Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar merhaba, 2020 yazı wat için 18 şubatta vize görüşmesine gittim her şey olumlu geçmesine rağmen(bunu söyleyen konsolostu) sarı kağıt verdi ve ap sürecim başladı bu işlem çok sürer mi(çünkü diğer vizeler için ap uzun sürebiliyor)?

• Green card başvurun var mıydı ?

• Evet basvurdum ondan mi diyorsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@OLD-SCHOOL, içinde söyledi: Work and Travel AP (idari işlem) süreci

arkadaşlar merhaba, 2020 yazı wat için 18 şubatta vize görüşmesine gittim her şey olumlu geçmesine rağmen(bunu söyleyen konsolostu) sarı kağıt verdi ve ap sürecim başladı bu işlem çok sürer mi(çünkü diğer vizeler için ap uzun sürebiliyor)?

Pek cok idari islem 60 gun icinde cozumleniyor. Ayrintili bilgiyi su konuda bulabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2939/fy2020-administrative-process-ap-durumu-i̇dari-i̇şlem

• Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, ailem beni aradı ve dediklerine göre bir beyefendi Work & Travel ile vizesini almış ve tam gidecekmiş ki bir haber almış, sosyal medya hesabından dolayı onun vizesini iptal etmişler, bu benim ailemden duyduğum kadarıyla, acaba nasıl oluyor bu iş? Sosyal medya hesabından dolayı gerçekten iptal ediyorlar mı? Hesaplarımızın sadece adını mı veriyoruz yoksa onlar bizden hesap bilgilerimizi isteyip hesabımıza mı giriyorlar? Sosyal medyayı kötü kullanmayız ama bu konuda biraz endişelendik

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İrem-Özbey, içinde söyledi: Work and Travel AP (idari işlem) süreci

Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, ailem beni aradı ve dediklerine göre bir beyefendi Work & Travel ile vizesini almış ve tam gidecekmiş ki bir haber almış, sosyal medya hesabından dolayı onun vizesini iptal etmişler, bu benim ailemden duyduğum kadarıyla, acaba nasıl oluyor bu iş? Sosyal medya hesabından dolayı gerçekten iptal ediyorlar mı? Hesaplarımızın sadece adını mı veriyoruz yoksa onlar bizden hesap bilgilerimizi isteyip hesabımıza mı giriyorlar? Sosyal medyayı kötü kullanmayız ama bu konuda biraz endişelendik

Eger vize iptal edildiyse bunu genelde havalimaninda ucaga binerken ogreniyorsunuz, kuyrukta vize bilgilerini kontrol ederken bu uyari cikiyor... Work and Travel ozelinde konusmuyorum ama bu sekilde deneyim yasayan kisiler var...

Eger konsolosluk yanlis veya yaniltici bilgi verdiginizi dusunurse bu sekilde vizeleri iptal edebiliyor.

Sosyal medya hesaplarinizin kullanici adini veriyorsunuz sadece...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |