yoksa, sizin ayrıca sabıka kaydım yoktur diye bir yazı göndermenize gerek yok

sorunuzu isterseniz ilgili başlıkta sorun⬇
    DV2021 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/139346

• Dv2021 kazananlar bekleme odasından çıkıp burada devam edecek herhalde bol şans 🙂

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@kartalveat mahkemeye çıktıysa ozaman çevirmen onaylı mahkeme sonucunu ingilizce sunacaksın. Eğer mahkeme olayın yoksa e devletten alacağın tüm evraklar geçerlidir. Bu kadar basit.

@crazycells in yaptığı açıklamada mahkeme kağıdı yoksada açıklama yapın diyor.
    Böyle açıklama yazmazsak eksik belge göndermediğimizi KCC nereden bilsin.
    Bu yanlış anlamaya engel olmak eksik belge durumuna düşmemek için mutlaka açıklama yapılması yerinde olur.
    İlk iletimde bu açıklamayı nasıl yapacağız diye sormuştum.
    Sağolsun @Muhtaradana net açıklamış

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@kartalveat

Evet alamadığınız bir belge varsa neden alamadığınıza dair açıklamayı ingilizce olarak gönderdiğiniz e-mailin içerisine yazabilirsiniz

Arşiv kayıtşı adli sicil belgenizde sabıka kaydınız yoksa, sizin ayrıca sabıka kaydım yoktur diye bir yazı göndermenize gerek yok

sorunuzu isterseniz ilgili başlıkta sorun⬇
    DV2021 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/139346

Teşekkür ederim.
    Sinek ufak fakat miğde bulandırır gibi basit küçücük bir ayrıntı soru olmasına rağmen yanıtınız yararlı bilgi oldu benim için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kartalveat adli-sicil-kaydi_1.jpg

çerçeve içindeki yazı olduktan sonra neden açıklama yazasın ki

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@kartalveat !

çerçeve içindeki yazı olduktan sonra neden açıklama yazasın ki

Haydaa.. bak konu konuyu açtı.
    İşaretlediğiniz alana bakarsak sizde haklı oluyorsunuz.
    Bugüne kadar internetten sürekli Türkçe olarak aldığım bu belgeyi E devletten KCC adına ve ingilizce de alabilyormuyuz.

• @kartalveat arşiv kayıtlı adli sicil belgesini e-devletten ingilizce alabilirsiniz

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@kartalveat arşiv kayıtlı adli sicil belgesini e-devletten ingilizce alabilirsiniz

Sizleri ve bu forumu seviyorum.
    Okumanın cehaleti aldığını kendi üzerimde tespit ediyorum
    inşallah atasözün devamı olan kısmıda üzerimizde baki kalmasın 🙂

• Kazandığımı buraya yazmak nasip olur inşallah bana da, yerimi ayırtayım şöyle herkese bol şans herkes için hayırlısı olsun.

• Herkese bol şans!

• Sayın @crazycells Eline sağlık teşekkür ederim her zamanki gibi cok net açıklama.
    Kazanan arkadaşlarımızı şimdiden tebrik ediyorum

• ⭐⭐

Arkadaşlar kazananları tebrik etmekle birlikte, bu yıl forumdan çok fazla kişinin de tebrik edilmesini diliyorum umarım en ihtiyacı olan ve isteyen kişilere çıkar ve çıkmıştır.. 🙏🏻

• Heyecan büyük dilerim yürekten isteyen herkese çıkar🙏🙏🙏yarın burada kazandım yazmak en büyük hayalim😊🙏emeğinize sağlık @crazycells

• Yeni bilgiler ve önemli detaylar öğreniyoruz 🙂 👍 .

Umarım kimlere çıkarsa süreç ve sonrası için özgün fark edilmemiş çözümlerle yardımcı olurlar.

Bunu yazdıysam da niyetimi baştan ifade ediyorum demektir 😇

Bu süreci kazananlar umarım pisi pisine son raddeye kadar kaybetmez 👍 .

Forumun var olma amacını onyıllar boyunca yaşatmalıyız bir bayrak misali.

• Bismillâhirrahmânirrahîm, Besmele ile buraya ilk iletimi yazayım, Rabbim devamını da nasip eder inşallah. Gönülden isteyen herkese Rabbim kazanmayı nasip etsin.

• 1-2-3 SES - DENEME - DENEME 🔌

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |