Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Mortgage Kredisi ile Ev Sahibi Olmak

• @semavi güle güle oturun inşallah. Çok güzel görünüyor.

• Güle güle oturun Harika eviniz 🙂 darısı basımıza.

• @semavi güle güle oturun sağlıkla mutlulukla

• @semavi eviniz çok güzelmiş. Güle güle oturun insallah. Darısı bizlere.. : )

• ⭐⭐

@semavi gule gule oturun. Aynisini Florida’da kendi bolgemde senin fiyata bulsam hemen alacagim. Imkansiz degil ama firsat yakalamak gerekiyor. Ben de surece basladim. Sonuclaninca ayrintilari Florida icin buradan aktaririm

• @semavi
    Hocam yanlardaki evlerden birinde gözünüz kulağınız olsun.
    Komşu gelmek isterim. Okul puan ve durumlarına da baktım gayet güzel .(Gerçi sizde bakmışsınızdır zaten )

• Tesekkurler Arkadaslar...

Maas varsa Turkiye'de kinden daha kolay burada ev almak (30 yil avantaji)

@smesut Benim cocuklari desteklersen yanda ki evlerden bir veya bir kacini ayarlayabiliriz 🙂 Bakarsin satip cikarlar 😃

Bizim sokak circle olarak geciyor... Yani sokak yarim daire olarak ayni yola baglaniyor her iki taraftan... Etrafimiz 20-30 yillik Amerikali ev sahipleri... Sessiz sakin bir sokak... Kiraci olan tek ev bizimkiymis sanirim... Bunlari duyunca daha da mutlu olmustum tasindigima...

Mesela tavuk beslemek istiyordum ve city izin vermiyor normalde... Ama genel teamul komsular sorun etmiyorsa ve sikayet gitmiyorsa city karismiyor... Bahcede bortu bocek olmasin diye iki tane tavuk koyacagim dedim. Horoz olmayacagini belirttim. Anlayisla karsiladilar komsular...

Hanimda sabah kahvelerine basladi komsularla...

Ben aksamdan aksama iste...

• @semavi
    O wala hocam ortamı kurmaya başlamışsınız maşallah. yakında komşular ile arka bahçe barbeküleri başlar.
    Çocuklara Hep destek tam destek onlar bizim geleceğimiz değilmi .
    Hem bizim ufaklıklar ile birlik olurlarsa Tüm Circle bizim olur bakarsın 😂😂

Sen gözüne kestirdiğin evlerden birinin sahibinin ayağını kaydır yeter 🙂👍

• @semavi güle güle oturun.Darısı bizlerin başına....

• Çok güzel duruyor @semavi nazarlardan korunsun. garajı salonu mutfağı mükemmel. Umarım Rabbim dileyen herkese nasip eder.

• Hayırlı uğurlu olsun. Eviniz çok güzel. Güle güle oturun.

• @semavi Çok harik bir ev ve mükemmel bir mahalle. Mutlu mesut evinizde yaşamanız dleğiyle.

• Cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin... Daha iyileri sizlerin olsun... Yasadigimiz bir cok detayi yaziyoruz... Bunun nedeni yeni gelenlerin yada gelecek olanlarin bir fikir edinmesi. Yoksa burada yasayanlar bilir, oturdugumuz evler, kullandigimiz arabalar buranin standartlari... Ev-araba-Okul-Et-yakit vs ulasmak ya ucuz yada kolay diyelim...

Amerika kolay bir yer degil... Ama bazi seylere ulasmakta o kadar zor degil... Ev araba gibi seylere ulasmak iyi bir planlama ile Turkiye'den daha kolay olabiliyor bazen...

• @semavi Allah sağlıkla, mutlulukla, ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. Eviniz çok güzel. Ben de bu yıl ilk kez çekilişe katıldım ve bugün açıklanacak sonuçları bekliyorum heyecanla. Umarım gerçekleştirdiğinizi görüp sizin adınıza mutlu olduğum hayalleri ben de yaşayabilirim. Çıkarsa yaşamayı düşündüğüm eyaletler arasında Texas, Georgia ve Oregon var. Umarım bir gün tanışıp görüşmek nasip olur.

• Insallah...

IS guc imkan verdigi olcude, gelenlerle gorusmeye calisiyorum... Karinca kararinca bir yardimim olursa da elimden geleni yapmak sevindiriyor bizi ailecek...

• @semavi bey siz ne kadarlık kredi cektinix ve kaç yılı ödemeli?

• @semavi eviniz çok güzelmiş. Rabbim ödeme kolaylığı versin huzurla sağlıkla oturun inşallah😊🙏

• This post is deleted!

• @damladav Mortgage Kredisi ile Ev Sahibi Olmak içinde söyledi:

@semavi bey siz ne kadarlık kredi cektinix ve kaç yılı ödemeli?

Kusuratlara takilmadan 200bin kredi 20bin pesin (pesinat isleri biraz farkli) 30 yil diyelim...

• @sedef Mortgage Kredisi ile Ev Sahibi Olmak içinde söyledi:

@semavi eviniz çok güzelmiş. Rabbim ödeme kolaylığı versin huzurla sağlıkla oturun inşallah😊🙏

Amin...

Dertsiz tasasiz oderiz insallah...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |