Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

Green Card beklerken Turistik Vizeye Başvurmak

• Tüm forum üyelerine iyi akşamlar. Şu an bir çok üye gibi biz de eşimle 2021 çekilişini bekliyoruz🙏🏻 fakat bu arada çalıştığım şirketten 2 şefimle beraber bir Miami turu aldık Ocak 2021 için. 🛫 🏝 Forumu aradım ama tam olarak bir cevaba rastlayamadım. Sorum şu; GC çıkarsa turistik olarak planladığımız tatili iptal edeceğiz fakat 2021 GC çıkmazsa bir daha şansımı denemeyeceğim🤷🏼♂ onun yerine planladığımız 1 haftalık Miami turuna katılmak ve ABD'ye sadece turist olarak gitmek istiyorum. GC başvurusu turistik vizelere etki eder mi, daha önceden neden ısrarla başvurdunuz da şimdi turistik gidiyorsunuz gibi bir soru gelir mi, benden daha tecrübeli olanların düşüncelerini merak ediyorum. 🤚🏼 cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐

@celestial_2 GC çekilişine katılmış olmak turist vizesi almaya veya turistik seyahat yapmaya engel değil. Bir sıkıntı olmaz.

• Sorun olmaz. Sadece sordukları sorulara cevabınız net olsun. İyi sanslar

• Durumun sadece benim değil, eşimin ve benimle başvuracak 2 şefimin de başvurusunu etkilemesini istemem, onların da ilk US vizesi başvurusu olacak. Cevaplar için herkese çok teşekkür ederim!

• @celestial_2 Merhaba, Başvuru yapabildiniz mi? Randevu tarihi veriliyor mu?

Log in to reply

Benzer Başlıklar

• 1026
  • 6
  • 4
  • 2

83

8.2k
Users

2.4k
Topics

136.2k