Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

İzmir’de İngilizce Kurs Tavsiyesi

• Merhaba arkadaşlar. İzmir’de ikamet ediyorum, İngilizce öğrenmek için tavsiye edebileceğiniz birebir veya sınıf şeklinde kurs var mı?

• cankaya da ceviri uzerine yogunlasan bir kurs vardi. gramer, kelime burlikte geliyor zaten. koca koca paragraflari ceviriyorduk akici sekilde. ek konusma siniflari da var di. bi yandan yazarken ismini hatirlamaya calisiyorum ama hatirlayamadim. bakip editleyeyim.

• This post is deleted!

• toefl sürecimi gerçekten ciddiye alıp ele alınca tek başıma yapamayacağımı anlamıştım.ama desteği nereden görebilirim bilemedim. çevremde ingilizce bilen çok fazla insan ve onların gittiği kurslar hocalar vardı. en çok duyduğum 3 yerle görüşeceğim dedim. resmen liste tuttum akademik batı dillerini duymuştum. listemin artık tamamlandığını düşündüğüm zaman ona en yakın tavsiye edilen iki kuruma daha gittim. o iki kurumda toefl için ayrı bir seviye tespit sınavı yoktu. değerlendirme yaptığımda bünyesinde toefl skoru güncel hoca bulunduran ve sıvın stratejilerine hakim akademik batı dilleriydi. artıları eksileri kefelerde ağır basınca kayıt oldum ve pişman olmadım. referans isteyenlere duyurulur.

Log in to reply

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 1
  • 3

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

8.2k
Users

2.4k
Topics