Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar bir sorum var.
    Gc sonuçlar mayista aciklanacak ve ben martta askere gidecegim. Eylulde dönmüş olacagim. Eger kazanirsam eylule kadar bi işlem yapamazsam ne olur.tskrler.

• ⭐⭐⭐⭐

@mevlut, içinde söyledi: Askerdeyken kazanırsam

Arkadaslar bir sorum var.
    Gc sonuçlar mayista aciklanacak ve ben martta askere gidecegim. Eylulde dönmüş olacagim. Eger kazanirsam eylule kadar bi işlem yapamazsam ne olur.tskrler.

şahsen geç kalacağını düşünüyorum bence açıklandıktan 2 hafta sonrası gibi izin alıp sonuca bakmak için gel kazandıysan hemen ds260 ı doldur geri git kazanamadıysan da seneye artık tam vaktinde dönmüş oluyorsun zaten.

• Askerde zaten hafta sonları çarşı iznine çıkılabiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@jure, içinde söyledi: Askerdeyken kazanırsam

Askerde zaten hafta sonları çarşı iznine çıkılabiliyor.

unuttum ben harbi 😃 hafta sonu bakabilirsin. ama gerekli bilgiler üstünde olacak mı bir kağıda yazıp gitsin android telefonlar hala bir dert bazı yerler izin verse de vermeyeni de o kadar fazla

• aynen maile gönderirse daha sonra oradan bilgileri alabilir.

• cvp yazan arkadaslara tesekkurler. peki kazandim diyelim sadece ds 260 formunu doldurmam yetiyormu eylule kadar ve 6 gun izinde bu formu doldurabilirmiyim. tskrler

• ⭐⭐

@mevlut 20 dk yeterli formu doldurmanız icin.

• Eğer gc çıkarsa mülakat tarihinde askerde olursak ne olur erteletebilirmiyiz acaba ? kuzenim izin almak çok zor dedi sınava gideceğin zaman bile zor yolluyorlar ösym den kanıt istiyorlarmış 😕

• Bir problem olmaz. 2021 eylüle kadar devam ediyor mülakatlar.Çıkarsa askerliğiniz bitince ds260 yollayabilirsiniz.

• Benim de durum şu an aynı. 04.02.2023 itibariyle 12 ay askerde olacağım ama nisanda akıllı telefon götürebileceğim. Sonuçlara bakmakla ilgili sıkıntım yok tek sıkıntı vize görüşmeleri ds260 vs için yeterli vaktim olacak mı veya askerlik gibi bir sebeple erteleyebiliyor muyum? Bilenler cevaplarsa çok sevinirim.

• @kaanozen rahat ol, başvuran her 100 kişiden 98ine çıkmıyor zaten. Çıksa bile Şubat 2024den önce mülakat gelmesi de nerdeyse imkansız. Ha oldu da dokuz ayın çarşambası biraraya geldi hem kazandın, hem de Şubat'tan önce mülakata çağırdılar, o zaman da konsolosluğa bir email atar mülakatı erteler terhisten sonra paşalar gibi gidersin.

• ⭐⭐⭐

@daydreamer erken ds260 doldurabilmesi çok önemli. Çekilişten 4-5 ay sonra ds260 doldurup CN numarası çok büyükse kazandığı çekilişin hiçbir anlamı olmaz.

• @waterman, içinde söyledi: Askerdeyken GC lotosundan seçilirsem...

@daydreamer erken ds260 doldurabilmesi çok önemli. Çekilişten 4-5 ay sonra ds260 doldurup CN numarası çok büyükse kazandığı çekilişin hiçbir anlamı olmaz.

Nisan'dan itibaren akıllı telefon götürebiliyormuş ya, ds260 cepte yani, o yüzden onu hiç katmadım 6 mayısta kazanınca rahat rahat doldurur diye...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |