Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar, kullanıcı adı seçerken şu iletideki kurallara dikkat etmeliler.
Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu için buraya tıklayın.
LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfına bağış karşılığında Yeşilkart Forum Başvuru Servisini kullanmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Payoneer ile Türkiye'den adınıza Amerikada hesap açın

• Merhaba Arkadaşlar, sitelerde gezinirken Payoneer diye bir ödeme sistemine rastladım buradaki arkadaşlara yardımcı olacağını düşünüyorum.
    Payoneer, Paypal gibi ödeme alıp ödeme yapabileceğiniz bir ödeme yöntemidir şuanda Airbnb, Udemy gibi kurumsal firmalarda bir ödeme yöntemi olarak kullanmaktadır.
    Payoneer sizin adınıza Amerika da bir banka hesabı açıp ödeme alıp vermenizi sağlıyor ve bu Sitedeki ödemelerinizi Türkiye'den TEB bankaları üzerinden alabiliyorsunuz.
    Amerikaya henüz gitmemiş olan veya Türkiye de iken Amerika banka hesabına ihtiyacı olan arkadaşlar için iyi bir alternatif olabilir.
    Açıkçası sistemi kullanmıyorum bu sistemi kullanan arkadaşlar sistem hakkındaki detayı konu içinde belirtirse arkadaşlara yardımcı olacaktır.

• Üstteki videolar yeni bakan arkadaşların işine yarayabilir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bunu forumda deneyen varsa tecrubelerini bekliyoruz, forumdaki bazi arkadaslarin isine yarayabilir.

• Bunu Turkiye’de yaşayıp ama Amerika’da amazon.com'da urun satisi yapanlar kullanıyorlar söylediklerine gore baya kullanisli diyorlar.

• Ben Amazon hesabım için kullandım. Bir sorun da yaşamadım. Kullanımı kolay ve güvenilir.

Tek dezavantajı paypal tarafından kabul edilmiyor.

• Bir arkadaşıma önermem sonucunda bana Tessekur etti
    Kendisi Türkiye'de yaşıyor fakat Amerika ile ilgili yayın yapan bir sitesi var. Bu sitesindeki reklam gelirlerini alması için Amerika hesabı gerekiyordu kendisine payooneri önerdikten sonra hesap açıp yaklaşık 1 haftada parasını teb üzerinden sorunsuz çekti böylelikle işi görülmüş oldu

• Merhabalar,
    Aynı sistem canada üzerinden de geçerli mi, Bilgisi olan var mıdır ?

• @Breeze Kanada üzerinden derken? Site bir kaç farklı ülkede hesap seçeneği sunuyor. Almanya'da Euro hesabı açabiliyorsunuz, İngiltere'de Sterlin hesabı açabiliyorsunuz. Kanada var mı hatırlamıyorum ama Kanada Amazon'da dropshipping yapan yüzlerce insan biliyorum. Muhtemelen vardır. Bir üyelik açıp deneyebilirsiniz.

Log in to reply

Benzer Başlıklar

94

6.0k
Users

1.9k
Topics

89.6k
| | | |