Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Tekrar merhabalar 🙂
    Ds160 onay sayfasında bu onaylama sayfası ve aşağıdaki belgeleri yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Pasaport, onaylanmış I-129F yazıyor.

Onaylanmış 129f derken kastedilen nedir? Doldurduğumuz formun fotokopisini mi götürmeliyim?

• @tuchi anlami k1 vizesi uscis tarafindan gorusmek icin uygun bulundu ya da gorusmek icin onaylandi. Doldurdugunuz formu değil confirmation sayfasininin ( onay sayfasi) kopyasini goturun yaninizda.

• @graombze yani noa2 ve belki nvc den gelen email mi?

• @tuchi evet noa2 mektubu;)

• @graombze çok teşekkür ederim 🙂

• @tuchi cok Rica ederim canim bol sanslar:) emin ol cok basit ve kolay gececek:) mutluluklar

• Arkadaslar merhaba bi agustosta k1 vizesine basvurduk. Nisanlim Amerikali. NOA1 10 eylul 2019da elimize ulasti NOA2 bekliyoruz.
    Benim sorum sudur ki: Nisanlim green kard cekilisinede basvurmami istedi.Sizce green card lottery basvurum K1 vize basvurumu etkliler mi yoksa cok mu fazla abartiyorum? Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lordgaladriel, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Arkadaslar merhaba bi agustosta k1 vizesine basvurduk. Nisanlim Amerikali. NOA1 10 eylul 2019da elimize ulasti NOA2 bekliyoruz.
    Benim sorum sudur ki: Nisanlim green kard cekilisinede basvurmami istedi.Sizce green card lottery basvurum K1 vize basvurumu etkliler mi yoksa cok mu fazla abartiyorum? Tesekkurler

etkilemez.

• Merhabalar bugün Amerika da ki nişanlıma
    Case Was Approved On November 19, 2019, we approved your Form I-129F, Petition for Alien Fiancé(e), Receipt Number 3. We sent you an approval notice. Please follow the instructions in the notice. If you do not receive your approval notice by December 4, 2019, Mail geldi . Şimdiki aşama benim Ankara dan randevu almam mı ? 3 ay önce başvurmuştuk

• Arkadaşlar merhaba,
    Dün sağlık muayenemi hallettim. Zaten daha önce giden arkadaşlar detaylı olarak yazmışlardı fakat yeni gidecek olanlara bir hatırlatma yapmak istedim. Aşılarınız yapılmadan önce mutlaka ne aşısı yaptıklarını sorun. Örneğin ben sorduğumda ilk su çiçeği dedi, ben geçirdim deyince yapmadı. böylece çok da gerekli olmayan bir aşı için fazladan para vermemiş oldum. Çok kibar ve ilgililer ama biraz otomatiğe bağlamışlar 🙂
    Yarın konsolosluk görüşmem var, önceden yazılmamış birşey olursa mutlaka yazarım.

Kuğulu park’tan selamlar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sobe2018, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Merhabalar bugün Amerika da ki nişanlıma
    Case Was Approved On November 19, 2019, we approved your Form I-129F, Petition for Alien Fiancé(e), Receipt Number 3. We sent you an approval notice. Please follow the instructions in the notice. If you do not receive your approval notice by December 4, 2019, Mail geldi . Şimdiki aşama benim Ankara dan randevu almam mı ? 3 ay önce başvurmuştuk

Size gonderilen mektupta yazilanlari takip edebilirsiniz. Eger form doldurmanizi istiyorlarsa doldurun, sonrasinda dediginiz gibi mulakat sureci baslayacak.

• ⭐⭐⭐

@tuchi bol şans diliyorum. İyi haberlerinizi bekliyoruz 😊

• @fetihy @graombze çook teşekkür ederim. Aldım vizeyi 🙂
    Nasıl tanıştınız, türkiyeye geldi mi, ne iş yapıyor, burada sevgilin var mı, neden türkiye’de değil orada evleniyorsun(buna cevap olarak bilmem nişanlıydık nişanlılık vizesine başvurduk dedim😂), sen ne iş yapıyorsun, ailesi buraya geldi mi
    Böyle sorular sordu ve onaylandığını söyledi 🙂

• merhaba,
    cok faydali bir forum tesekkur ederim.ben k1 vizesi ile giris yaptim cok bilgiler var biraz kafamkaristi, AOS basvurusu yaparken formlar ile birlikte hangi belgeleri gondermem gerekiyor, yanima bazi belgeler getirdim ama yeterli mi bilemiyorum.bir de green card gelesiye kadar calismam gerekiyor, calisma izni ve advance parole icin ayni anda basvuru yapabilirmiyim.
    tesekkur ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tuchi gozunuz aydin, tebrikler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustafawashington, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

merhaba,
    cok faydali bir forum tesekkur ederim.ben k1 vizesi ile giris yaptim cok bilgiler var biraz kafamkaristi, AOS basvurusu yaparken formlar ile birlikte hangi belgeleri gondermem gerekiyor, yanima bazi belgeler getirdim ama yeterli mi bilemiyorum.bir de green card gelesiye kadar calismam gerekiyor, calisma izni ve advance parole icin ayni anda basvuru yapabilirmiyim.
    tesekkur ederim

su konuyu inceleyebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/118/aos-adjustment-of-status-ile-green-card-almak

• @crazycells cevabiniz icin tesekkur ederim , k1 vizesi ile AOS basvurusu icin lise diplomasi istenmiyor degil mi? gonderdiginiz linkte yaziyor ama baska vize turleri icin sanirim

• ⭐⭐⭐

@tuchi tebrik ederim 👏🏻

• @tuchi tebrikler gozunuz aydin 🙂
    @mustafawashington hayir lise diplomasi istenmiyor.

• Herkese merhaba öncelikle grup daki herkese yardımlarından dolayı teşekkürler . Özellikle @graombze @Rookie @tuchi @crazycells başvuru tarihimiz 8 Ağustos 2019
    NoA1 : 13 Ağustos
    NoA2 : 20 Kasım
    NVC : ?
    ( California )
    Herkese bol şans . Gelişmeleri yazacağım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |