Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

anladığım amerikada da herkes gmail kullanıyor yerel ihtiyaç yok herhalde 🙂

• ⭐⭐

Turkcell de mail servisi YaaniMail'i faaliyete gecirmis. Bilginiz olsun. 🙂

www.yaanimail.com

• ........

• @gokcell arama motoru super olmus demek ki 🙂

• ........

• Gmail.comm

• ⭐⭐

• @haymatlos_, içinde söyledi: Hangi e-mail servisini kullanıyorsunuz?

👍👍👍👍👍👍👍👍

• gmail yahoo ve hotmail kullanıyorum. Romanya'da yaşadım 2 sene. Mail kullanan Rumenlerin çoğu yahoo kullanır mesela .Ülkede (o dönem) gmail kullanan bir elin parmaklarını geçmezdi. Şaşırmıştım bu duruma. Demek ki ülkeden ülkeye değişiyor. Bizde ise başta gmail olmak üzere bir de hotmail kullanılır.

• Yahoo denince sinir krizi geçiriyorum. Kullanıcı arayüzü ve serverleri çok kötü. Allah kullananlara sabr versin 😂

• En istikrarlı olduğum konu mail adresi olsa gerek. 2003 yılında ilk defa hotmail'den mail adresi almıştım. Hala onu kullanıyorum, 20 yıl olacak neredeyse. Arayüzü ve kullanımı standart microsoft uygulamaları ile benzer olduğu için çok sorun yaşamadım. Bazı önemli mailler gereksiz e-posta klasörüne düşebiliyor. Ama bu da pek sorun yaratmıyor bana, gelen kutusuna bakarken gereksizlere de mutlaka bakıyorum.

• 1997'de yahoo ve 2003'de hotmail email adresleri kullanmaya basladim, hala ikisini de kullanmaktayim.

• ...bende hot mail var.aktiv olarak onu kullaniyorum,birde gmail diye var ona hic baktigim yok, hot mailde kendimizi e-bay a kaptirdik her gun 4-5 mesaj gonderirler,yine junk satis mesajlari gelir cogunu yasaklarim,nette mail adresi arayan sirket olmadi,hic bilmedigim yerlerden reklam gelir yahu bu adamlar e-mail adresimi nerden bulurlar derim,zaten bir defa google de bir sey aradiysak fislenmisizdir.

• ⭐⭐⭐

1996 yılında aldığım Hotmail adresimi kesintisiz olarak 25 yıldır kullanıyorum.
    O zamandan bu zamana sayısını hatırlamayacağım kadar kere ev, şehir, ülke değiştirdim, telefon numaraları değişti fakat arkadaşlarım ve kontaklarımla irtibatım hiç kaybolmadı. her zaman onlar için ulaşılabilir, irtibat kurulabilir kaldım.

Hotmail tarihe karıştı fakat Microsoft sağolsun eski hotmail.com uzantılarını muhafaza etti ve outlook üzerinden e-mail adresimiz değişmeden kullanmaya devam ediyoruz.

• Resmi işlerde yahoo, site üyelikleri, abonelikler gibi ıvır zıvırda gmail kullanıyorum. Malum ad soyad kombinasyonuyla hesap açmak zor oluyor benimki gibi yaygın isim soyisim sahibi olunca. 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |