Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @merveyağmur evet expiration date June18th 15 haziran en gec almayi dusunuyorum umarim o zaman geldiginde bu durumlar kontrol altina alinmis olur da ben de vize isini corona stresi olmadan halledebilirim.
    DS160 icin 129f dosyasina gonderdigim biometric fotografi kullanabiliyor muyum acaba bilginiz var mi?

• @Jossie Görünüşünüz değişmemiş olsa bile ben riske atmazdım. 6 ayı geçmişse yenisi gerekir. Belki yakınlarınızda olan bir fotoğraf stüdyosunu arayıp şu bankalardaki gibi bir kişiyi içeri alıp işini görüp öyle tek tek yapmalarını sorabilirsiniz. Umarım çok sürmez bu durumlar ..

• yarina randevum var konsolosluk iptal etti bugun gelecek bir tarihe kadar gorusmelere ara verilmis haberiniz olsun

• ⭐⭐⭐

@Ali-Naci-Okay, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

yarina randevum var konsolosluk iptal etti bugun gelecek bir tarihe kadar gorusmelere ara verilmis haberiniz olsun

Çok geçmiş olsun. İnşallah bu durum en kısa sürede biterde rahat bir nefes alırız.

• Arkadaslar merhaba k1 visa randevusu alamiyorum. Konsolosluk askiya almis. Nasil olacak dosyamiz yanmaz degilmi? Ds 160i 5 nisanda falan doldurdum ama.

• @fetihy Tesekkur ederim bir duzeltme yapim butun gorusmeleri iptal etmemisler sadece sinirli sayida yapiyolarmis ve yeni bi randevu alamiyoruz duzelene kadar.

@lordgaladriel hayir yanmaz sadece konsolosluga bir inquiry yapip ek sure talep etmenizde fayda olacagini dusunuyorum ben oyle yaptim en azindan vize ucretinizin gecerliligi 1 yil diye biliyorum ek sure talebinizi PETITION kabulunden sonra baslayan surec icin isteyin.

Suanda benim yapmam gerekenin sadece gorusme saatinden 24 saat gecmesini bekleyip ais.usvisa sitesinde gorusmemi kacirdim olarak secip nedeni olarakda konsoloslugun iptalini soylemem soylendi. Umarim yardimci olur diger arkadaslara

• ⭐⭐⭐

@Ali-Naci-Okay, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@fetihy Tesekkur ederim bir duzeltme yapim butun gorusmeleri iptal etmemisler sadece sinirli sayida yapiyolarmis ve yeni bi randevu alamiyoruz duzelene kadar.

@lordgaladriel hayir yanmaz sadece konsolosluga bir inquiry yapip ek sure talep etmenizde fayda olacagini dusunuyorum ben oyle yaptim en azindan vize ucretinizin gecerliligi 1 yil diye biliyorum ek sure talebinizi PETITION kabulunden sonra baslayan surec icin isteyin.

Suanda benim yapmam gerekenin sadece gorusme saatinden 24 saat gecmesini bekleyip ais.usvisa sitesinde gorusmemi kacirdim olarak secip nedeni olarakda konsoloslugun iptalini soylemem soylendi. Umarim yardimci olur diger arkadaslara

İnşallah sorunsuz halletmeniz ümidiyle

• This post is deleted!

• Yani randevular devam ediyor sadece sinirlandirmislar mi? Ne zamana kadar surer acaba. Ben sistemi surekli kontrol ediyorum ama hic bir tarih goremiyorum @Ali-Naci-Okay

• @lordgaladriel belli bir tarihin olmadigini soylediler mail de bende randevu tarihi talep ettim onu bekliyorum simdi ais deki calisanlarda acik hic bir tarih goremediklerini ama 3 nisandan sonra acilma ihtimali oldugunu soylediler. aynen sinirlandirmislar ne gore sectiler bilmiyorum ayni otelde kaldigim baska birisi gorusmeye alindi mesela

• Merhaba Arkadaşlar Bü Sıtedeki Yorumlari Bır Bır okudum InşAllah Rabım hepımızı bu Uzun ve Streslı Süreçten Mutlulukla Çıkmamızı Nasıp eder
    Hepınıze Başarılar dılerım
    Biz K1 vıse baş vurduk Ve İlişkimiz üç senedır Resmî Evlenmek ıstedık. Avukatımız bu surec daha Hızlı dıye. K1 baş vurduk. Baş vurduktan Sonra Süreç 1 sene 3 ay full oldu Ve Nerdeyse işlemelerimiz Administrative Prossesing 3 ay Sürdü Vıze goruşmesınden sora Ve Son üç hafta önce. Emaıl aldık Prossesıng bıtı dıye 2 Hafta surecınız var Passaport gondermenız ıcın Ve. Avukatımızin Aracılığı yla gonderdık Ama. Passaport Vızesız gerı ıyade edıldı. Check my status ( Refused ) 😞 yazıyor Ve 20 Mart Doktor Belgemız. Surecı bıtıyor ve bu ( Vırus) La Alakasi olabılırmı yoksa Başka Red Aldık demekmı Lutfen Bu Durumda olanlar. Ve Ya bılgısı olan varmıdır Şimdiden teşekur ederım. Herkeze Başarılar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lordgaladriel, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Arkadaslar merhaba k1 visa randevusu alamiyorum. Konsolosluk askiya almis. Nasil olacak dosyamiz yanmaz degilmi? Ds 160i 5 nisanda falan doldurdum ama.

Merak etmeyin, hicbir problem yok. Konsolosluk islemlere devam ettigi zaman, sizin sureciniz de kaldigi yerden devam etmis olacak.

• Öncelikle Merhabalar
    K1 Vızesı Tüm baş Vuran Arkadaşlara Allah yar Ve. Yardımcı olsun çok streslı ve Heycanlı Süreç
    Arkadaşlar Bız Bır sene önce Nışanlimla K1 Vıse baş Vurduk ve İlişkimiz üç senedır Devam etmekte ve Avukat aracılığıyla Baş Vurduk ve Bıze K1 En uygun dıye. Evlılık Yapmadık yurt dışinda Ve. Evlılıgımızı Amerıkada Nıyetlendık Inşallah Ama surecın çok streslı ve yorucu olucagını Tahmın etmedık. Tabıkıde ve Herşey sabırla yavaş Yavaş ılerledı 11/10/19 Vıze goruşmemız oldu Ve DS5535 Aplıcant doldurmamızı Istedıler ondan Sonra Administrative prosessing 3 ay sürdü Administrative Prosessing bıttı dıye Emaıl aldık. Ve Emaıl de Ikı hafta ıcerısınde. Passaport gonderın dıye Emaıl gonderdıler ama ondan önce Call bıze Ulaştılar ve Bızden haber bekleyın dedıler. Amma Avukat Passaport Elcılıge gonderın Dıye Israr ettı 3/20/20 Doktor Muhane surecı Bıtıyor. Ve Şimdide. Check my Status Refused. Yazıyor. Bu Şuankı (Vırusla ) alakası olabilirmi yoksa. Red Mı aldık Bır Bılgınız varsa lütfen paylaşarsanız Sevınırız Saygılarımla

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Fari-Mırza, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Merhaba Arkadaşlar Bü Sıtedeki Yorumlari Bır Bır okudum InşAllah Rabım hepımızı bu Uzun ve Streslı Süreçten Mutlulukla Çıkmamızı Nasıp eder
    Hepınıze Başarılar dılerım
    Biz K1 vıse baş vurduk Ve İlişkimiz üç senedır Resmî Evlenmek ıstedık. Avukatımız bu surec daha Hızlı dıye. K1 baş vurduk. Baş vurduktan Sonra Süreç 1 sene 3 ay full oldu Ve Nerdeyse işlemelerimiz Administrative Prossesing 3 ay Sürdü Vıze goruşmesınden sora Ve Son üç hafta önce. Emaıl aldık Prossesıng bıtı dıye 2 Hafta surecınız var Passaport gondermenız ıcın Ve. Avukatımızin Aracılığı yla gonderdık Ama. Passaport Vızesız gerı ıyade edıldı. Check my status ( Refused ) 😞 yazıyor Ve 20 Mart Doktor Belgemız. Surecı bıtıyor ve bu ( Vırus) La Alakasi olabılırmı yoksa Başka Red Aldık demekmı Lutfen Bu Durumda olanlar. Ve Ya bılgısı olan varmıdır Şimdiden teşekur ederım. Herkeze Başarılar

Pasaportla beraber bir kagit geri geldi mi acaba?

Ya da bir onceki email'de ayrica saglik raporunu da yenileyip gondermenizi istediler mi? Email sizde mi?

Son olarak da mulakata Ankara'da mi girdiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Öncelikle Merhabalar
    K1 Vızesı Tüm baş Vuran Arkadaşlara Allah yar Ve. Yardımcı olsun çok streslı ve Heycanlı Süreç
    Arkadaşlar Bız Bır sene önce Nışanlimla K1 Vıse baş Vurduk ve İlişkimiz üç senedır Devam etmekte ve Avukat aracılığıyla Baş Vurduk ve Bıze K1 En uygun dıye. Evlılık Yapmadık yurt dışinda Ve. Evlılıgımızı Amerıkada Nıyetlendık Inşallah Ama surecın çok streslı ve yorucu olucagını Tahmın etmedık. Tabıkıde ve Herşey sabırla yavaş Yavaş ılerledı 11/10/19 Vıze goruşmemız oldu Ve DS5535 Aplıcant doldurmamızı Istedıler ondan Sonra Administrative prosessing 3 ay sürdü Administrative Prosessing bıttı dıye Emaıl aldık. Ve Emaıl de Ikı hafta ıcerısınde. Passaport gonderın dıye Emaıl gonderdıler ama ondan önce Call bıze Ulaştılar ve Bızden haber bekleyın dedıler. Amma Avukat Passaport Elcılıge gonderın Dıye Israr ettı 3/20/20 Doktor Muhane surecı Bıtıyor. Ve Şimdide. Check my Status Refused. Yazıyor. Bu Şuankı (Vırusla ) alakası olabilirmi yoksa. Red Mı aldık Bır Bılgınız varsa lütfen paylaşarsanız Sevınırız Saygılarımla

administrative processing zaten gecici bir red durumu, o nedenle telas etmenize gerek yok. Email'den sonra ne zaman aradilar sizi?

• @Fari-Mırza bekleyin demislersw biraz daha bekleyin avukat biraz aceleye getirmis pasaport yollama isini sanki. Onlar sizden istemeyince bosuna gondermis oldunuz ve onlar da size geri yolladilar. Umitsizlige kapilmayin ve konsoloslugu arayarak ya da internet sayfasindan mesaj atarak durumunuzu sorusturun. Maile birkac gun icinde cevap verirler genelde. Tabi bu virus olayi durumu etkilemistir yuksek olasilikla. Umarim alirsiniz vizenizi ve emekleriniz bosa gitmez.

• @crazycells Emaıl Dan sonra. 5-6 dk Sonra. Hemen Aradılar Bız sızı arayıp haber verıcez Dedınler. Emaıl Ve tel arama Nışanlıma geldı. Turkıyede

• @crazycells Renklı Kagıt Gelmedı Sadece. Bır Kagıt vardı orda Evrakların eksık Olan Ve işaretlenen Lıste Var orda Admnestratıve Prosessıng. Olan kısmı Işaretlenmış. Ve Tüm Bılgılerı Veb sıtemızden kontrol edınız dıye yazıyor. Ama. Bızı endışelendıler kısmı Refused olup . Üç aydan Fazla olması Ve Doktor Dan Muhane Surecı bıtmesı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Emaıl Dan sonra. 5-6 dk Sonra. Hemen Aradılar Bız sızı arayıp haber verıcez Dedınler. Emaıl Ve tel arama Nışanlıma geldı. Turkıyede

Evet, bu durumda biraz aceleci davranmissiniz. Konsolosluktan yeniden haber gelmesini beklemelisiniz.

• Merhaba herkese.
    Hepiniz umarim iyisinizdir... Benim icim daraliyor bekledikce, vaka sayisinin artisini gormek ekstra stress, evde oturmak da fena. Vize surecinde su doneme denk gelmek de ne bileyim... Ne sans ama 😞 😞
    Arkadaslar, bizim dosyamiz konsolosluk kapanmadan once ankaraya gelmisti ready yaziyordu. Simdi ben onlardan email almadan ds160 dolduramiyorum oyle degil mi?
    Bazi ulkelerde ready yazdiktan itibaren ds160 dolduruluyormus bizimkinden emin olmak icin size sorayim dedim, tesekkurler..

Benzer Başlıklar

• 644
  • 10445
  • 114
  • 2908
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |