Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

• ⭐⭐⭐

@serdestheval21
    Asıl talihli onay alamadan diğer aile üyeleride onay alamıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdestheval21, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Aslında anlamdigim bir durum daha var.6 Aralık'ta mülakata girdikten sonra tebrik ettiler.sonra sadece bende 5535 formunu istediler.esim ve çocuklardan istemediler.6 ocakta ise hem benden hemde eşimden hemde (4 ve6 yaş) 2 çocuklarımdan istediler.13 Aralık tan 7 ocağa kadar acaba benim araştırmam bitirdiler mi .sonradan eşim ve çocuklarım için mi araştırma yapıyorlar acaba.Ayrica talihli esimdir ve sabikasi temizdir ki benimde sabikam temiz eşim ve çocukları neden onayladilar.devlet memuruyum.(10 yillik beden eğitimi öğretmeniyim devlette) memurluktan dolayı mi bizi araştırıyorlar.yani bir mantık bulamadım burundan.

isminizle ilgili farkli durumlar gelismis olabilir, sizle ilgisi olmasa da isminizle ilgili kayitlardan dolayi idari islem surecine giriyorsunuz zaten.

• @crazycells AP süreci tamamlandı, bugün postadan onaylı belglerimizi aldik.APsurecindeki yönlendirmeniz için teşekkürler .03 ocak mulkatimizdan sonra ,dün onaylandığını dair mail aldık,bugunde postamiz geldi toplamda 22 gün beklemis olduk.Bekleyen herkesin olumlu haberler almasını diliyorum.

• ⭐⭐⭐

@EBK, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

@crazycells AP süreci tamamlandı, bugün postadan onaylı belglerimizi aldik.APsurecindeki yönlendirmeniz için teşekkürler .03 ocak mulkatimizdan sonra ,dün onaylandığını dair mail aldık,bugunde postamiz geldi toplamda 22 gün beklemis olduk.Bekleyen herkesin olumlu haberler almasını diliyorum.

gözünüz aydın kardeşim tebrikler.

• @EBK Tebrik ederim. Hayırlı olsun.

• @Oktay-İbiş tesekkurederim

• @stras tesekkurederim

• @EBK gözünüz aydın, herşey gönlünüzce olsun

• @arkben tesekkurederim

• @EBK tebrik ederim, vizeniz hayırlı olsun

• @Muhtaradana tesekkurederim

• Dun tum umudumu keserken idari islem sureniz tamamlanmistir, idari islem bitis tarihi14 mayis 2020 ve pasaportu gondermem soyleniyordu. Vize danismanlarim hemen gondermemi ve vizeyi onaylayacaklarini soylediler. Yarin ellerine ulasiyor, onumuzdeki hafta cumaya kadar bana ulasmasi lazim yani en gec persembe cikis yapmali istinyeden. Pazar ucusum var cunku, yuzde 70-80 ihtimalle bekliyoruz bakalim.

Tedirgin bekleyis suruyor.

@ehekim, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Arkadaşlar selam,

Durumu kısaca özetliyorum;
    Ticari yani B1 vizesi için başvuru yaptım. Şirketimin sponsorluğuyla şubattaki fuara katılımcı olacağımız ve görevli olduğum için başvurdum. Ptesi günü vizem onaylandı ama salı günü idari işleme kalmamla ilgili bir mail geldi. Formu doldurup hemen gönderdim, bugün(cuma) pasaportum sarı kağıtla birlikte geri gönderildi ve teslim aldım. Daha önce ABD de bulunmadım. Şirketim devamlı ABD ye ihracat müdürlerini gönderiyor, sponsorla da ilgili bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Şubatın 2sinde uçuşumuz vardı, sanırım sancılı bir süreç beni bekliyor. O tarihe kadar yetişme imkanı varmıdır?

16ocakta sistemde (CEAC) durumum güncellenmiş, ama yanıt gelmedi henüz. Yetişme imkanım burada yazılanlara göre yok gibi sanırım. Durum belli oldukça güncelleyeceğim.

Yapmamı önerdiğiniz her hangi bir şey var mıdır?

Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EBK, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

@crazycells AP süreci tamamlandı, bugün postadan onaylı belglerimizi aldik.APsurecindeki yönlendirmeniz için teşekkürler .03 ocak mulkatimizdan sonra ,dün onaylandığını dair mail aldık,bugunde postamiz geldi toplamda 22 gün beklemis olduk.Bekleyen herkesin olumlu haberler almasını diliyorum.

Gozunuz aydin, bilgilendirme icin tesekkurler.

• @EBK vizeniz hayırlı olsun. Zor kısmı bitti. Şansınız bol olsun.

• @crazycells tesekkurederim

• @Sefa tesekkurederim

• Hayirli olsun crazycells yolunuz aşik olsun

• uzun bir bekleyişin ardından vizemiz onaylandı...pasaportlar ptt ye verilmiş bu böylelikle en uzun ap sureciyle bende vizesi onaylananlar kervanına katıldım darısı tüm bekleyenlerin başına..

• ⭐⭐⭐

@harikeyn, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

uzun bir bekleyişin ardından vizemiz onaylandı...pasaportlar ptt ye verilmiş bu böylelikle en uzun ap sureciyle bende vizesi onaylananlar kervanına katıldım darısı tüm bekleyenlerin başına..

Tebrik ediyorum hayırlı olsun. Yeni hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim yolunuz açık olsun

• @harikeyn hayılrı olsun , gözünüz aydın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.7k
Users

4.4k
Topics

423.9k

| | | |