Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İyi günler bir sorum olacakti. Ben 2019 greencard talihlisiyim ve cok sukurki 26 temmizda vizemi aldim fakat eşim hamile oldugu icin benimle vize gorusmesine gelemedi 7 agustostada cocugum dogdu yani ben vizemi aldiktan sonra cocugum dogdu bu durumda cocugum icin ayri bir vize almama gerek varmi

• Muslu Law Firm

@ahmetemre, içinde söyledi: Vize aldiktan sonra dogan abd vatandasi olmayan cocuk

İyi günler bir sorum olacakti. Ben 2019 greencard talihlisiyim ve cok sukurki 26 temmizda vizemi aldim fakat eşim hamile oldugu icin benimle vize gorusmesine gelemedi 7 agustostada cocugum dogdu yani ben vizemi aldiktan sonra cocugum dogdu bu durumda cocugum icin ayri bir vize almama gerek varmi

Sayin @ahmetemre,
    Genelde esiniz ve çocuğunuz size bağlı olarak yani derivative denen bağımlı kategorisinde size eşlik edebilir. Çocuğunuz konsolosluktan siz vizeyi aldıktan sonra doğmuş olsa da bu haktan yararlanabilir. Onları başvurunuza eklemeniz gerekecektir. Ayrı bir vize almaya gerek yoktur. Ancak evli olan esinizi eğer DV lotaryası başvurusunda belirtmedi iseniz o zaman başvurunuz geçersiz sayılır.
    Teşekkürler.

• @Claudia-J-Muslu cocugum ben vizemi alduktan sonra dogdu fakat eşim vizesini almadi henuz onun vizesini 13 eylulde alacagiz ve sunu sormak istiyorum duydugum kadariyla cocuga vize almamak icin annenin cocuk dogmadan once vizeyi almis olmasi lazim fakat eşim cocuk dogduktan sonra vize alacak bu durumda cocugada vize almak zorundamiyiz yoksa benim vizemle girebilirmi ?

• @Claudia-J-Muslu esimi dv lotaryasinda belirttim ds 260 formunu yolladim cocugumunkinide yolladim ve esimin 13 eylulde vize gorusmesi var fakat konsolosluk cocugunda vize almasi gerektigini ve saglik muayenesine girmesi gerektigini soyluyor israrla. Acaba bunun sebebi her ne kadar ben vizemi aldiktan sonra dogsada annesinin vizesini almamis olmasimidir.

• Muslu Law Firm

@ahmetemre, içinde söyledi: Vize aldiktan sonra dogan abd vatandasi olmayan cocuk

İyi günler bir sorum olacakti. Ben 2019 greencard talihlisiyim ve cok sukurki 26 temmizda vizemi aldim fakat eşim hamile oldugu icin benimle vize gorusmesine gelemedi 7 agustostada cocugum dogdu yani ben vizemi aldiktan sonra cocugum dogdu bu durumda cocugum icin ayri bir vize almama gerek varmi

Sayın @ahmetemre,
    Sorularınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum. Bu aşamada gerekli ve yeterli cevaplar verildiği için konuyu kilitliyorum.
    Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 4
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |