Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @redsat2000 WallMart'ta yönetici olmak çok mu zor :)) kariyerinizde başarılar.. ayrıca asgari ücretlerin 15 dolara çıkması ne zaman gerçekleşecek bilginiz var mı çünkü 15 dolar olunca bazı yerlerde işten çıkarma olacağını düşünüyorum sadece..

• @redsat2000 Wallmart'ta çalışmak için aradıkları önemli kriterler neler acaba? Bir de wallmart çalışanlarına sağlık sigortası yapıyor mu? Eğer yapıyorsa bu sigorta kapsamlı bir şey mi yani işimizi görür mü? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Walmart 4. ceyrekte yukselen gelir oranindan sonra (6.7%), yaklasik 425k calisaninin saat ucretlerini yukseltiyor. @redsat2000

• @caglaror, içinde söyledi: Markette Çalışmak

@yalta Lyft boyle giderse beni de alin yaniniza 🙂

Houston'da işler iyi para var 20'yi buluyor. ::)))) tabi Houston çok güzel yer değil bir tek o sıkıntu:)))

• ⭐⭐

@yalta dikkatımı cekdi neden butun mesaj larını siliyon

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐

@yalta troll’ler amacina ulasmis oluyor boyle vazgecerseniz.

• @keysnambır, içinde söyledi: Markette Çalışmak

@yalta troll’ler amacina ulasmis oluyor boyle vazgecerseniz.

Bu degisiklerin ne oldugunu bilen forum yonetimi olaya "herkesin kendini ifade hakki var" seklinde baktigi icin bu degisikler burada yasamaya devam edecek. Halbuki bu tarz bir olaya Covid virusu olduklarini dusunerek bakmalari gerekiyor. Nasil Covid ile mucadele icin asi yapiliyorsa, bu degisikleri de banlamak gerektigini dusunuyorum. Eger yapilmiyorsa kendi asimi kendim yapiyorum haci.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Markette Çalışmak

Walmart 4. ceyrekte yukselen gelir oranindan sonra (6.7%), yaklasik 425k calisaninin saat ucretlerini yukseltiyor. @redsat2000

Halen bir değişiklik yok Hesapta 13 Mart sonrası bir şeyler değişecekti.

• @yalta, içinde söyledi: Markette Çalışmak

@yapay-zeka, içinde söyledi: Markette Çalışmak

Artik elzem olmadikca forumda aktif olmayacagim yada hesabimi kapatacagim. Cok fazla vakit harciyorum ve cigeri bes para etmez hayvanlar ile laf dalasina girmek istemiyorum.

Amerikada alım gücü yüksek olduğu için yorgan almak Türkiyeye göre daha kolay geliyor olmalı ki, pire için çok rahatlıkla yorgan yakabiliyorsunuz.

Hakaret ve saygınlık sınırı aşan cümleleri kullananlar için " "herkesin kendini ifade hakki var" sözünün arkasına sığınılarak pasif kalıp göz yumulmaması gerektiği konusunda sizinle aynı fikirdeyim.
    En azından belirli süre yasaklı hale getirilmeli,gene saygısız yorumlar yapıyorsa üyelik iptal edilmeli.

Fakat siz yaptığınız gibi katılımlarınızı silmeniz yada yararlı olacak bilgileri ihtiyacı olanlarla paylaşmaktan kaçınmanızda doğru yaklaşım değil.
    Bilgi anlamında yardıma ihtiyac duyanları yardım etmekte insancıl davranış ve sosyal dayanışmadır.

• @redsat2000 Sizinki minimumda olmadigi icin sira gelmemistir. 😊

• @kartalveat, içinde söyledi: Markette Çalışmak

@yalta, içinde söyledi: Markette Çalışmak

Artik elzem olmadikca forumda aktif olmayacagim yada hesabimi kapatacagim. Cok fazla vakit harciyorum ve cigeri bes para etmez hayvanlar ile laf dalasina girmek istemiyorum.

Amerikada alım gücü yüksek olduğu için yorgan almak Türkiyeye göre daha kolay geliyor olmalı ki, pire için çok rahatlıkla yorgan yakabiliyorsunuz.

Hakaret ve saygınlık sınırı aşan cümleleri kullananlar için " "herkesin kendini ifade hakki var" sözünün arkasına sığınılarak pasif kalıp göz yumulmaması gerektiği konusunda sizinle aynı fikirdeyim.
    En azından belirli süre yasaklı hale getirilmeli,gene saygısız yorumlar yapıyorsa üyelik iptal edilmeli.

Fakat siz yaptığınız gibi katılımlarınızı silmeniz yada yararlı olacak bilgileri ihtiyacı olanlarla paylaşmaktan kaçınmanızda doğru yaklaşım değil.
    Bilgi anlamında yardıma ihtiyac duyanları yardım etmekte insancıl davranış ve sosyal dayanışmadır.

Beni taniyormusun kardesim sen? Tanimadan nasil boyle bir yorum yapiyorsun?

• ⭐⭐⭐

@yalta beyfendiyi yanlış anladınız sanırım. Pireye kızıp yorgan yakma bende sana katılıyorum ama burayı silersen yada çıkarsan insanlara faydası dokunacak bilgilerini paylaşamayacaksın diyor

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: Markette Çalışmak

@yalta beyfendiyi yanlış anladınız sanırım. Pireye kızıp yorgan yakma bende sana katılıyorum ama burayı silersen yada çıkarsan insanlara faydası dokunacak bilgilerini paylaşamayacaksın diyor

@ahsenaydgdu hanim bu pire deve mevzusu degil artik, ben bu elemani artik rahat birakmam forumda. Ben ayrilmasamda @crazycells atacak zaten. Sikinti yok o yuzden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yalta kiskirtici ifadelerden kacinmalisiniz sayin @yalta , baskasinin yanlis davranislari sizinkini hakli kilmiyor maalesef.

• @yalta, içinde söyledi: Markette Çalışmak

@kartalveat, içinde söyledi: Markette Çalışmak

@yalta, içinde söyledi: Markette Çalışmak

Beni taniyormusun kardesim sen? Tanimadan nasil boyle bir yorum yapiyorsun?

Destek olmak için yazdığım bir yazıdan bile farklı anlam çıkartmayı nasıl başardın ki ?

Kiminle ne sıkıntı yaşadın bilmiyorum fakat o kişi ile olan problemini niye bana yansıtmaya kalıyorsun?

Burada senin değerli yorumların ve güzel yanıtlar verdiğini biliyorum o bilgilerinden benim gibi oraya kapak atmaya çalışacaklara ciddi yararlı olacağınıda bildiğimden yazdıklarını silmemenizi ve bizlere yorumlarınızla destek vermeye devam etmenizi istemiştim.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: Markette Çalışmak

Beni anladığınız için size teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea Diğerleri de aynı durumda ne yazık ki
    Beklemedeyiz 😎

• Iyi günler arkadaşlar. Walmartta Maintenance işi var tavsiye eder misiniz? Gece vardiyası 16.5 $ da saatliği varmış.

• ⭐⭐⭐⭐

@Volkan-Şale maintenance ABD de bazı firmalarda başka bir anlam ifade ediyor. Bu pozisyon Temizlik işleri . Bazen tuvalet tıklandığında (Bu belli dönemlerde çok olur) Bu maintenance müdehale eder. Her yerin saatlik bariyemi farklı burada 11 dolar saatliği . Pis ve sıkıntılı iştir. Bilginiz olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |