Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kursat68 biontech büyük oranda koruyor omricondan. Eğer iki doz biontech olduysanız 3. dozunuzu da aynı şekilde biontech olun. Minimum 2 doz biontech olunduğunda tam aşılı sayılıyorsunuz ama ikinci biontech aşınızın üstünden 5 ay geçince bağışıklığınız düşüyor bu yüzden üçüncü biontechinizi ihmal etmeyin.

• @kursat68 booster 3. doz demek bu arada evet

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea ahaha 😂 aynen sayin @MySea , buyuk ihtimal pek cok odadalar 😃 ama benimkinde yoklar. 😃

Ben Pazartesi gunu 3. doz Pfizer asimi oldum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kursat68, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Omicron waryanti icin hangi asi yapilmasi gerekiyor booster ucuncu doz asi mi demek lutfen aydinlatin. Olanlar hangi asiyi yaptirdi

Eger ABD'deyseniz Pfizer(Biontech) veya Moderna asilarindan birini secin; eger Turkiye'deyseniz Pfizer(Biontech) asisini olun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

21 Aralik - 31 Aralik 2021 tarihleri arasinda NYC yonetimindeki merkezlerde 3. doz booster asisini olan kisiler $100 alacaklar.

Booster asisini yaptirdiktan sonra 100 dolarlik sanal debit card email adresinize gonderilecek.

Ayrintilar:

$100 for COVID-19 Vaccine Boosters

If you get your vaccine booster dose between December 21, 2021 and December 31,2021 at a New York City-run vaccine location or through the City's in-home vaccination program you will be eligible to receive a $100 pre-paid debit card. Within 5 days of completing your booster dose, a virtual debit card will be sent to the email you provided when making an appointment or registering as a walk-up. If you do not have a valid email on file a physical card will be mailed to the mailing address on file. Please allow up to 4 weeks for delivery of the physical card.

Incentives for First Doses of the COVID-19 Vaccine

If you get your first vaccine dose at a New York City-run vaccine location or through the City's in-home vaccination program, you will be eligible to choose one of the incentives listed below, including a $100 pre-paid debit card as of July 30, 2021. Once your first COVID-19 vaccine dose is complete, you will receive an email with instructions on how to select your money or incentive. You can also call 877-VAX4NYC (877-829-4692) to learn more.

Book an appointment at any eligible site with "$100 incentive available" listed on the nyc.gov/vaccinefinder or call 877-VAX4NYC (877-829-4692) to find a participating site.

$100 or Free Tickets for NYC Attractions
    \

• $100 pre-paid debit card
    • NYC Ferry 10-Ride Pass
    • Statue of Liberty and accompanying ferry ticket
    • NYC Public Markets gift cards ($25)
    • Snug Harbor family membership
    • Family fun wristband and free ride on the Cyclone at Luna Park in Coney Island

• @crazycells hanıma dedim, kos NY'a gidiyoruz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cnpist, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@crazycells hanıma dedim, kos NY'a gidiyoruz 🙂

NY ehliyetiniz ya da NYC kimlik kartiniz varsa hic durmayin 200 dolari kapin 🙂

• @crazycells CA ehliyeti 🙂

• @crazycells Ben 3. dozu Türkiye’de olacaktım, bu haberden sonra Nyc’de olmayı düşünüyorum artık. 😀

Nyc kimlik kartı nasıl alınıyordu hocam? Yılbaşından sonra başıma bir iş gelmezse Nyc’ye gideceğim.

• @Orhan-Cabarov diziyi komple ızledın mı bıttı mı ? ben cok begenmıstım basta sacma geldı ama sonrası guzeldı. Bu arada New York'ta yaşayan bır kac tanıdık ıle gorustum ama oralardan kacmak ısteyen cok oluyormus ıyı arastırma yap ıstersen.

• @BelmaSarvan Breaking bad dizisini mi abla ? İki kere izleyip bitirdim. Bence dünya’nın en iyi dizisi. 😍

Neden New york’tan kaçıyorlar ne diyorlar? Benim tanıdığım birisi var diye oraya gideceğim ama ileride öğrendikçe belki başka yere taşınırım. İlk başta mecbur oraya gideceğim, çünkü Amerika hakkında bir tecrübem bilgim yok. Yanında bir bilen olması iyi olur.

• FB_IMG_1640270302581.jpg

• ⭐⭐

....omicron australyada da hizla yayilmaktadir,galiba bu gunden itibaren gevsetilmis olan tedbirler geri getirilecek,x mas arifesinde her yer kalabalik millet christmas alisverisi yapiyor,kimi insanlar tedbirli kimileri tedbirsiz,yakindaki plazaya gidip ekmek almam lazim,yalan yok gitmek icimden gelmiyor,haberlere gore omicron diger viruslerden daha hizli bir sekilde yayilmakta.........hangi ulkede yasiyorsaniz tedbiri elden birakmayiniz derim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sir-altan, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

....omicron australyada da hizla yayilmaktadir,galiba bu gunden itibaren gevsetilmis olan tedbirler geri getirilecek,x mas arifesinde her yer kalabalik millet christmas alisverisi yapiyor,kimi insanlar tedbirli kimileri tedbirsiz,yakindaki plazaya gidip ekmek almam lazim,yalan yok gitmek icimden gelmiyor,haberlere gore omicron diger viruslerden daha hizli bir sekilde yayilmakta.........hangi ulkede yasiyorsaniz tedbiri elden birakmayiniz derim.

booster asiyi yaptirmayi unutmayin sayin @sir-altan

• Merhaba.Aşısızım acak 4 ay önce kovid geçirdim,sertifikam var..ABD'ye uçabilir miyim bu şekilde?

• ⭐⭐

@berry, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Merhaba.Aşısızım acak 4 ay önce kovid geçirdim,sertifikam var..ABD'ye uçabilir miyim bu şekilde?

Aşi ve pcr testi gerekiyor diyebiliyorum

• Referenced by  K keysnambır 

• Merhaba, Turkiye de 1. asiyi biontech olan biri 2. asi prizfer olabilir mi? Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@portl günaydın bahsettiğin iki aşı da aynı ki farklı isimler yazdın üretici aynı firma

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@portl, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Merhaba, Turkiye de 1. asiyi biontech olan biri 2. asi prizfer olabilir mi? Tesekkurler

Ikisi de ayni asi. Pfizer / BioNTech asisi...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |