Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

ABD'ye uçak bileti (Hangi ulkeler transit vize gerektiriyor?)

• @ayvalik10, eylul uygun degil de ekim inceleyecegim simdi. tesekkurler. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vermaynen ekim olanları da gönderdim sana

• @ayvalik10, içinde söyledi: ABD'ye uçak bileti (Hangi ulkeler transit vize gerektiriyor?)

@vermaynen ekim olanları da gönderdim sana

evet gordum inceleyecegim simdi saolun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vermaynen
    skyscanner 1967 TL bir aktarma ile var. ekim ayı için ki ben 1 ekim bakıyorum aklında olsun skyscanner haber yapmıştı en düşük biletler salı günleri diye 🙂 bir de sabaha karşı

• @ayvalik10, içinde söyledi: ABD'ye uçak bileti (Hangi ulkeler transit vize gerektiriyor?)

@vermaynen
    skyscanner 1967 TL bir aktarma ile var. ekim ayı için ki ben 1 ekim bakıyorum aklında olsun skyscanner haber yapmıştı en düşük biletler salı günleri diye 🙂 bir de sabaha karşı

evet bende sali carsamba bakiyorum gun ve saat onemli degil benim icin hergun her saat direk ucus olur yeterki uygun olsun 🙂 ekim ayinda 1500 den basliyor. en dusuk daha dusuk de bulamiyorum.

• ⭐⭐

Merhaba Almanya aktarmasında munih ve frankfurt transit vize istemiyor diye biliyorum! Son bir check etmek isterim... Bizim uçusumuz münih üzeri 3 saat bekleme süremiz var. Tecrübesi olan varmı?

• @HockeyUmpire2, içinde söyledi: ABD'ye uçak bileti (Hangi ulkeler transit vize gerektiriyor?)

Merhaba Almanya aktarmasında munih ve frankfurt transit vize istemiyor diye biliyorum! Son bir check etmek isterim... Bizim uçusumuz münih üzeri 3 saat bekleme süremiz var. Tecrübesi olan varmı?

Merhaba,biz 6 Eylül'de Lufthansa ile Frankfurt aktarmalı Houstona geldik,her hangi bir transit vize gerekmedi bize.

• @hockeyumpire2, bir tanidik ilk kez pasaport cikartip munih aktarmali miami ucusu gerceklestirmis cocugunu gormeye gitti. Lufthansa ile ucusu gerceklestirdi.

• merhabalar. başka başlık altında sormuştum buraya yönlendirdiler 🙂 bir kerede buradan sormak isterim. biz eşimle ukrayna havayolları ile kiev aktarmalı bilet almayı düşünüyoruz. ankara-kiev-newyork. aktarmayı 15 saat olandan alıp kievde dolaşmayı planlıyoruz sadece sırt çantalarımızla. bilet fiyatlarıda 3200-3600 tl civarında dolaşıyor 2 kişi ocak 2020 için. daha önce böyle bir rota oluşturan oldumu acaba? sıkıntı yaşayan filan? havaalanından çıkıp dolaşıp tekrardan havaalanına gelicez kiev de...

• ⭐⭐

@supermario en son ukraynaya vize istemiyordu sanırım. Arkadasım gitmişti. Sadece diger ucusunuzun online check - in ini yanınıza kagıt olarak alın. (sanırım ülkeden çıkacagınızın kanıtı olarak görmek istiyorlar.) kiev güzeldir. İyi gezmeler. Yine de Ukrayna airlines ın müşteri hizmetleri veya konsolosluktan teyit edin.

• @HockeyUmpire2 teşekkürler. aynen bi teyit lazım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@supermario, içinde söyledi: ABD'ye uçak bileti (Hangi ulkeler transit vize gerektiriyor?)

merhabalar. başka başlık altında sormuştum buraya yönlendirdiler 🙂 bir kerede buradan sormak isterim. biz eşimle ukrayna havayolları ile kiev aktarmalı bilet almayı düşünüyoruz. ankara-kiev-newyork. aktarmayı 15 saat olandan alıp kievde dolaşmayı planlıyoruz sadece sırt çantalarımızla. bilet fiyatlarıda 3200-3600 tl civarında dolaşıyor 2 kişi ocak 2020 için. daha önce böyle bir rota oluşturan oldumu acaba? sıkıntı yaşayan filan? havaalanından çıkıp dolaşıp tekrardan havaalanına gelicez kiev de...

ben de su an Ukrayna icin vize gerekmiyor diye biliyorum, o nedenle ulkeye turistik amacla girebilirsiniz. 15 saat cok uzun degil, o nedenle oncesinde ne yapacaginizin planini yapin isterseniz, elde bir plan gorurlerse sorun cikarmazlar.

• ukraynaya bırakın vizeyi pasaport bile gerekmiyor. yeni kimlik kartlarıyla vizesiz ve pasaportsuz giriş yapabilirsiniz ülkeye. yalnız son bir kaç gündür, ukraynaya girişlerde kürt müsünüz diye soruluyormuş değilim deseniz bile doğu illerinden gelenleri ülkeye sokmayabiliyorlarmış. son zamanlarda ukrayna üstünden avrupaya kaçışlar ve iltica olayları patladığı için kürt müsün türk müsün diye sorguya çekmeye başlamışlar.

• Evet ozellikle facebook uzerindeki interrial gruplarinda ukraynaya giriste sorun yasayan ve geri gonderilen cok kisi paylasmis bunu malesef.

• İyi günler Amerika dan istanbula emirates yolları dubai üzerinden bilet alacam transit vize gerekiyormu yardımlarınız için teşekkürler

• Merhaba, İzmir-Amerika uçuşum var. Münich üzerinden aktarmalı. Terminal1'de inip, Terminal2'ye geçmem gerekiyor. TC Vatandaşıyım, bordro pasaport var. Schengen vizesi yok. Transit vize ihtiyacı olur mu ? ABD vizesi olduğu için istemezler mi ? Teşekkürler,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atg3535 havalanı içinde olduğu sürece transit vize gerekmiyor

• Merhaba öncelikle forumda yeniyim, @supermario sıkıntı olmaz yalnız havalimanından şehre mesafe az değil kontrol ıvır zıvır bunları hesaba katarak Kiev gezinizi planlayın.
    @atg3535 Valla hocam size geçen sene bu zamanlarda başıma gelen bir olayı anlatayım. Terminal 2 den inip Terminal 1 geçmek zorundaydım. Lufthansa ile Tampa-Münih , Sun express Münih- İzmir. Şimdi indik hadi yürüyelim terminale derken tam terminal 2 ve 1 ayrımında asansör kullanıp aşağı indim. Dümdüz çıktım ve Terminal 1 geçtim. Evet ben burda bir sıçışı farkettim çünkü millet check-in yapıyordu. Görevlilere söylememe rağmen sallamadılar tekrardan güvenlik kontrolü derken hoooop nerdeyim pasaport kontrolü. Durumu anlattım!!!! Pasaport memuru şok sen ülkeye girmemişsin ki çıkış vereyim diyor. Bilete baktı hani aradan daha yarım saat geçti. Hala transit vizem olduğu konusunda ısrarcı. Bu arada ne schengen ne yeşil var. Bana residency var mı diye sordu yok dedim. Tekrar gidecek misin dedi evet 1 ay sonra dedim. Sonra telefon felan açtı durumu anlattı ve telefonu kapattı. Bana hala transit vize lazım diyor. Ancak ben bu konularda da geçen Almanya vize konusunda Frankfurt Münih ve bir havalimanında daha US vizen varsa transite ihtiyaç olmadığına dair bir yazı okumuştum. O yüzden ısrar edince geç hadi dedi memur.
    Umarım bu tarz sorunun olmaz çünkü anladığım kadarıyla Sun ile uçacaksın. Şimdiden iyi yolculuklar. Umarım benzer durum başına gelmez.
    Bu arada Almanyada olan bir var ki evlere şenlik. Türkiyeden giderken uçaktan inişte Alman polisi otomatik silahlarla kapıda beklerken ne hikmetse Amerika dönüşünde bir insan evladı yoktu.

Biraz karışık oldu farkındayım vaktim olduğu bir zaman düzenlemeye çalışırım. İyi forumlar.

• ⭐⭐

@atg3535 merhaba münih üzeri geldik terminal 1 e inip - otobüs, ve havaiçi metrosu gbi birsey ile terminal değiştirdik, sadece yapmanız gereken yönlendirme tabelalarını takip etmelisiniz.

Terminal 1 deki ucus kodlu ekrandan ucusunuzu göremezsiniz endişe etmeyin, çünki terminal 2 de görünecek.

Umarım aktarma süreniz kısa değildir. İyi yolculuklar.

• @crazycells peki ukraynadan bir aktarma kanada ve abş olursa tranzit vize gerekiyormu ?
    Birde ukraynadan vur aktarma katar ve abş olursa tranzit vize gerekiyormu ?

Benzer Başlıklar

• 3
  • 180
  • 9
  • 36
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |