Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba @Claudia-J-Muslu ve @Yusuf-Saraçoğlu
    Benim 2014'ten kalma davam sonuçlandı ve nihayetinde taksirli suçtan 2 yıl ertelemeli olarak 1 yıl 8 ay ceza aldım. Ceza alma sebebim iş yerimde bir ustam halihazırda yanmış enkaz halde olan bir yerde, oraya gitmemesi konusunda yazılı uyarılar olmasına ve kendisininde buna uyacağını taahhüt ederek imza atmasına rağmen yüksekten düşerek ölmesi ve neticesinde maalesef böyle bir ceza aldım. Sorum şu olacak bu cezanın taksirle işlenen suç sonucu verilmesi ve elimde lehimizede aleyhimizede bilirkişi raporları olması ve rahmetlinin uyarılara uyacağına dair imzaladığı kağıdın olması vize mülakatında direk elenmemi engellermi yani her ne kadar hapise girmeyecek olsamda 1 yıldan fazla ceza aldım ve ben durumu açık bir şekilde izah edersem mülakatı geçebilir miyim? Biliyorum biraz fazla uzadı ama ancak böyle açıklayabildim. Şimdiden alakanız için teşekkürler

• Herhangi bir cevap alamamış olmam sorumun anlaşılmadığını mı yoksa muslu hukuk bürosunun artık forum ile ilgilenmediğini mi göstermektedir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@srhnkskn cevap bekleyin isterseniz, gozden kacmis olabilir. Kendileri hala forumdalar.

• Muslu Law Firm

@srhnkskn, içinde söyledi: Adli Sicil Kaydı İle Alakalı

Merhaba @Claudia-J-Muslu ve @Yusuf-Saraçoğlu
    Benim 2014'ten kalma davam sonuçlandı ve nihayetinde taksirli suçtan 2 yıl ertelemeli olarak 1 yıl 8 ay ceza aldım. Ceza alma sebebim iş yerimde bir ustam halihazırda yanmış enkaz halde olan bir yerde, oraya gitmemesi konusunda yazılı uyarılar olmasına ve kendisininde buna uyacağını taahhüt ederek imza atmasına rağmen yüksekten düşerek ölmesi ve neticesinde maalesef böyle bir ceza aldım. Sorum şu olacak bu cezanın taksirle işlenen suç sonucu verilmesi ve elimde lehimizede aleyhimizede bilirkişi raporları olması ve rahmetlinin uyarılara uyacağına dair imzaladığı kağıdın olması vize mülakatında direk elenmemi engellermi yani her ne kadar hapise girmeyecek olsamda 1 yıldan fazla ceza aldım ve ben durumu açık bir şekilde izah edersem mülakatı geçebilir miyim? Biliyorum biraz fazla uzadı ama ancak böyle açıklayabildim. Şimdiden alakanız için teşekkürler

Sayın @srhnkskn ,
    Sorunuz gözümüzden kaçmış kusura bakmayın lütfen. 1 yıldan fazla alınan cezaların göçmenlik durumuna kesinlikle olumsuz etkisi vardır. Bu durumu açıkça izah etseniz bile mülakatı geçme şansınızın olduğunu zannetmiyorum. Ancak detaylara bakmadan ve cezanızı görmeden görüş bildirmek doğru olmaz.
    Teşekkürler.

• @Claudia-J-Muslu cevabınız için teşekkür ederim.

• Sanırım artık hayalini bile kuramayacağım. Böyle adalet yerin dibine batsın. Suçsuz yere ceza aldık hayal bile kurmamıza engel oldu:(

• Merhabalar askeri suçtan 10 ay ceza aldım ve Habg çevrildi (5 yıl suç işlemezsem cezam siliniyor galiba) greencard kazanırsam, red alırmıyım, şansım nedir, teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lafakonda, içinde söyledi: Adli Sicil Kaydı İle Alakalı

Merhabalar askeri suçtan 10 ay ceza aldım ve Habg çevrildi (5 yıl suç işlemezsem cezam siliniyor galiba) greencard kazanırsam, red alırmıyım, şansım nedir, teşekkürler

bu bolumde yeni bir konu olusturarak sorunuzu sorabilirsiniz. Bu sekilde devam sorularina izin vermiyoruz bu bolumde, bilginize.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 2
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |