Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@gokcell, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@Ramazan Pkk li terörisleri yok eden adam. Pkk severler göbek atıyordur şimdi

Bence o konulara hiç girmeyin. Pkk ile ilgili yaptıkları hükümeten ortada. Ölmüş bir örgütü yeniden canlandırdılar. Zaten istifası kabul edilmedi. Danışıklı dövüş, gaz alma taktikleri...

• SS iyice elini guclendirdi. Su an hukumet kanadında ya da basın tarafında ona karsi olanlar uzun bir sure sus pus olacaklar.

PKK konusuna bence de girmeyin, TRT1 de yayına cıkanlardan haberlerinin olmaması imkansız. Corona gunleri bunlar, boyle gaz alma haberleri olacak.

• ⭐⭐

@gokcell ne faşist bir soylem! Bu insanlara göre onlardan olmayan herkes oyle!

• @gokcell, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@Ramazan Pkk li terörisleri yok eden adam. Pkk severler göbek atıyordur şimdi

Sapla samanı karıştırmamak lazım. Pkk ile mücadele ediyor diye yapılan yanlışların hesabı sorulmayacak mı? Ayrıca pkk ile nasıl bir mücadele var tam olarak? Hâlâ şehit haberleri geliyor. Pkk bitti de bizim mi haberimiz yok? Neyse konumuz bu değil zaten.
    Ayrıca hiç kimse vazgeçilmez değildir. Devlette herkesin yeri dolar. Türkiye Cumhuriyeti aile ya da kabile devleti değildir. Şahıs devleti hiç değildir. En azından olması gereken o.
    Perde arkasında her ne yaşandıysa bir kenara bıraksak bile, kendisi bir hata yaptığını söylüyor ve buna istinaden istifa kararı almış. Kendisi bile hata yaptığını itiraf ederken, ısrarla savunmak biraz tuhaf değil mi?
    Bir de şu 'pkk severler göbek atıyordur şimdi' cümlesi gerçekten bölücü ve ayrıştırıcı bir cümle. Süleyman Soylu'nun istifa etmesini doğru bulan herkes terörist mi demek istiyorsun?

• Bence kimse altından kalkamayacağı, boyundan büyük laflar etmesin.. gerek yok, ağzımızın tadı da hiç kaçmasın bence, çünkü tad kaçıracak toplar dönüyor 🤨

• Bebeği uyuturken gördüm haberi, salonda büyük bıdığı uyutan kocama mesaj attım soylu istifa etmiş diye. Ve dedim ki, ‘milletin gazını alıyorlar, aa bak hatalarını kabul ettiler, adam istifa etti bravo denecek, sonra hoop cb istifayı reddedecek, oyna devam..’ çocuk kandırıyorlar sanki ciğerlerini bildiklerimiz!
    1 hafta 10 gün sonra da vakalar arttığında, bak biz süreci çok güzel yönetiyorduk luppo almaya gidenler yüzünden böyle oldu, 2 gün aç kalsalar ölürlerdi sanki deyip halkı suçlu çıkartıp kendilerini aklayacaklar, bunu yapmaya dünden hazır sadık tabanlarıyla birlikte hem de, vah ki ne vah..

• ........

• ........

• @heyee ne alaka?

• @gokcell Bakanın kendisi yanlışı kabul ediyor senin gibi süper zekalar onu savunuyor. Ben pkk yı savunan biri değilim. Ama ben cuma gecesi yaşanan kaosun bi sorumlusu olması gerektiğini düşünüyorum. Kuru milliyetçi saçmalıklarla herkesi yaftalayıp terörist ilan edemezsin. Kaldı ki istifası kabul edilmedi. Bu ülkeye pkk kadar zarar veren başka örgütler var. Fetö mesela. Fetöyü bahane ederek bir dünya muhalif, sosyalist ve onlardan olmayanı fetöcü diyerek üniversitelersden ve tüm devlet kurumlarından attılar ama gerçekten fetöcü olan bir kesimi bilerek dokunmadılar. Ve bu içişleri bakanı görev başındaydı. Açıkcası ben fetö'nün pkk dan daha zararlı olduğunu düşünüyorum. Ama bu iki örgütte bu iktidara lazım. Çünkü senin gibi onları destekleyecek beyinlere bunu ısıtıp ısıtıp yedirecekler. Bu adamın her uygulaması FAŞİZAN. Tümevarım değil arkasına saklanarak pkkyı koz olarak kullanan sensin. Kaldı ki bu adam pkk ile mücadelede bir arpa boyu mesafe aldırmamış aksine büyük bir kesimin örgüte katılmasına neden olacak hak ihlallerine sebep olmuştur. Burası siyaset konuşulacak bir yer değil. Provakatif söylemler kullanıp beni bu cevabı yazmaya zorladınız.

• @gokcell Turkiye ic siyasetine terrorizm konusunda hic girmemek en dogrusu ama AKP nin daha once yuruttugu baris sureci, akil adamlar, Oslo gorusmeleri, gizli mektuplar, Habur cadir mahkemeleri, operasyonlara izin vermeyen valiler, PKK konvoyunu Turkiye uzerinden Suriyeye gecirmek, bolucubasinin mektubunun hem Diyarbakirda acik alanda hemde son Istanbul secimlerinde TRT den okutulmasi ve daha neler neler...Hepsinde son 18 yildir ulkeyi yonetenler basrolde.

• ........

• @gokcell Şapka çıkartıyorum, bravo

• Bu baslik son bir kac gundur bilgilendirmeden cok siyaset icin kullanilir oldu.

• @gokcell, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@maestro Bagil Hizin Tanimi ile ilgili olarak,

Bagil Hiz nedir? Bagil hiz en kaba tarifiyle hareket halindeki bir objenin hareket halinde olan veya duragan olan bir baska objeye gore olan hizidir.
    Ornegin Uskudardan Eminonune kalkan Vapura bindiginizde Eminonune varis zamaniniz minimum 15 dakikadir. Buradan Uskudar Eminonu mesafesini ve Vapurun dogrusal bir hizla(ivmesiz) gittigini farzedersek Vapurun hizinin yaklasik olarak 13km/saat oldugu kolayca hesaplanabilir.Bu birinci objemiz olsun.
    Ikinci objemizde ise yine ayni noktadan yani Uskudardan Marmaray ile Eminonune gidiyoruz toplam varis suremiz yaklasik 3 dakikadir.Yine ortalama dogrusal (ivmesiz) hizimiz yaklasik 64km/saat bulunur. Hesaplarimizin ortalama olarak yapildigina dikkat cekerim.
    Bagil Hiz perspektifinden bakildiginda iki objemiz ayni noktadan ayni varis noktasina harekete basladigi anda Marmaray trenimizin hizi 64km/saat, Uskudar Vapurumuzun hizi ise 13km/saat dir. Vapurda bulunan gozlemcimiz Marmaray da bulunan diger gozlemcimizi kendisinden (64-13)=51km/saat hizla kendisinden uzaklasiyor olarak gorecektir. Marmaraydaki gozlemcimiz de yine ayni hizla Uskudar vapurundaki gozlemcimizi kendisinden uzaklasiyor gibi gorecek.
    Hatta 3.objemiz de Uskudar Vapur iskelesinde sabit duran (Sifir Hizinda) bir gozlemcimiz olsun. Bu gozlemcimizde vapurumuzu kendisinden 13km/saat hizla, Marmaray trenimizide 64km/saat hizla kendisinden uzaklasiyor olarak gorulur. 4. objemizde Eminonunde Vapur iskelesinde bekleyende (sabit sifir hizinda) vapurumuzu ve Marmaray trenimizi kendisine yine ayni hizlarla yaklasiyor olarak gorecektir.Obje sayisi arttirilabilir. Marmaray in icin de fazla obje olduguda dusunulmelidir. Ya da gelecekte Istanbul Havaalanina gelecekte inecek olan bir ucak objesi de hesapa katilabilir,…etc
    Bagil Hizi boyle tarifleyebiliriz.

Not: Dunyanin Hizi, Evrenin Hizi, Istanbul Bogazinin akinti hizi, Ruzgarin Hizi, Kutlesel Cekim, Elektromanyetik Cekim-Kuvvet,Gravitasyon , vesaire gibi kuvvetler ile kendi boyutlarimizda buyuk objektlere,Quantum mekanigi hesabinin etkisi cok cok az oldugu icin hesaba katilmamistir. Kaldiki Cern de bulundugu iddia edilen Hiiggs Bozonlarinin ve diger enerji hesaplamalarinin etkisi cok az oldugu icin dikkate alinmamistir.
    Not2:Cernde bulungudu duyurulan Hiigs Bozonu/parcacigi deneysel olarak ispatlanmamis ve sadece matematiksel olarak teoride bulundugu duyurulan parcaciktir. Bagil hiz tanimlari bu parcaciga gore yapilmamistir.
    Sozun ozu bagil hiz, taniminin kime gore yapilmasi ile anlam kazanir. Sana gore ileri bana gore geri olabilir. Bana gore geri olan sana gore ileri olabilir. Bana gore Turkiye ileri sana gore geri olabilir. Bana gore Dunya geri,sana gore Dunya ileri olabilir.Bana gore Icisleri Bakani basarili sana gore basarisiz olabilir. Dolayisiyla Mevlananin sozuyle kapatalim,

Ne rende gibi ol hep sana hep sana
    Ne keser gibi ol hep bana hep bana
    Testere gibi ol bir sana bir bana

Müthiş eğitimli ve zekisiniz. Bende şapka çıkartıyorum size. Bundan sonra bende Bakan Soylu’yu başarılı bulacağım.

• ⭐⭐⭐

uyari yapilmistir.

• @FreeWoRLD hepsi 15 mart saat 11:30 dan sonra açılmış. Tam bende bu konuda yazacaktım sayın @FreeWoRLD

• ⭐⭐

@FreeWoRLD iyiki bu forumda harika insanlar ve yoneticiler varda. Corona haric her soruna care buluyorlar 😊

• @FreeWoRLD, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@gokcell

Sistemin uyarisina gore, asagidaki kullanici isimleri sizin tarafinizdan acilmis gorunuyor. Bu kullanici isimleri ile kendi iletilerinizi begenerek, yine bu kullanici isimleri ile baska sahis gibi cevaplar vermektesiniz.

Bu hareket forum kurallari 8. maddesine gore uygun degildir. Lutfen farkli kullanici isimleri ile iletilerinizi destekleme amacli forumda bu sekilde davranmayin.

@unsal_49 @kiymet @cem_20 @ozlemx @kenaan @tubis @muhammed @vahide @ayhaan

Screen Shot 2020-04-12 at 8.32.34 PM.png

Yuh diyorum, baskada birsey soylemeye gerek yok! Tam bir troll vakasi olmus!!!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@FreeWoRLD Bu arkadaşlar da bir kere de şaşırtsınlar be! Sahte profil açıp kendi mesajlarını beğenmek!

Ayrıca sayın @gokcell ben Süleyman Soylu'nun istifasına sevindim, pkk sever mi oluyorum şimdi? Yaftalama konusunda ormanda on Akpli kadar güçlüsünüz maşallah.

Konu korona virüsten nerelere geldi. Halkımız kutuplaşmak için yine fırsatı kaçırmadı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |