DV2022 Talihlileri DV2022 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

Amerika'da Yaşanacak Eyalet ve Şehrin Seçimi

• @emirgenco hayirlisi olsun

• İnsani gelişmişlik endeksinin de eyalet seçiminde önemli olduğunu düşünüyorum. Colorado her bölgeye uzak ama East Coast daima popüler ve övülüyor. Üstelik başka yerlere zıplama imkanı da yüksek birbirine yakın olduğu için. Virginia hakkında da hep olumlu şeyler okudum ve duydum.

• @crazycells İlk göç edilecek yer olarak Kuzeydoğu diye söylemiş bende bazı eklemeler yapmak isterim. Bekar ve gençlere değil sadece çocuksuz ya da okul çağına daha vakti olan yeni bebekli kisilere de bir tek kuzeydoğu diye değil metropol olmus yani İstanbul gibi sehirlerin yakınlarına hatta mümkünse direk o sehirlere göçmenlerini tavsiye ederim. New York, New Jersey, San Francisco, Seatle gibi büyük şehirleri. Şu an Houstondayız ve yukarda bahsettiğim kişilerin kesinlikle buralara gelmesini önermiyorum. Vaktinizi boşa harcamış olursunuz. Direk bir nieytle gelinecek yerler Houston gibi yerler. Sağlık işindesindir ya da çocukların orta öğretim okul ihtiyaçları için ucuz sehir bakıyorsunuz anca o zaman teksas benzeri yerler mantıklı olabilir. Yüksek öğrenim için sıralaması guzel bir yerde olayan bir eyalet teksas.

• ⭐⭐⭐

@gkhanfeez Dallas'ı da bu önerdiğiniz metropoller arasında görebilir miyiz?

• @Sono, içinde söyledi: Amerika'da Yaşanacak Eyalet ve Şehrin Seçimi

@gkhanfeez Dallas'ı da bu önerdiğiniz metropoller arasında görebilir miyiz?

Dallas bir metropol şehir mi bilemiyorum ama Houston Texas'ın en büyük şehri ve ona göre değerlendirirsem büyük ihtimalle değildir. Zaten ali beyin kuzeydoğu demesinin sebebide o İstanbul şehri tarzınsa çok yerin olması.

Not:Dallasa yarın gidip bir bakacağım. Bir fikrim olursa aktarırım.

• Wisconsin için forumda pek bir bilgi bulamadım, sizce göç etmek için mantıklı bir tercihmidir?

• @Sono Dallas bence Texas'ta yasanilcak en guzel sehirdir. Havasi, egitim olanaklari, okullari ve is icin cok guzel firsatlar vardir. Bircok buyuk sirketin genel merkezi Dallas'ta. Ben Kuzeydogu'ya tercih ederim.

Log in to reply

Benzer Başlıklar

• 13
  • 45
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

15.5k
Users

3.3k
Topics

228.0k
| | | |