Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @BelmaSarvan malesef
    Gelmemişti evraklarımız Ankara’ya ulaştıktan sonra sık sık takip ettik forumdan bir arkadaş görüşmelerin açıldığını söylemişti öylelikle girip randevu aldık ama çok kısıtlı randevu veriliyordu suan nasıl bilemiyorum tabi bol sans ve sabırlar diliyorum

• @esra-k sizi sık boğaz etmek istemiyorum ama merak ettiğim için detaylı soruyorum. Benim de case numaram 1300 ler de.
    Ben sorduğumda sadece randevu için onlardan mail beklemem gerektiğini söylemişlerdi diye biliyorum.Randevu gelecek diye bekliyorum o yüzden sürekli. Yani randevuyu onlardan beklemiyormuyuz ? Açık olunca biz mi arayıp randevu alıyoruz ? @crazycells @esra-k

• ABD, J&J asilarinin uygulanmasini durdurdu. Nedeni ise kanda pihtilasmaya neden olmasi.

• @BelmaSarvan merhaba estagfurullah sık bogaz ne demek bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım elbette biz onlardan randevu icin bilgi gelmesini beklemedik dosyamız Ankara’ya ulasiktan bi 5-6 ay sonra randevular açılır açılmaz sistemden kontrol edip randevuyu aldık ve sorun yaşanmadı

• @esra-k teşekkür ederim,siz o zaman 2020 kazananlardansiniz değil mi ben yanlış anladım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

haberdeki bu yıl içinde takılacak dediğine bakmayın aşı ile sıvı olarak verildi zaten daha sonra katılaşarak bu hale gelecek 🙂

• @ayvalik10 "Biz zaten asi ile chipleri yerlestirdik" diyemeceklerine gore, inkar edecekler tabii ki. Zamani gelince hepsini aktive edecekler ve gelsin artik "zombie time" 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea walking dead dizisinden başrol kaparsınız artık

• @ayvalik10 Asi olmayi dusunmedigim icin ben daha cok zombie avcisi olurum herhalde 🙂

• Tam asilalan 75 milyon kiside 5800 covid vakasi gorulmus. 100 binde 8 gibi bir oran. Muthis geldi rakamlar. Umarim boyle devam eder.

• Banned

ODTÜ ve Bilkent li bir akademisyen çiftin sayesinde Dünya' nın en iyi aşısına sahip olma ihtimalimiz olduğunun haberleri yapılıyor.
    Haziran için sonuçlandırılabileceği söyleniyor. Umarım gerçek olur.

• oran super otesi bence de keske turkiyede de asilama hizli olsa. kafamiz orada olmasa.

• @Ping-PONG, içinde söyledi: Florida

ODTÜ ve Bilkent li bir akademisyen çiftin sayesinde Dünya' nın en iyi aşısına sahip olma ihtimalimiz olduğunun haberleri yapılıyor.
    Haziran için sonuçlandırılabileceği söyleniyor. Umarım gerçek

“Dünya’nın en iyisi”. Her haberimizde bu cümle olmaya başladı son bir kaç yıldır. Benim hiç hoşuma gitmiyo bu cümle. Dünya’nın en iyi aşısı lazım değil ki bize. Kendimiz hızlıca üretebileceğimiz, güvenilir ve etkili aşı lazım sadece.

• Banned

@Ryback

Bu benim iddiam değil ki 🤣

Ayrıca açık açık yalan konuşmuyorlarsa bahsettikleri özelliklere sahip bir aşı şu anki diğer alternatiflerinden çok çok daha kaliteli demektir.

Sadece olayın doğru veya yalan olduğu konusunda söyleyecek bir sözüm yok. Zaman gösterecek.

Bir de rahatsız olma böyle şeylerden, Almanya da aşıyı bulanda Türk akademisyenler. Akıllı milletiz biz, olayları birbirine katmamak gerek. Her zaman söylerim. Hükümet (siyaset) ile vatan, devlet ve millet yargılarınızı bir tutmayın.

Hep söyledim söylemeye de devam edeceğim. (Atam da zamanında söylemiş.) Türk milleti zekidir.

Pireye kızıp yorganı yakıyoruz. Sonra da yatacak yerim yok diye ağlıyoruz. Yapmayın arkadaşlar bu kadar. 🙃

• @Ping-PONG, içinde söyledi: Florida

@Ryback

Bu benim iddiam değil ki 🤣

Ayrıca açık açık yalan konuşmuyorlarsa bahsettikleri özelliklere sahip bir aşı şu anki diğer alternatiflerinden çok çok daha kaliteli demektir.

Sadece olayın doğru veya yalan olduğu konusunda söyleyecek bir sözüm yok. Zaman gösterecek.

Bir de rahatsız olma böyle şeylerden, Almanya da aşıyı bulanda Türk akademisyenler. Akıllı milletiz biz, olayları birbirine katmamak gerek. Her zaman söylerim. Hükümet (siyaset) ile vatan, devlet ve millet yargılarınızı bir tutmayın.

Hep söyledim söylemeye de devam edeceğim. (Atam da zamanında söylemiş.) Türk milleti zekidir.

Pireye kızıp yorganı yakıyoruz. Sonra da yatacak yerim yok diye ağlıyoruz. Yapmayın arkadaşlar bu kadar. 🙃

Yok ben ne size birşey dedim, ne aşıyı bulacak olanlara. “Dünyanın en iyisi” muhabbetine gerek yok. Dünyanın en iyisi ise de, Dünya Sağlık Örgütü desin Türkiye’de geliştirilen aşı dünyanın en iyisi, bunu tavsiye ediyoruz desin. Daha ortada aşı yokken, dünyanın en iyi aşısı olacak demeye ne gerek var? Astrazeneca ve Johnson&Johnson’ın aşıları durduruldu bir çok ülkede. Biz yapamayız falan demedim yani. Bak adamlarda yapamamış.

• Banned

@Ryback

Ben sana laf söylemiş olmak için söylemedim. Yanlış anlamanı istemem. Sadece iyi bir olayı diğer saçmalıklardan dolayı önemsize indirgemeyelim demek istedim. Ben bayağı okudum ve karşılaştırmalarına felan da baktım. İlk testler şu ana kadar test edilenlerin en iyisi olduğunu söylüyor. Akademisyen abimizde o kadar güveniyor ki aşısına ilk dozu kendisine vuracağını açıkladı.

Gayet sevindirici bir olay. Bazı şeyleri iyi niyeti ve emeği gördüğünde sınırsız desteklemek gerek. Bırak şu an en iyisi diyelim. Açıklanınca 2. 3. Olsun.

Almanya dan gelen aşıların sebebi olan Türeci ve Şahin e duyduğumuz minnet gibi bir işe yaramasa bile çabalarından dolayı bu güzel insanlarada gösterelim.

Bir de bunu senin yorumundan alakasız kendi görüşüm olarak söylüyorum. İyi bir şeyi desteklerken abartmak motive etmek kötü bi şey değildir.

En güzel en kaliteli aşı bizimkisi olacak. Yürüyün be bu millet sizinle gurur duyuyor diye bağırmalısın bence. Gerçek olmasa da motive ederek destek olmuş olursun. 🙃

• @Ping-PONG Tabiki helal olsun. Ancak 17 Temmuz 2020 Habertürk haberi aşağıda. ODTÜ, Hacettepe, Bilkent. 3-4 aya insan deneylerine başlıycaz, cok umutluyuz diyorlar. Dünya’da aşıyı ilk çıkarma yarışında Türkiye’de var diyor haberde. Zamanında aşı tedarik edemedik yurtdışından. Bu haberlerin etkisi olmasın? Aşıyı çıkarsınlar, çok etkili olsun, aşılamaya başlasınlar. Bu muhabbetler anlamsız geliyo bana.

• Banned

@Ryback

Sanırım, buna da cevap verirsem; Hükümet sevici gibi görüneceğim. O yüzden sustum. 🤣

• @Ping-PONG umarım doğrudur ve en iyi olmasa bile etkili bir aşı olsun yeter en azından milyarlarca lirayı dışarıya göndermektense iç piyasada tutarız ama bir yandan @Ryback 'in de demek istediğini anladım ve hak da veriyorum. Bizim için önemli olan en etkili aşı olması değil etkili ve yerli bir aşı olması ama aşı ithalatında olduğu gibi sürekli vaatler vermek ve bu vaatleri gerçekleştirememek bir yerden sonra itibarsızlaştırıyor. İnşallah yerli aşımızı üretiriz ve biz de yandaşı muhalifi tümüyle milletçe bu çalışmanın arkasında durur destek oluruz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |