Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba Boston'da çalıntı araç satın aldım. Title vs herşey hazır bir şekilde araç Worcester'dan alındı. Aracın RMV'de evrakların eksik olduğu söylenip aracı bize satan şahısla irtibata geçmeye çalıştık ancak ulaşamadık telefon iptal edilmişti, şasiden check ettirmek için Waltham Polis Departmanına gittiğimizde çalıntı olduğunu öğrenmiş bulunduk ardından aracı teslim ettik ve çekildi. Aracın evveliyatında lease yapılmış. Enterprise ardından başka galerilere satılmış olarak görülüyor title'da. Worcester'da şikayette bulunup dosya açtırmaya gittik elimizde adamların gizli video kayıtları yüzleri çok rahatlıkla teşhis ediliyor ne olur ne olmaz diye satın alırken kaydettim ayrıca adamların haberi yok ayrı bir hesaptan başka bir alıcı gibi yazarken ikinci bir telefon numaraları elimde mevcut. Polise yazışmalarımı aktif olan olan telefon numarasını ve görüntüleri verdiğim halde herhangi birşey yapılmadı. Polisin kısacası dediği şey suç olduğu kanıtlanmadan birşey yapamayız 1 hafta sonra size döneceğiz. Sinyalden telefon takip edilir diye düşünmüştüm telefon şirketleri kanıtlanmadan izin vermiyormuş öyle dediler. Param da gitti araba da gitti işin özeti. Büyük amerikan polisi nerde anlamış değilim başıma ilk kez böyle bir olay geliyor gerçekten şaka gibi bir durum. Bu konuda bana tavsiyede bulunabilecek şöyle bir yol izleyebilirsin diyecek birileri varsa çok memnun olurum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrblackwater şu anda site de araba işinde çalışan iki kişi var. @kivo @semavi bunlar sana doyurucu bilgiyi vereceklerdir

• Maalesef pesine pek dusmez polis... Adam olmedi ise, gerisi teferruat bazi yerlerde onlar icin...

Fikir yurutemiyorum acikcasi. Ortada birileri ise bir avukatla gorusmek lazim... Umarim yuksek rakamli bir arac degildir...

Kendim suan galericilik yaptigim icin soyleyince yanlis anlasilabiliyor... Ama eski postlarimi okuyanlar bilir. O dönem galericilik falanda yapmiyordum. Herkes sahibinden almayi daha iyi bulurken, ben hep galeri taraftari oldum. Üstelik az çok araçtan anlayan birisi olmama ragmen.. Fiyat ucuz ve sahis satiyorsa korkun o aractan. Asil sahtekarlik burada sahislar uzerinden doner, galerilerden degil...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrblackwater maalesef video kayitlari buyuk ihtimal dosyaniza eklenemez, cunku hukuksuz olarak ele gecirilmis bir belgeyi hukuk yolunda hak ararken kullanamiyorsunuz. (Yoksa kendi icinde bir celiski olmus oluyor), o nedenle eger halka acik bir yerde cekim yapmadiysaniz, gizli video veya ses kayitlari hukuksuz yolla ele gecirildigi icin polis degerlendirmeye almayacaktir.

Ben sizin ozelinizde degil, genel olarak konusuyorum tabii. Sizin dediginiz duruma ozel olarak maalesef bir yonlendirme yapamiyorum, bundan sonra sadece ve sadece sertifikali ve lisansli yerlerden alisveris yapmaya calisin, en azindan bir sorun oldugunda muhatap bulabilirsiniz.

Title'da yazan isimle, size araci satan ismi kontrol ettiniz mi? Yoksa guvenip hic bakmadiniz mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.2k

| | | |