Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

1-800-824-6191 Nolu Telefondan First National Collection Bureau, Inc. Aramasi

• Saniyorum bizdeki varlik yonetimi gibi sirketlerden birisi. Cagriyi acmadim ilkin sonra webden arastirdim iletisime gecmek mantikli geldi.
    Aradim ve bir agent ile gorustum. Fernandes diye biri bu telefonu ya kullanmis ya vermis. Adam siz misiniz dedi, hayir dedim, taniyor musunuz dedi, hayir dedim, kaydi siliyorum dedi, tesekkur ettim. Kapattim.
    Boyle durumlarda herhangi bir sorumlulugunuz olmadigi gibi arayip/acip konusarak kaydi sildirmek en dogrusuymus. Oteki turlu arayip duracaklardi muhtemelen.
    Ayrica borclu siz bile olsaniz kafalarina gore arayamiyorlarmis. Haklariniz varmis. Ornegin:

• Calling you before 8:00 a.m. and after 9:00 p.m. your time
    • Threatening you with consequences or actions they can’t legally take or have no intention of taking
    • Using profane or obscene language
    • Discussing your debt with anyone except you, your spouse, or your attorney
    • Calling you at work after you’ve told them that your employer doesn’t allow such calls
    • Telling you that you have committed a crime and will be arrested
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@caglaror bilgilendirme icin tesekkurler. Zaten bilinmeyen numaralari once internet motorlarinda arayip sonra telefonu acmak gibi bir kultur olustu bile 🙂

Ben de yeri gelmisken, FCC'nin scam ve fraud listesini vereyim. Bazi durumlarda faydali olabilir... Gerci size legit bir durum denk gelmis, ama scam'lerden uzak durmak icin bu listeyi de incelemeyi unutmayin:

Benzer Başlıklar

• 6
  • 3
  • 1
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |