Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben de tavsiye olarak Virginia'da yaşayan happynazo kanalını öneririm. Gayet eğlenceli ve bilgilendirici videoları var

• Emeğinize sağlık. Çokça faydalı bir şey olmuş.

• Haritada boş olan bir başka yere eklenebilecek arkadaş da bu kanalın sahibi, Seattle'da

• iyi de haritada Rusya yok 🙂 @crazycells bu alelen ayrimcilik :)) Neyse benim kanali da New York civarina ilistiriverin...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Raskolnikov, içinde söyledi: Türk Youtuber'ların ABD Haritası

iyi de haritada Rusya yok 🙂 @crazycells bu alelen ayrimcilik :)) Neyse benim kanali da New York civarina ilistiriverin...

tamamdir, yeni haritaya ekleyecegim 🙂 👍

• Herkese merhaba,
    Ben de San Antonio / Teksas'taki günlük hayatımdan bahsettiğim bir youtube kanalı açtım. Hepinizi beklerim 🙂

• Listeye bir Youtuber daha eklendi. Güzel içerikler üretebileceğini düşünüyorum.

• Selam arkadaşlarım bizde Newyorkta yasıyoruz Amerikadaki hayatımızı kanalımızda paylaşıyoruz.Destek olursanız çok memnun olurum.Teşekkürler.

• merhaba arkadaşlar bende youtube kanalı açtım destek olursanız çok sevinirim, Amerika'da uçak teknisyenliği mühendislik dalları ve güncel konular hakkında paylaşımlar da bulunacağım, desteğiniz için teşekkürler

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   istanbuladami istanbuladami 

• Güzel paylaşım . Güncel harita daha güzle olur

Benzer Başlıklar

• 9
  • 121
  • 489
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |