Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @suleo yanitiniz icin cok tesekkur ederim icim rahatladi 😊 peki biz bu arada ds160 formunu doldurup odemeyi yapalim mi yoksa ready olunca mi dolduracagiz formu?

• @Valfry isterseniz ds formunu doldurabilirsiniz size kalmis ama randevuyu ready olmadan alamiyorsunuz. Daha dogrusu sistemde randevu olmadigi icin sizi randevu ve odeme ekranina yonlendirmiyor. Randevu acildiginda ancak odemeye izin verip gun sectiriyor websitesi 😊

• @suleo anladim tekrardan cok tesekkur ederim yardiminiz icin 🤗

• @thisnew, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

arkadaşlar merhaba benim erkek arkadaşım k-1 vizesi için profesyonel bir yardım alacağını formları bir avukatla dolduracağını söylüyor. bu şekilde başvuran var mı? önerdiğiniz bir avukat var mı?

Genel bir tavsiye olsun Rapid Visa arkadaşlar. Hem k1 de hem aos surecinde onlarla çalıştık. Formlar belgeler eksiksiz hazırlanıyor ve gönderiliyor. 66 günde greencard aldım belki onlarin etkisi iledir baska bir arkadaş yine 5 haftada falan çalışma izni almisti rapidvisa ile. Gayet açıklayıcı ve eksiksiz olmanizi saglayan bir sistemleri var siddetle tavsiye ederim.

• Avukatla çalışmanın dosyanın hızına etkisi yok. 0. Edindiğim tecrübeye ve araştırmaya bağlı olarak hız tamamen şansa bağlı. Aksini söyleyen lütfen detaylı açıklasın. Süreçte tüm belgeleri kendisi hazırlayıp greencardını sıkıntısız alanlar var.

• @pin
    Merhabalar, durumunuzda bir güncelleme oldu mu acaba? Biz de geçen hafta NOA2 onayı aldık ve NVC bekleme sürecine girdik. Acaba konsolosluktaki randevu tarihleri ile ilgili bir bilgi var mı?

• @akaraca merhaba, onay almamizin uzerinden 82 gun gecti ... hala bekliyoruz, hic donus yok. Umarim siz bu kadar beklemezsiniz..

• @pin uzun süredir bekliyorsunuz nvc ye mail attınız mı siteleri üzerinden ? normal şartlarda ank ile başlayan numaranızı almanız gerekli.

• @Rmyss runaslan a %100 katılmakla birlikte gc kartınızı aldığınız dönemde yoğunluk çok azdı şu an yoğunluk çok fazla ve gittiğiniz eyaletin yerel ofisi bu işlemlere bakıyor kalabalık bir yerde yaşamıyorsanız bekleme süresi daha kısa olacaktır , avukatın veya belirttiğiniz sitelerin bu sürece etkisi %0 sadece tecrübeli oldukları için evraklarda hata yapma oranınız azalır yine de evrakları eksiksiz gönderdiğinizi düşünseniz bile takdir yine dosyaya bakacak memurun kimseden istenmeyen bir evrağı sizden isteyebilir.

• @ob16222 yapilabilecek herseyi yaptik donus yok maalesef.

• @Ayse-Cemre-Sertdemir merhaba, gorusme tarihiniz yaklasti oncelikle iyi sanslar dilerim 🙏size mail donusu oldu mu konsolosluktan ?
    Bende ready gordugumde maili beklemeden randevu almayi planliyorum bu yuzden sormak istedim..

• @pin e-mail ilk önce Amerika'daki nişanlıma geldi. Dosya numaramızı ve benim iletişim bilgilerimi isteyen bir e-mail gönderdiler. Daha sonra bana talimatları içeren e-mail geldi. Biz nişanlıma gelen e-maili çok geç farkettik çünkü mailin doğrudan bana gelmesini bekliyorduk. Yine de randevumuzu aldık zaten hemen ardından talimatları da aldık umarım bir aksilik olmaz

• Arkadaşlar merhaba, dosyam uzun süredir nvc de. Daha dosya numarası bile gelmedi ve Noa2 (I-797 form) 01/01/2023 e kadar geçerli. Bir sıkıntı olur mu eğer geçerliliğini yitirirse ve benim ne yapmam lazım. Teşekkür ederim

• @dream1 uzatılıyor merak etmeyin. Yapmanız gereken bişey yok. Memurların uzatma yetkisi var

• @ob16222 çok teşekkür ederim, iyi akşamlar🙏🤗

• @dream1 dosyaniz kac gundur nvc de?

• @Ayse-Cemre-Sertdemir donus icin tesekkurler 🙏bol sans diliyorum umarim cok kolay gecer...

• @dream1 birde noa2 tarihiniz nedir ?

• İlişki kanıtı için whatsapp konuşmalarını ekran görüntüsü almak mı daha mantıklı ya da sohbeti dışa aktarıp pdfi ss almak mı mantıklı fark eder mi arkadaşlar ?

• Merhaba herkese. Bir konuda yardimci olursaniz cok sevinirim. Benim cocuklukta oldugum aşıların bir karnesi, karti ya da belgesi yok. Bu sorun olur mu doktor asamasinda? Unganlar aşı yapacaklar mi? Asilari olduktan sonra abd ye giris yapabilecek miyim hemen vize elime gecince? Biraz fazla soru sordum ama kusura bakmayin telaslandim cok

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |