Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hope78 @kaantekinci ile iletişim kurun işte 2 nizde new york düşünüyorsunuz.

• Doğru New York düşünen arkadaşlar var ise benimle iletişime geçebilirsiniz.

• Ben de tek gideceğim 🙂

• +1 ama şimdiye kadar şehir seçmedim

• bende tek gitmeyi düşünüyorum tabi çıkarsa

• çıkarsa bende yalnız gitmeyi düşünüyorum.

• Cikarsa eger bende tek gitmeyi düsünüyorum. Baslangic ve tek kisi icin hangi eyaleti/sehri önerebilirsiniz arkadaslar? Ben almanyadan katiliyorum GC icin.

• Sanırım bende tek gideceğim.

• @HPX Merhaba bol şans öncelikle.Her insanın doğrusu farklı, ama bir mesleğiniz var ise meslek ile ilgili yerler seçile bilir.Bunun dışında hayat şartları ucuz- pahalı eyaletler söz konusu, burada da demin yazdığım sizin doğrunuz hangisi ? New york mu? Houston mı ?

• Bekar gelmek daha avantajli olabilir. Bir kere mobility olayi daha kolay, bir eyaletten baska birine is icin yada baska sebeblerle gidebilme daha kolay ve cabuk olabilir. Her yerde kalabilme imkanida daha yuksek olur. Evli ve cocukluysaniz, hele ilk baslarda, ha deyince hemen baska bir yerlere gidemiyorsunuz, tasinmaniz bile bir olay oluyor.

• @Nothing-Man tesekkür ederim iyi dilekleriniz icin. Evet ben Lojistik üzeri meslegimi yaptim almanyada. Meslegimin bir yükesiginide yaptim ve su an (University of applied sciences´de) okumaya basladim ilk Semesterim. Endüstri Mühendizligi Lojistik dali üzeri okuyorn um. Hayat sartlarin ucuz oldugu yer benim icin daha mantikli olur.Texas bölgesi olmasa daha iyi olur benim icin 🙂 önerileriniz icin simdiden tesekkür ederim

• ⭐⭐ Banned

@HPX, içinde söyledi: Bekar ve tek gidecek varmıdır?

@Nothing-Man tesekkür ederim iyi dilekleriniz icin. Evet ben Lojistik üzeri meslegimi yaptim almanyada. Meslegimin bir yükesiginide yaptim ve su an (University of applied sciences´de) okumaya basladim ilk Semesterim. Endüstri Mühendizligi Lojistik dali üzeri okuyorn um. Hayat sartlarin ucuz oldugu yer benim icin daha mantikli olur.Texas bölgesi olmasa daha iyi olur benim icin 🙂 önerileriniz icin simdiden tesekkür ederim

almanyada ausbildungmu yaptınız hocam

• @Calibraturbo ausbildung yaptim ondan sonra Weiterbildung zum Logistikmeister (meslegin bir üstü iste)

• ⭐⭐ Banned

EU vatandası olmadan ausbildung yapılabiliyomu yoksa siz halihazır almancımısınız

• @Calibraturbo Vallah hangi vatandas olur iseniz olun, almanyada illegal degilseniz hic sikinti olmaz efendim 🙂 ama sorunuza gelince evet alman vatandasiyim, burda dogdum ve büyüdüm 🙂

• ⭐⭐ Banned

Baslıgı corbaya cevirecem ama almanya varken neden Abd sakıncası yoksa konusalım cunku bende ikisi arasında kaldım bide Kanada

• @Calibraturbo olur tabikide, isterseniz chat üzeri bana yazabilirsiniz. siz nerede kaliyorsunuz ?

• Arkadaşlar virginia eyaletindeki Leesburg,asburn, Fairfax,Sterling,Reston bölgelerine gelen olursa benimle iletime geçsin belki bir yardımım olur.

• @HPX sektör olarak sınırsız iş potansiyeliniz var.Kentucky bulunduğu yer olarak bence sizin için uygun gibi.Sizin iş konusunda deneyiminiz varsa Linkedinden bir çok yerde iş fırsatı bula bilirsiniz.Yani NY NJ Florida LA de banliyolar da kalıp büyük firmalara da yakın olursunuz gibi.
    benim gözüm ilk olarak okyanus kıyısı yerlere kayıyor ama iç bölgelerde de güzel yerler var, çok soğuk haricinde benim için okey, sizin de bir önceliğiniz vardır mevsim olarak veya başka bir etken?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |