Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

• ⭐⭐

Selam Arkadaslar 🙋 9 günlük Amerika seyahatimiz için navigasyon kullanımı için vodafone Red, den tarifemi satın alayım yoksa çevrimdışı navigasyon programları mı indireyim? Öneriniz varmı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

Selam Arkadaslar 🙋 9 günlük Amerika seyahatimiz için navigasyon kullanımı için vodafone Red, den tarifemi satın alayım yoksa çevrimdışı navigasyon programları mı indireyim? Öneriniz varmı?

Ben Kanada'da Google Maps ile haritayı telefona indirip kullanıyorum. Roaming açmıyorum, sadece wifi kullanıyorum. GPS ile navigasyon sorunsuz çalışıyor.

• ⭐⭐

@knnrn süper 👍 cok tesekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 Screenshot_2019-09-26-00-44-39.png

Bildiğin haritalara tıkla sonra menü için 3 çizgiye basınca resimdeki listedeki çevrimdışı haritalara tıklarsan istediğin bölgenin haritasını indiriyorsun

• ⭐⭐

@ayvalik10 tesekkür ederim ☺🙏

• @HockeyUmpire2 sygic internetsiz çalışan ve 1 ay ücretsiz deneesi olan bir program. Eğer full versiyon almak istersen 25 dolar. Şerit takibine kadar her türlü bilgiyi veren güzel bir program. Avrupayı gezdim bunla. REF6525BNUVET1538 numarasını kullanabilirsin satın alımda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

t-mobile ve sprint diye ayri ayri bu baslikta yazmistik; ama yakin zamanda bu ikisi birlesecek gibi gorunuyor.

Yeni veriler gelince sayfadaki bilgileri guncelleriz.

• @sChAdOw credit score olusmadan ceptel ancak pesin alabilirsin. su siralar Sprint in kampanyasi var. Diger carrier lardan gelen musteriler icin. Ben gecenlerde AT&T den Sprinte gectim bu kampanyadan yararlanarak. Su anda $30 tax included fakat auto pay. Auto pay siz $35 idi. Sinirsiz internet, sinirsiz konusma ve SMS var. Tam emin olmamakla birlikte CAN ve MEX da sinirlida olsa free roaming hakki veriyor diye hatirliyorum. Ama hatirladigim kesin birsey var. TR ye gittigimde 2GB a kadar free internet veriyor ki bu aileme "ben geldim" diyebilmek icin degerli. Her seferinde TR ye geldigimde cep tel siz ilk gun sIkinti oluyor. Bu bahsettigim tarife buraya geldigimden beri, 6 yildir, kullandigim en ucuz tarife ve Sprint coverage is impressive although I live in a small town far away from downtown. I strongly suggest. SPRINT IS MY NUMBER ONE!!

• T-mobile, 3 hat, hersey sinirsiz, aylik $90.

• good deal! fakat 3 hat alma zorululugu varsa bana uymuyor malesef. ATT ye iki ay oncesine kadar $60 odemekteydim.

• Zorunlu degil. Biz ailede 3 kisi oldugu icin oyle aldik.

• iyiymis. demek ki bu sirketler rekabetteler.

• @MySea AAA nerede 90 50+30+30 ödedik New York'ta 🙂 3 ay içerisinde yükleme yapılmalıymış...

• ⭐⭐

Bu çevrimdışı haritalar internetiniz kesilince çalışıyormu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt son gideceğin yerini maps hafızasına alıyor internetin gidince son update hali ile sana gösteriyor fakat 1 saat önce yada senin internetin olmadığın zamanlarda değişiklik olursa onu göremezsin

• ⭐⭐

@ayvalik10 navigasyonu kurdun ve çevrimdışında da o harita kayıtlı diyelim. Yola çıktın ve yolda internet gitti. Sorunsuz devam ediyor mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt aynen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt en altın bir üstünde yazıyor zaten

Screenshot_2019-11-06-17-37-49.png

• ⭐⭐

@ayvalik10 çevrimdışı haritaları biliyorum ve kullanıyorum da. Ama telefonunuz normalde açık iken ve internetiniz varken bir anda yoldayken giderse, devreye girip sizi istediğiniz yere ulaştırıyor mu onu merak ediyorum. Onunla ilgili bir kaynak bulamadım internette. Eskiden A-Gps diye bir özellik vardı. GPS in olmadığı zaman baz istasyonundan destek alıyordu. Burada da tam tersi durumu var mı onu merak ediyorum.
    Geçenlerde bir müsibet yaşadık bu konuda. Eşim yolda bağlantı kesildiği için yolu kaçırıp baya bir uğraştı. Çevrimdışı yüklü değildi. Yüklü olsaydı ne olurdu diye merak ettim. Telefonu offline yapması da pek istedğimiz bir durum değil.
    Sağol cevaplar için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt hepsinde de yazıyor abi şehrini yada eyaletini
    komple seçebiliyorsun

ayrıca @mhepekiz google eğitmeni onun çok daha fazla bilgisi vardır.

Benzer Başlıklar

• 5
  • 35
  • 15
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |