Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@nicely tmobile ile antlaşmalı internet için

34.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nicely, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

Arkadaslar ben ABD'e gidicem 23 eylül'de 27 Eylülde geri döeneceğim bu sğre zarfında benim şuan Teknosacell hattımın interneti oradaykende çekecek mi?

Telefonunuzun internet almak icin kullandigi frekanslara bagli, daha once konuda liste halinde bahsedildi, onceki iletilere bakin isterseniz.

• Eski bir teknosacell kullanicisi olarak cevap vereyim izninle @crazycells, Houston'da cekmiyor @nicely diger eyaletler icin birsey diyemem 🙂

• Merhaba
    Ben Louisianada T mobile girdim sadece hat almak istediğimizi aktardık SSN olmadan sadece prepaid verebiliriz 50 USD unlimited dedi, ama forumda ve başka yerlerde pek beğenilmediğinden AT&T ye de bakalım dedik, AT&T prepaid unlimited hatların hız problemli olduğunu ifade ederek bizi faturalı hatta yönlendirdi. Kızım ve benim için
    otomatik ödeme talimatı ile iki hat için aylık 125 USD ödeyeceğiz. navigasyon ve çeviri uygulamalarını çekinmeden kullanabiliyorum bu sayede...

• abd ye geldigimizde telefomlarimiz abd de bir ise yaramayacak o yuzden telefon almamiz gerekecek hat ile birlikte kullanabilecegimiz uygun onerebileceginiz birseyler varmi?

• @vermaynen, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

abd ye geldigimizde telefomlarimiz abd de bir ise yaramayacak o yuzden telefon almamiz gerekecek hat ile birlikte kullanabilecegimiz uygun onerebileceginiz birseyler varmi?

Her firmanın zaten telefon kampanyası var bedava bile veriyorlar hat alana. Bu seçmeniz gereken yaşıcağınız yerde hangi hat daha iyidir ya da ucuz hatlar iyi çekiyor mu ona bakıp seçim yapmak lazım. Criket ve metroPCS de ucuz ve kampanyalar var at&t ve t-mobile alt yapısı kullanıyorlar. Hatlar genel olarak limitsiz 40-50 dolar yanına da telefon eklenebilir 24 ay ayda 45 dolar en iyi telefon seçenekleri var bedava olan telefonların genelde hız ve hafıza sorunları oluyor. Sonuç olarak kendi seçeneklerinize göre değerlendirip alırsınız duruma göre 🙂

• @gkhanfeez, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

@vermaynen, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

abd ye geldigimizde telefomlarimiz abd de bir ise yaramayacak o yuzden telefon almamiz gerekecek hat ile birlikte kullanabilecegimiz uygun onerebileceginiz birseyler varmi?

Her firmanın zaten telefon kampanyası var bedava bile veriyorlar hat alana. Bu seçmeniz gereken yaşıcağınız yerde hangi hat daha iyidir ya da ucuz hatlar iyi çekiyor mu ona bakıp seçim yapmak lazım. Criket ve metroPCS de ucuz ve kampanyalar var at&t ve t-mobile alt yapısı kullanıyorlar. Hatlar genel olarak limitsiz 40-50 dolar yanına da telefon eklenebilir 24 ay ayda 45 dolar en iyi telefon seçenekleri var bedava olan telefonların genelde hız ve hafıza sorunları oluyor. Sonuç olarak kendi seçeneklerinize göre değerlendirip alırsınız duruma göre 🙂

tesekkurler 2010 yilinda ny de metropcs kullaniyordum. aradan bayaga zaman gecti gitmeden once kendi sitelerinden bir kontrol edeyim bilgi sahibi olayim en azindan gidince artik ona gore aliriz. 🙂

• Ben Houston'a geleli neredeyse 1 ay oldu. Ilk gun T-mobile dan hem kendime hem de esime sinirsiz dakika+sms+interneti olan on odemeli hat aldim. Vergileriyle beraber toplam 88 Usd odedim. 1 ay boyunca kullandim. T-mobile Houston merkezde ve yakin cevrede iyi cekiyor ama Katy bolgesinde ve evimde neredeyse hic cekmiyor. Malum ilk bir ay genelde evde olunca insan internet ihtiyaci cok oluyor. Surem bitince baska operatore gececegim. Cekim gücüne gore bir baska operatöre numarami taşıyacağım.

• @bmyilmaz, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

Ben Houston'a geleli neredeyse 1 ay oldu. Ilk gun T-mobile dan hem kendime hem de esime sinirsiz dakika+sms+interneti olan on odemeli hat aldim. Vergileriyle beraber toplam 88 Usd odedim. 1 ay boyunca kullandim. T-mobile Houston merkezde ve yakin cevrede iyi cekiyor ama Katy bolgesinde ve evimde neredeyse hic cekmiyor. Malum ilk bir ay genelde evde olunca insan internet ihtiyaci cok oluyor. Surem bitince baska operatore gececegim. Cekim gücüne gore bir baska operatöre numarami taşıyacağım.

Tesekkurler. Turkiye ile konusma da dahil mi bu almis oldugunuz pakete ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vermaynen, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

@bmyilmaz, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

Ben Houston'a geleli neredeyse 1 ay oldu. Ilk gun T-mobile dan hem kendime hem de esime sinirsiz dakika+sms+interneti olan on odemeli hat aldim. Vergileriyle beraber toplam 88 Usd odedim. 1 ay boyunca kullandim. T-mobile Houston merkezde ve yakin cevrede iyi cekiyor ama Katy bolgesinde ve evimde neredeyse hic cekmiyor. Malum ilk bir ay genelde evde olunca insan internet ihtiyaci cok oluyor. Surem bitince baska operatore gececegim. Cekim gücüne gore bir baska operatöre numarami taşıyacağım.

Tesekkurler. Turkiye ile konusma da dahil mi bu almis oldugunuz pakete ?

Genelde dahil olmuyor; ama gorebildigim kadariyla artik Turkiye ile olan konusmalar whatsapp, messenger, skype vs. gibi app'lerle internet uzerinden gerceklesiyor.

• Arkadaşlar merhaba,

Amerikaya giriş yapar yapmaz, biliyorsunuz daha SSN numarasıda belli olmadan - banka hesabıda olmadan, hemen havaalanında cep telefonu hattı alabiliyor muyuz? Houston için konuşuyorum, havaalanından hat almaya ihtiyacımız var, işlem yapabilir miyiz acaba bu durumda? Selamlar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tractor12, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

Arkadaşlar merhaba,

Amerikaya giriş yapar yapmaz, biliyorsunuz daha SSN numarasıda belli olmadan - banka hesabıda olmadan, hemen havaalanında cep telefonu hattı alabiliyor muyuz? Houston için konuşuyorum, havaalanından hat almaya ihtiyacımız var, işlem yapabilir miyiz acaba bu durumda? Selamlar...

Prepaid (kontorlu) hat alabilirsiniz. Havaalaninin icinde olmayabilir ama yakininda yerler var. Bush havaalaninda ucretsiz wifi da var, onunla rahatca iletisim kurarsiniz.

• at&t kullanıyoruz.
    2 iphone xs
    2 hat (paylaşımlı)
    9 gb data
    sınırsız konuşma&text
    153$ aylık (24 ay)

• ⭐⭐

Prepaid aldığımız hatlarda operatörü değiştirince numara değiştirmek zorunda kalıyormuyuz.

• ⭐⭐⭐

@arnblt Hayir, ayni numarayi kullanabilirsiniz

• ⭐⭐

@FreeWoRLD teşekkürler cevap için. Biz t-mobile dan At&t ye geçmek istersek bunu t-mobile a bildirmemiz gerekiyormu.

• ⭐⭐⭐

@arnblt, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

@FreeWoRLD teşekkürler cevap için. Biz t-mobile dan At&t ye geçmek istersek bunu t-mobile a bildirmemiz gerekiyormu.

Eger T-Mobile hattiniza ait account numaranizi biliyorsaniz, T-Mobile ile herhangi bir iletisime gecmenize gerek yok. Direk At&t 'ye account numarasini bildirerek gecisi yapabilirsiniz.

Bu link'te T-Mobile prepaid hatlari icin account numarasinin kullandiginiz telefon numarasi oldugu belirtilmis.

• @arnblt, içinde söyledi: ABD'de kullandiginiz telefonlar ve GSM operatorleri

@FreeWoRLD ’e ek olarak Account mumarasının yanına şifresinide istiyorlar ve ayrıca Türkiyedeki gibi bu işlemler bedava olmuyor her değiştirmede size para şarj ediyorlar 25 ile 40 arasında değişen rakamlar olması lazım.

• ⭐⭐⭐

@gkhanfeez Sanırım değişkenlik gösteriyor çünkü ben prepaid hatlarda bir çok aktarma yaptım ve henüz herhangi bir ekstra ücret ödemedim. Tmobile, Verizon, Mint ve Visible hatları arasında.

Şifre konusunu atlamışım, haklısın pin kodu isteniyor ayrıca. Bu arada tüm hatlara ait account ve pin kodlarına nasıl ulaşıldığını şu hat websitesi listelemiş;

• newyork ve nj en iyi çeken hat hangisi acaba - bakalım 50 dolarlık bir şey arıyorum bende. ???

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |