Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Trump Hükümeti Tüm Amerikalılara Çek Gönderiyor (CARES Act Stimulus Payments)

• ⭐⭐

Trump baba bizide gor 😂

• @aliarmgn Tesla almıştım ben alırken $836 dı bugün oldu 1200 abd ye 20k dolar ile gelmiştim şimdi oldu 35k şimdi bu 38k ile $BNGO'a yatırım yaptım .50 den aldım stockları (6 ay bekliycem) aldım bioteknoloji şirketi 6 ay sonra inşallah 80k olmasını bekliyorum 😃 (20k ile geldikten sonra 10ksı direkt gitti, sonra ben unemployment 'a basvurdum burada sirketim vardı eskiden açtığım o çıkınca bana direkt haftalık 600 dolardan yaklasık 10k para yattı ehsabıma o sayede 20k oldu param yani buraya geldiğimdeki harcadigim tüm paralar geri geldi) bence olur ABD sirketlerin değerleri virüsten dolayı zaten düşük, seneye kadar stockların çoğu %100 artacaktır ABD ' e güveniyorum çok zengin ülkei gelir gelmez fırsatlar başladı 😃

• McConnell changed his tune and said that a second stimulus check “could well be” part of the next coronavirus relief bill. Equally telling was his follow-up remark: “I think the people who have been hit the hardest are people who make about $40,000 a year or less,” he said.

• Galiba ikinci stimulus checkler geliyor 40k altindakilere

• Ağustos ortasında paralar gelmeye başlar, bu sefer 3,4 aylık bir şey yaparlarsa iyi olacak. Yatırımları bozmak istemiyorum paralazım 😃

• Stimulus checks are on the way

• ⭐⭐

Simdi biz birinci check ten yararlanamadik ,ikincisindendemi yararlanamayacagiz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: Trump Hükümeti Tüm Amerikalılara Çek Gönderiyor (CARES Act Stimulus Payments)

Simdi biz birinci check ten yararlanamadik ,ikincisindendemi yararlanamayacagiz ?

Yararlanamadık diye bir durum yok, çek gelmemiş veya hesaba yatmamış olması size bu para verilmeyecek anlamına gelmiyor. En kötü ihtimalle yıl sonunda vergi iadesi olarak alacaksınız.

• ⭐⭐

@knnrn yilsonu vergi oderken bu durumu mubasebecimize soylememiz yeterli midir ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: Trump Hükümeti Tüm Amerikalılara Çek Gönderiyor (CARES Act Stimulus Payments)

@knnrn yilsonu vergi oderken bu durumu mubasebecimize soylememiz yeterli midir ?

Muhtemelen vergi formlarında "Stimulus paranızı aldınız mı?" gibi bir soru olacaktır.

• ⭐⭐

@knnrn tamam cok tesekkur ederim 💐

• @redsat2000 Heyecanla bekliyoruz

• MERHABALAR BENIM BIR ARKADASIM DEVLETIN VERMIS OLDUGU 1200 DOLARI ALABILMEK ICIN BENIM TAX FAILIMI YAPMIS 2019 YILINI CALISMIYOR OLARAK GOSTERMIS ASIL CALISTIGIM SIRKETTE BENIM TAX FAILIMI ELEKTRONIK OLARAK IRS GONDERINCE IRS BUNUN TAX FAILI YAPILMIS DIYE ASIL OLAN TAX FAILI GERI GONDERIYOR YANI IRS TE IKI ADET TAX FAILIM OLMUS OLUYOR IRS ARIYORUM ULASAMIYORUM BU DURUMU NASIL DUZELTEBILIRIM YARDIMCI OLABILIRMISINIZ BIRDE BU SMALL BUSINESSIN SBA NIN IRS ILE HARHANGI BIR ALAKASI VAR MI YARDIMCI OLABILIRMISINIZ

• @abdullah1453 IRS ayni SSN kullanildigi icin ikinci tax file gonderisini reddetmis. Yapmaniz gereken, bir muhasebeci veya HR Block gibi tax isiyle ugrasan bir yerden yardim alarak, ilk yapilan tax file'i amend yapmaniz olacaktir.

Lutfen tum yazinizda buyuk harfler kullanmayin.

• Bu hafta içi sonuç çıkar sanırım, yardımları bekliyoruz dört gözle 😃 bu arada benim $BNGO 0.50!den aldığım Biotech şirketi şimdiden 0.70 oldu bile 😃 Bu amerika varya harika bir yer türkiyede malesef yatırım yapılabilecek teknoloji sirketi bir elin parmakalrını geçmiyor, burada yüzlerce harika sirket var. American Dream hala devam ediyor burada.

• @nicely hayirli olsun- kazanclarinizin devamini dilerim.

Siz acaba American Dream’i yanlis anlamis olabilir misiniz? Anlattiginiz hikaye bana daha cok Turkish Dream’i hatirlatti..

• @nicely Ayni sirkette benim de kucuk bir yatirimim var, yil sonuna kadar $2 beklentisi var, bakalim gorecegiz.

• @razorjimmy Bilmiyorum ben bu anladığım şekilde mutluyum 🙂

• @MySea Evet tebrikler bugun $1 oldu neredeyse ben sattım şimdi $70k oldu bununlada $QLGN aldım 2 haftaya $10+ olacak $100k olacak inşallah para, bakalım 1 milyon ne zaman olacak 😃

• @nicely hocam yaşadığınız yer ile ilgili videolar ne zaman gelecek?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |