Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

• @Emre-Dilekçi Hayırlı olsun emre bey bu ap süreci randevudan sonra kac ay sürdü sizin

• @Emre-Dilekçi Tebrik ederim. Hayırlı olsun.

• @amehmet Tebrik ederim. Hayırlı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emre-Dilekçi, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

@crazycells çok teşekkür ederim Ali Cihan bey, bu süreçte sizin ve bu forumun emeği çok büyük, herşey için teşekkür ederim 🙂

rica ederiz 🙂 bol sanslar 🙂

• Merhaba Arkadaslar, Konsolosluga mail atmak istiyorum.Sizde ingilisce hazir iyi shablon mail formasi varmidir? Yardimci olursaniz sevinirim.

• @Aydin-Osmanov Ankara konsolosluğu ile iletişime geçecekseniz Türkçe yazabilirsiniz

• @Muhtaradana Hayir kardes.Tbilisi konsoloslug subesine atacagim mail.Ya russian ya english lazim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aydin-Osmanov, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

@Muhtaradana Hayir kardes.Tbilisi konsoloslug subesine atacagim mail.Ya russian ya english lazim

ne konuda yazacaksiniz? Siz Turkcesini yazin isterseniz, Ingilizcesini yazalim...

• @İrem-Güzel ben buradan devam edeyim, bugün gördüm yazılanları kusura bakmayın. bizim idari işleme kalmakla ilgili bir çok sebebimiz vardı aslında tahmin ettiğimiz, tabiki bunlar sadece bizim tahminlerimiz, çok fazla yurtdışına giriş çıkış, fazla para göstermek, eşimin adının çok kullanılan bir isim olması, doğum Masraflarının ödenip ödenmediğine dair belge ( sadece bu Sebepten AP ye kalan bir kaç kişi daha vardı) cocugunuzla ilgili doğum masraf belgesi yoksa elinizde hastaneye bir mail atabilirsiniz, zaten hemen cevap dönüp çok ayrıntılı bir şekilde belge gönderiyorlar. Kızımızın ABD vatandaşı olduğunu anlamamalarıysa tamamen bizim şanssızlığımız, dogum masraf belgelerini istemelerine rağmen ve dosyada çoğu belgede ABD vatandaşı olduğu yazıyordu, malesef konsoloslukça çağırılıp kızımızın pasaportunun dosyada olmadığını söylediler😅 sonrasıysa, aahh inanmıyorum, kusura bakmayın, bukadar zaman farkedilmemiş vs, o günün öğleden sonrasına vizelerimizi verdiler. bu kimsenin başına gelen birşey değil, bence hiç düşünüp stres yapmayın.

• @crazycells Cok tesekkur ederim.

• @bsk, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

vatandaşı
    Çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için. Ayrıntılı açıklama için. APa kalmak en büyük sıkıntım aslında case numaram çok yüksek olduğu için. Tekrar teşekkürler.

• Arkadaşlar, bugün itibariyle vize paketim elime ulaştı. Yalnız paketin üzerindeki slipte ve pasaport üzerindeki vizede ap'ye kalış sebebim olarak 212(g)(2)(B) yazıyor. İnternete baktığımda bunun aşıyla ilgili olduğunu gördüm. Konuyla ilgili bilginiz var mı, bana ilginç bir idari işlem sebebi gibi geldi. Daha önce forumda aynı sebepten idari işleme kalan var mıdır?

• @Emre-Dilekçi Hayirli olsun.Ilginc bir AP olmus.Bir ilk olabilir.

• @Emre-Dilekçi hayırlı olsun Emre bey,eğer sebep buysa gerçekten ilginç olur

• @Emre-Dilekçi Emre bey siz sari zarf aldinizmi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emre-Dilekçi anlaşılan sen forumda araştırma yapmadın. Senin gibi geçmişte o kadar çok kişi de aynı durum var ki aşağıya linkleri koyuyorum bu kişilere yazarsan şu anda amerika da neler yaşadılar onlardan en güncel bilgileri alabilirsin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emre-Dilekçi, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Arkadaşlar, bugün itibariyle vize paketim elime ulaştı. Yalnız paketin üzerindeki slipte ve pasaport üzerindeki vizede ap'ye kalış sebebim olarak 212(g)(2)(B) yazıyor. İnternete baktığımda bunun aşıyla ilgili olduğunu gördüm. Konuyla ilgili bilginiz var mı, bana ilginç bir idari işlem sebebi gibi geldi. Daha önce forumda aynı sebepten idari işleme kalan var mıdır?

Bu, AP'ye kalis nedeniniz degil. Asilari eksik kalan herkese vurulan standart bir uyari.

• Herkese merhaba, 22 günlük ap sürecinden sonra vizemi aldim pasaportum geldi vize türümde j1 ama pasaportta en erken giriş tarihi yazmıyor veya ben bulamıyorum yardımcı olabilecek var mi

• A U.S. consular officer has adjudicated and refused your visa application. Please follow any instructions provided by the consular officer. If you were informed by the consular officer that your case was refused for administrative processing, your case will remain refused while undergoing such processing. You will receive another adjudication once such processing is complete. Please be advised that the processing time varies and that you will be contacted if additional information is needed. For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV or the website for the Embassy or Consulate at which you made your visa application.
    For more information, please visit U.S. Consulate General Istanbul. Sistemden baktığımda böyle birşey yazıyor. Vize türüm f1 dı. 1 yıl olcak nisan 5 te. Şimdi ben red mi almış oldum? Anlamadım. Dosya güncelleme tarihimde hiçbir değişiklik yok vize görüşmesine gittiğim tarih yazıyor hala

• @muratv Vize mulakatina ne zaman girdiniz? Red degil.AP kalmissiniz sanirim. gozlemeniz gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |