Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, DS160 formunu doldururken eylül ayına geçici bir hostel rezervasyonu yaptım. ağustos başında vize randevusu aldım (temmuz başı gibi başvurmuştum). Daha sonra schengen almam gerektiği için vize tarihini değiştirdim. Ve yeni vize tarihim verdiğim otel rezervasyonundan bir gün önce.

Şimdi sorum DS160 değişikliği yapıp randevuyu yeniden alsam tekrar ücret ödemem gerekir mi? Bana [email protected] adresine mail gönderebileceğimi söylediler fakat anladığım kadarıyla pek hızlı işlemiyormuş orası. Hotel bilgilerim başvuruda farklı götürdüğümde farklı olursa sıkıntı olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@enoua, içinde söyledi: Vize konaklama adresinde değişiklik sıkıntı yaratır mı?

Merhaba, DS160 formunu doldururken eylül ayına geçici bir hostel rezervasyonu yaptım. ağustos başında vize randevusu aldım (temmuz başı gibi başvurmuştum). Daha sonra schengen almam gerektiği için vize tarihini değiştirdim. Ve yeni vize tarihim verdiğim otel rezervasyonundan bir gün önce.

Şimdi sorum DS160 değişikliği yapıp randevuyu yeniden alsam tekrar ücret ödemem gerekir mi? Bana [email protected] adresine mail gönderebileceğimi söylediler fakat anladığım kadarıyla pek hızlı işlemiyormuş orası. Hotel bilgilerim başvuruda farklı götürdüğümde farklı olursa sıkıntı olur mu?

Yeni bir DS160 formu doldurup mulakata bunu goturebilirsiniz. Eger sadece tek bir degisiklik varsa mulakata girerken bunu belirtebilirsiniz.

Dediginiz gibi ilgili yere email atmak veya telefon etmekle randevuyu degistirebilirsiniz, tekrar ucret istememeleri lazim.

• @crazycells merhaba,

Rezervasyon yaptığım otel kapanmış. vize randevum 13.11 tarihinde. bu verdiğiniz cevap halen geçerli mi ? Yeni form doldurup o ID yi yanımda götürmem yeterlimi ? Randevuda ki ID'yi değiştirmem gerekiyor mu ?

• ⭐⭐

@CptBarbo Turist vizesi için otel rezervasyonu yaptırmanıza gerek yoktu.Ama yaptıysanız ve otel kapandı v.s değiştirmem lazım illa diyorsanız , DS160 formunu değiştirip bir defaya mahsus olmak üzere ais üzerinden başvurunuzu ilgili ds formuna bağlayabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |