Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar. İzmir’de ikamet ediyorum, İngilizce öğrenmek için tavsiye edebileceğiniz birebir veya sınıf şeklinde kurs var mı?

• cankaya da ceviri uzerine yogunlasan bir kurs vardi. gramer, kelime burlikte geliyor zaten. koca koca paragraflari ceviriyorduk akici sekilde. ek konusma siniflari da var di. bi yandan yazarken ismini hatirlamaya calisiyorum ama hatirlayamadim. bakip editleyeyim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Bu ileti silindi!

• toefl sürecimi gerçekten ciddiye alıp ele alınca tek başıma yapamayacağımı anlamıştım.ama desteği nereden görebilirim bilemedim. çevremde ingilizce bilen çok fazla insan ve onların gittiği kurslar hocalar vardı. en çok duyduğum 3 yerle görüşeceğim dedim. resmen liste tuttum akademik batı dillerini duymuştum. listemin artık tamamlandığını düşündüğüm zaman ona en yakın tavsiye edilen iki kuruma daha gittim. o iki kurumda toefl için ayrı bir seviye tespit sınavı yoktu. değerlendirme yaptığımda bünyesinde toefl skoru güncel hoca bulunduran ve sıvın stratejilerine hakim akademik batı dilleriydi. artıları eksileri kefelerde ağır basınca kayıt oldum ve pişman olmadım. referans isteyenlere duyurulur.

• ingilizce için zor dönemler atlatmış biri olarak bende başımdan geçenden bahsetmek isterim. ilokul lise ve üniversitede almam gereken ingilizce bilgi birikimin hiç alamadığımı anladığımda iş başvurusunun kolay ingilizce konularını içeren mülakatında elenmiştim. anladım ki bu şekilde en basit konularda bile sıfırdım. eski eğitim bilgilerimden de bildiğim kadarıyla grup eğitiminden istediğim sonuçları alamayacağımın ve o kadarda uzun uzadıya zaman harcamamak istediğimi biliyordum. ne istediğini bilen alır demişler aldım arkadaşlar. zor bir öğrenciydim kabul ama akademik batı dilleri ailesine bana gösterdikleri sabır ve bu gerçekten efektif kullanabildiğim ingilizcemi onlara borçluyum teşekkür ederim 🙂 bu ticari akıma kapılıp umarım kendilerini bozmazlar. çünkü güzel bir ayardalar.

• Bir ingilizce macerası da benden olsun. Zor süreçlerde yoğun ve stresli kurs arayışına girdim zamanım yok denecek kadar kısıtlıydı . Ama kriterlerim beni bile zorluyordu. Sistemsel olarak nasıl bir şey istediğimi bilince bulmak zor olmadı. En önemsediğim konu spekinglerde naber ne yapıyorsun konuşmamaktı. Çünkü onu zaten hepimiz konuşabiliriz. Ben spesifik konular üzerinden konuşabilmek istiyordum akademik batı dillerinde bu konuda beni tatmin etti. Her speking dersi ayrı konu ve katılımın zorunlu olması beni gerçekten bağladı. Speaking derslerine misafir olmalısınız

• Halk eğitim merkezlerine başvurun ücretsiz oluyor

• ⭐⭐⭐⭐

@Demir-Ercan çok kalitesiz eğitimleri var ama gittiğin vakte yazık.

• Akademisyen Hocamın tavsiyesiyle Akademik Batı Dillerini buldum. Hocaları çok iyi. Türkçe düşünmeden ingilizce konuşabilmeyi öğretti hocam bana. İngilizceyi anlıyor fakat konuşamıyordum. Ayrıca kursa gelemediğim zamanlar canlı ingilizce uzem dersleri ile açığımı kapattım.

• ........

• Ben Wımbledon Yabancı Dil kursu bornovada kine gittim.Öğretmenleri çok ilgili,süreç içerisinde ki tüm sorularıma cevap buldum.Memnun kaldım kaydımı yeniledim sizde gidip konuşabilirsiniz memnun kalıcaksınızdır.

• ⭐⭐⭐⭐

• @miran, içinde söyledi: İzmir’de İngilizce Kurs Tavsiyesi

Akademisyen Hocamın tavsiyesiyle Akademik Batı Dillerini buldum. Hocaları çok iyi. Türkçe düşünmeden ingilizce konuşabilmeyi öğretti hocam bana. İngilizceyi anlıyor fakat konuşamıyordum. Ayrıca kursa gelemediğim zamanlar canlı ingilizce uzem dersleri ile açığımı kapattım.

@firtinasibel, içinde söyledi: İzmir’de İngilizce Kurs Tavsiyesi

Bir ingilizce macerası da benden olsun. Zor süreçlerde yoğun ve stresli kurs arayışına girdim zamanım yok denecek kadar kısıtlıydı . Ama kriterlerim beni bile zorluyordu. Sistemsel olarak nasıl bir şey istediğimi bilince bulmak zor olmadı. En önemsediğim konu spekinglerde naber ne yapıyorsun konuşmamaktı. Çünkü onu zaten hepimiz konuşabiliriz. Ben spesifik konular üzerinden konuşabilmek istiyordum akademik batı dillerinde bu konuda beni tatmin etti. Her speking dersi ayrı konu ve katılımın zorunlu olması beni gerçekten bağladı. Speaking derslerine misafir olmalısınız

@pnrpnr, içinde söyledi: İzmir’de İngilizce Kurs Tavsiyesi

Akademik batı dilleri gerçekten gerek hocaları gerek eğitim sistemiyle çok kaliteli bi kurs, ingilizcemi geliştrmemde çok faydaları oldu ingilizceyi öğreten bi sistemleri var mutlaka araştırmanızı tavsiye ederim

Arkadaşlar Akademik Batı Dilleri'ne gitmenizi kesinlikle önermem.
    Bu 3 arkadaşın da forumdaki ilk ve son mesajları bu konuda ve akademik batı dillerini övme içerikli.
    Gidenin hem zamanı hem de parasının telef olacağını kanıtlar nitelikte.

• ........

• Daha önce eğitim alan bi arkadaşımın önerisiyle Alsancaktaki Akademik dil kursuna gittim uyguladıkları eğitim sistemi ve kitapları gelişimime önemli katkı sağladı hocalarıda çok deneyimliler ingilizcemi kısa zamanda iyi bi seviyeye getirdim kurs arayan arkadaşlara tavsiye ederim.

• Benim de bir katkim olsun. Alsancak devlet hastanesi karsisinda Exam Center Izmir adinda ki kursu tavsiye ediyorum. Genel Ingilizce, Ielts, Toefl, Mesleki ingilizce konusunda deneyimli biri tarafindan ders veriliyor.

• İngilizce öğrenmek için gerçekten ücretsiz bir uygulamaya ihtiyacım var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Angie25Higgins ücretsiz full bir program yok muhakkak bir şekilde 7 - 14 gün süreler sonrasında para istiyorlar

• @ayvalik10 rosetta stone var aslında bedava

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |