Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• yok ya yeme gibi bir niyetim yok kesinlikle 🙂 bu gc da olmazsa eğer avrupa için dil okulu olsa bile şansımı ciddi ciddi zorlamayı düşünüyorum, hatta araba satışından gelecek bir para daha var onu da dolar yapmayı düşünüyorum yada gc çıkmazsa euro artık, o yüzden kuruş kuruş pişman olmadan hesap etmeye çalışıyorum.

• @Breeze, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

yok ya yeme gibi bir niyetim yok kesinlikle 🙂 bu gc da olmazsa eğer avrupa için dil okulu olsa bile şansımı ciddi ciddi zorlamayı düşünüyorum, hatta araba satışından gelecek bir para daha var onu da dolar yapmayı düşünüyorum yada gc çıkmazsa euro artık, o yüzden kuruş kuruş pişman olmadan hesap etmeye çalışıyorum.

Ben elinize tl gectikce vakit kaybetmeden dolara cevirmenizi tavsiye ederim. Planlarinizi gerceklestirebilmeniz icin dolara ihtiyaciniz varken, negatif faiz uygulanan tl de kalip, kur yukselisi riskini almak cok mantikli gozukmuyor.

• @Ryback tavsiye için tşkler sanırım en doğru sizin dediğiniz gibi olacak

• Üzüldük bugün. Birazda gülelim.

• Arkadaşlar merhaba mülakata giderken hesapta dolar gösterme şartı var mı bende yok maalesef hiç..

• @Serkantepe, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Arkadaşlar merhaba mülakata giderken hesapta dolar gösterme şartı var mı bende yok maalesef hiç..

TL'de gosterebilirsiniz. Kisi basi 15.000 usd karsiligi olmasini tavsiye ederim.

• @Ryback, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Serkantepe, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Arkadaşlar merhaba mülakata giderken hesapta dolar gösterme şartı var mı bende yok maalesef hiç..

TL'de gosterebilirsiniz. Kisi basi 15.000 usd karsiligi olmasini tavsiye ederim.

Dediğiniz tutarda yok ise ne oluyor peki

• @Serkantepe, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Ryback, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Dediğiniz tutarda yok ise ne oluyor peki

Mümkün olduğu kadar göstermeye çalışacaksınız. Ayrıca Amerika’dan bir tanıdık bulup size sponsor olmasını isteyebilirsiniz. Birde iş teklifi alma şansınız var. Bunları bir paket halinde sunup, konsolosu Amerikan devletine yük olmayacağınıza ikna etmeniz gerekiyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@Serkantepe 15.000 + diğer her aile üyesi başına 5000. bazıları yanlış anlayıp karamsara bağlayabilir yanlış olmasın.

• @Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Serkantepe 15.000 + diğer her aile üyesi başına 5000. bazıları yanlış anlayıp karamsara bağlayabilir yanlış olmasın.

Ben atanamamış bir öğretmenim ve açıkçası hani o kadar biriktirme imkanımda olmadı dersanede çalıştığımdan dolayı o açıdan sordum eğer becerebilirsem tek başıma gidebileceğim ve hani sağlık raporu vs. halledeceğim zorlansamda ama en fazla 5 bin dolar biriktirebilirim gidene kadar aldığım maaş maalesef yetersiz fazlası için

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Ben atanamamış bir öğretmenim ve açıkçası hani o kadar biriktirme imkanımda olmadı dersanede çalıştığımdan dolayı o açıdan sordum eğer becerebilirsem tek başıma gidebileceğim ve hani sağlık raporu vs. halledeceğim zorlansamda ama en fazla 5 bin dolar biriktirebilirim gidene kadar aldığım maaş maalesef yetersiz fazlası için

büyük ihtimal AP ye kalırsınız daha yüksek miktar gösteremezseniz. biraz daha para bul gel diyorlar yani kısaca o da olmazsa malesef alamazsınız.

• @Serkantepe esten dostan 10 15 bin dolar hesabiniza yatirin konsolosluktan sonra geri cekip dagitin . 5 bin dolarla da amerikaya gidin . hic bir sorun olmaz

• ⭐⭐⭐

dolar bey napıyorsunuz 7.21😭😭😭

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya tatile gelmiş abla 😃

• Tahviller satış yiyiyor, tüm Dünya da dolar değer kaybederken(bknz dxy) bizde değer kazanıyor. Faiz arttırımına mecbur kalacaklar gibi, işin ilginci kimse bir açıklama yapmıyor. Tabiki YTD

• ⭐⭐⭐

@Rhonster zaten hava 50 dereceydi şu an hissettiğim 70 herhalde 😤

• Bastirilan dolarin bir anda bu derece patlamasi gayet olagan bir durum maalesef ki, ilerde dolara ihtiyaci olacaklara simdiden almalarini tavsiye ediyorum uzulerek...

• Yıl sonuna kadar 8 ve üzeri olacağını tahmin ediyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

• @bidünya, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

dolar bey napıyorsunuz 7.21😭😭😭

Dis minnaklarin ve fedoncularin oyunu bunlar. Keyfinizi bozmayin sakin. Yilsonunda 10 TL nin uzerine cikinca, bir sifir silerler ve buyuk oyunu bozarlar 😎

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea asıl sırrı sen bozdun abi ya 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |