Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Adımdan da anlaşıldığı gibi fake im 😃 @crazycells hocam ne zaman açıyorsunuz çöpçatanlık servisini 😃 ben ve benim gibi bekarlar için iyi bir seçenek olacağını düşünüyorum en azından aynı hayale sahip birini bir ihtimalde olsa bulabiliriz 😃 bu arada sorumda ciddiyim yalan sahte evliliklerden bahsetmiyorum mantık evliliği diyebiliriz aynı hayal adı altında anlaşabileceğimizi düşündüğümüz kişiyle evlenmek bence güzel birşey.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Maalesef sayin @Fake , boyle bir servisi hicbir zaman acmayi dusunmuyoruz 🙂

Gocmenlik yasalarindan avantaj saglamak amaciyla evlilik yapmak federal bir suctur. Sizin amaciniz iyi olsa bile, boyle bir ortam suistimal edilmeye cok aciktir, o nedenle boyle bir girisime karsiyiz 🙂

Evlenmek isteyen arkadaslar icin eminim cok farkli arkadaslik platform ve servisleri mevcuttur 🙂 Bu istekteki arkadaslar bu servisleri kullanmali.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |