Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ob16222 hangi eyalet gidiyorsunuz

• @ob16222 teşekkür ederim beklemedeyiz sarı kağıtta sadece posta ile bize iletin yazıyordu o yüzden sordum sistem de hala eksik evrak bekliyor yazıyor yarın tam 2 hafta dolucak bakalım ne olucak bu arada vizeniz hayırlı olsun yeni hayatınız da başarılar

• @batuhanminik teşekkür ederim darısı sizin başınıza. Ama içiniz rahat olsun bugün yarın sonuçlanır

• @ob16222 öncelikle hayırlı olsun darısı bize olsun sorum şöyle geçen hafta randevu açılmıştı ve ben ödemeyi kredi kartı ile mi yoksa peşin ödeme seçenekleri karşıma çıktı ve ben kredi kartlarim hem kendimin ki MasterCard denedim hem de abemin visa kredi kartını denedim bu kartla ödeme yapılmadı diye teyit etti en son ben peşin ödemeye bastım ve sonra bana bir e mail geldi bu e mail ile Akbank gidip yatirmami istediler ben bugün Akbank gidip yatırmak istedim ama bir türlü oradaki çalışanlar yapamadı ve her paramı atmy koyduğumda paramı geri veriyordu oradaki tüm çalışanlar denedi bir yol bir türlü yapamadılar sonra bana dediler sana gönderilen hesap yanlış diyip beni eve gönderdiler kimse ilgilenmedi son iki günüm kaldı eğer yatirmazsam kaciracagim ne yapmam lazım lütfen Bilginiz var mı?

• @findiklahmacun doktor randevusu ve bu işlemler ne zaman yapılması gerekir daha randevu filan almadık sadece randevu günü açılmasını takip ediyoruz.bu işlemler görüşmeden kaç gün önce yapmalıyız? Teşekkürler

• @Dilek-Önder teşekkürler Dilek hanım ben nerde hata yaptım aceba çünkü hem ziraat MasterCard i denedim olmadı hemde iş Bankası visacard denedim olmadı ve randevu gününü kaçırdım.benim kartlar sadece Tl bulunuyordu.aceba neden öyle oldu bazıları döviz hesabımın olmadığı için kabul etmediklerini söylüyorlar. Doğru mu aceba? Şimdi kartımın döviz hesabınıda açtım. Nerde hata yapıyorum bir türlü bulamıyorum. Sonra nakit ödemek istedim bana e mail yolladılar.bugun Akbank gittim yatırmaya Akbank çalışanların hiçbiri yatırmayı becermediler sürekli yatırılan parayı geri veriyrodu ATM şube çalışanlar en son ne yapacaklarını bilmeyip yanlış hesap diyip benimle ilgilenmeyi bıraktılar ve son bir günüm kaldı bu parayı nasıl yatiracagimi hiç bilmiyorum oradakilerde bilmiyor.bugun tam bankada 7 saat uğraştım yapmadılar.bana gelen e mail de birtane de pin yazıyordu o pin ne işe yarıyor cozemediler. Parayı yatırırken ilk önce TC ile girdim sonra hesap numarası sonra açıklama geliyordu ve sonra yatiracagim para geliyordu ondan sonra onaylayinca paramı tekrar tekrar geri veriyordu. Aceba nerde yanlışlık yapıyorduk diğer ödemelerde üzerinden yatiriyorduk kurumsal vardi vergi ödemeler, elektrik ödemeler, birçok ödeme vardı ama biz diğer ödemeler üzerinden yapmaya çalıştık bir türlü olmuyordu. Yapamadık.

• @Yeşer-Kaya simdi soyle kredi kartin e ticaret ve yurtdisi harcamalarina acik olmasi gerekiyor ilk once kredi kartin no su kullanim suresi ve cv kodu istiyor ev adresini ben kredi kartiyla odedim amrican kartimda vardi ama kenarda yazili olan yapikredi word kartimdi direkt kart numarsini yapistirdim boylecede odedim ama iban yoluyla gitmedim

• @Yeşer-Kaya randevu aldiktan sonra dr kontrolune randevu Alman gerekir

• @Dilek-Önder ilk önce doktor randevusu gerekiyormuş yanlış bilmiyorsam. Doktordan geçilemez ise mülakata girilemiyormuş. Benim kafamı karıştıran nokta şu; mesela doktor randevusu bulduk ama mülakat randevusu 1 ay 2 ay sonrasına bulduk farzı misal. Öyle olabiliyor mu? Yoksa ikisinin arasında en fazla bir kaç gün yada 1 hafta falan mı olması gerekiyor? Öyleyse onu nasıl denk getirebiliriz?

• @suat-mavi sistemden kosolosluk randevu almadan dr randevusu almazsiniz demek istedigim sistem 10 mayisa randevu gunu aldiniz bu tarihten sonra 10 mayistan oncesine dr randevusu alabilirsiniz dr randevularinda konsolosluk randevusu gibi acik kollamaya gerektiren bir durum yok

• ARKADASLAR BENIM I-129 SURESI 24 NISAN KOSOLOSLUK GORUSMEM 8 MAYIS YANI I-129F SURESI DOLUYOR BU DURUMDA NE YAPMAK GEREKIR BILEN VAR MI @findiklahmacun @ob16222

• @Dilek-Önder benim döviz hesabımda dolar olarak mı durması gerekiyor yoksa TL olarak kartimda dursun nasıl olacak

• @Dilek-Önder doktor randevusu bulmak kolay yani her an bulunabilir. O zaman mülakat için randevu kovalamak🙂
    Randevular hep doluymuş. Ara ara randevu açılıyormu extradan?

• This post is deleted!

• @Dilek-Önder bu soruyu bende anlayamadım açıklayabilir misiniz ?

• @suat-mavi soyle maille gelen i 129 f formu ustunde kullanim suresi var uzerinde damga orda gecerlilik suresi var arkdaslar

• U.S Visa and Consular Services k1 K1 Visa Application maillinde gelen onaylandi diye size gonderilen 129 f formu ustunde kullanim suresi var uzerinde damga olan sag ust kose de gecerlilik suresi var arkdaslar orda tarih gecerlilik suresidir. zaten sitede var.

soyle yazili My Petition Expired – Can It Be Extended?

The I-129F petition is valid for four months from the date of approval by USCIS. A consular officer can extend the validity of the petition if it expires before visa processing is completed.
    @pelin-dikmen

• @suat-mavi evet surekli takip etmeniz gerekiyor

• This post is deleted!

• This post is deleted!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.3k

| | | |