Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 🌍 🌟 🌴

Öncelikle forumdaki büyüklerime, küçüklerime ve yaşıtlarıma merhabalar diyorum. 20 yaşındayım ve buradaki herkesin içinde beslediği Amerika hayalini ben de çok uzun zamandır beslemekteyim. Umarım hepimizin istediği olur ve en kısa zamanda bu hayale kavuşabiliriz. Üzüldüğüm bir şey var neredeyse 4, 5 yıldır Amerika'da yaşama hayalini kuruyorum ama hiç green card başvurusunda bulunmadım. Allah'ın izniyle inşallah bu sene başvuracağım. Bu benim ilk başvurum olacak. Önceki senelerde Amerika ile ilgili sürekli araştırmalar yapardım, videolar izlerdim bunlar ben de çok büyük heyecan yaratırdı. Bu sene kendimi Amerika konusunda tamamen olgun hissettiğim için en ince detaya kadar bakıyorum bu konuya. Bir çok başlık okudum bu güzel forumda siz değerli insanların bana tavsiyelerini, tecrübelerini anlatmalarını çok isterim. Ne tür tavsiyelerde bulunursunuz acaba bana? Ayrıca ufak bir sorum var green card sistemi biliyorsunuz bir ara değişeceği konusunda haberler ile gündeme gelmişti. Herhangi bir değişiklik söz konusu mu? 2020 ekim ayında başvurular başlayacak mı? bu sorularıma da cevap verirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ynusmsk yazıpta sorduğun tüm soruların cevapları var forumda gereksiz başlık açılmaz mülakat deneyimleri yada green kart ile ilk giriş ile 2021 bekleme odalarını tek tek incelemen gerekiyor @crazycells konu kilitlermisin gereksiz bir başlık

• Hocam ben ufak sohbetler kurmak amacıyla bu başlığı açtım. 2021 bekleme odası mayısta açıklanacak sonuçlar için zaten. Yeni olduğum için sorum 2020 ekim ayında gerçekleşecek başvurular içindi. Yine de teşekkür ederim ilginiz için.

• ⭐⭐

Foruma hosgeldiniz. 🙂 Amerikada yaşayanların tecrübeleri ve mülakat deneyimleri isimli başlıklar var. Onları inceleyerek başlayabilirsiniz.

• @Edelweiss Hoşbuldum çok teşekkür ederim, hani bir yandan tanışma amacıyla da açmış bulunmaktayım bu konuyu. İlk kez katıldığım için heyecan yok değil 🤗 bahsetmiş olduğunuz başlığın çoğunu okudum neredeyse.. Yunus ben bu arada memnun oldum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

geçmiş konuları okumaya başlayabilirsin çok büyük bir kaynak bu sana ayrıca 2021 bekleme odası orası sonuç odası değil şimdiden 500 küsür sayfa yazı var orada merakını gidermek için takip edebilirsin.

• Teşekkür ederim hocam. Üstte de bahsettiğim gibi bir nevi tanışmak amacıyla da açtım bu konuyu. Dislike atan her kimse ona da teşekkür ederim. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ynusmsk hosgeldiniz, arkadaslarin da dedigi gibi ilgilendiginiz konular neyse onlarin forumdaki basligini bulup deneyimleri okumalisiniz, eger sorulariniz varsa yine o basliklarda sormalisiniz. Bu sekilde deneyimlerin aktarilacagi yeni basliklar acmaktansa tum bilgilerin ilgili baslik altinda toplanabilecegi tarzda forumu kullanmayi tercih ediyoruz.

Iyi forumlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ynusmsk, içinde söyledi: Forum'da yeniyim tecrübelerinizi dinlemek isterim.

Teşekkür ederim hocam. Üstte de bahsettiğim gibi bir nevi tanışmak amacıyla da açtım bu konuyu. Dislike atan her kimse ona da teşekkür ederim. 🙂

forum kurallarina ve duzenine uymayanlar genelde forum ahalisi tarafindan eksileniyor, kisisel bir durum olarak gormeyin 🙂

• Hoşbuldum teşekkür ederim. Foruma yeni katıldığım için, heyecandan direkt olarak buraya konu açtım. Sonrasında ise sohbet bölümününde olduğunu fark ettim. Çok teşekkür ederim bundan sonra daha dikkatli bir şekilde hareket edeceğim. Umarım herkes yeni yılda hayallerine kavuşur. 🙂 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |