Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• geçen yaz akademik yabancı dil kurslarının istanbuldaki şubesinden bir dönem eğitim almıştım. yanılmıyorsam izmir alsancakta da bir şubeleri var. şehir değişikliği yapma durumum vardı. eğitim hakkımı izmirdeki şubelerinden devam edebileceğimi söylemişlerdi. yetişkinlere özgü eğitim sistemleri var. ben memnun kaldım. kurs araştırması yapanlara tavsiyem olsun.

• Siz gönülden çalıştıktan sonra bir çok yer iyidir. Kursları çorba kazan gibi düşünüyorum siz o kazandan çay kaşığı ile mi içeceksiniz yoksa yemek kaşığı ile mi? İş tamamen sizde bitecek. Bu demek değildir ki her kurs iyidir. Elbet araştırın bence speaking konusuna önem veren kurs iyidir.

• Ben İzmirdeki İngilizce kurslarını genel olarak araştırdım gittiğim bir çok kursa göre inceleme sağladığımda Akademik dil kursunun eğitim sistemi beni çok etkilemişti gerek kaynakları gerek eğitim modeli yetişkinlere yönelik eğitim programı olması yönünden çok güzeldi ,daha önce görmediğim bir çok terimleri öğrenmemi sağladılar İngilizceyi gerçekten öğreten sistemleri var hocalarmız da gayet bilgiliydiler, araştırmanızı önerebilirim.

• Türk-Amerikan Kültür Derneğini öneririm. 2 kur alıp bitirmiştim. Seviye tespit sınavını girip başlanabilir.

• Akademik yabancı dil kursunda 3 dönem eğitim almıştım kullandıkları eğitim materyalleri ve eğitim modellerinin yetişkinlere yönelik olması alışılagelmişin dışında bir eğitimle ingilizcemi iyi seviyelere getirdim diyebilirim katkı sağlamak adına deneyimimi paylaşmak istedim bi görüşün derim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |