Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 2017 senesinde California’da yaptigim kucuk isletme yatirimi ile kendi markamizi; nutraceutical konseptinde yine Califonrnia'da uretim yaparak Online satis yapmaktayiz.
    Markamiz, dunyanin 5. Buyuk ekonomisi olan Kaliforniya’da hizli gelisti. Californiya Orange County; merkezli ve USA geneline satis yapmaktayiz. Sirketimizin borcu yoktur. Ozellikli urunler ve markalari California"da uretmekte ve ozellikli bir anlasma ile satmaktayiz. Ilgilenen arkadaslarin [email protected] adresinden iletisime gecmesini rica ediyorum
    Saygilarimla

• size email attım detaylı bilgi almak için. Orange County de eşimin dogumu için bulunduk ve o bölgeyi çok sevdik. Detayları paylaşmanızı rica ederim. teşekkürler

• Merhabalar ilgili iş, fiyat ve ciro vesaire bilgileri yazarsanız görüşelim.

• @revigen, içinde söyledi: E2 ye uygun isletmemi satiyorum

2017 senesinde California’da yaptigim kucuk yatirim ile E2 vizesi aldim. Kendi markamiz ile nutraceutical konseptinde uretim yapip Online satis yapmaktayiz.
    Vizemizi takip eden 2 sene icinde, dunyanin 5. Buyuk ekonomisi olan Kaliforniya’da isler hizli gelisti. Ben ve ailem basarili gecirdigimiz 3 yilin ardindan; is yaptigimiz firmalardan birinin verdigi sponsorluk ile statumuzu degistirdik. 2 cocugumuzla Kaliforniya Orange County de yasiyoruz. Ciddi satis / odenmis vergi/ 3 yil gecmisi olan / uygun kira kontratli ofisi ve deposu olan isletmemizi satmak istiyorum. Statu degisikligimizden dolayi artik E2 ihtiyacimiz kalmamistir. Sirket calismaktadir. Borcu yoktur. Ozellikli urunler ve markalari uretmekte ve ozellikli bir anlasma ile satmaktadir. Ilgilenen arkadaslarin [email protected] adresinden iletisime gecmesini rica ediyorum
    Saygilarimla

iyi günler.
    konunun üzerinden çok geçmiş ama bir güncelleme verebilir misiniz.
    ayrıca detayları da verebilirseniz süper olur.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 2
  • 1
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |