Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Dolar an itibariyle uçuşa geçmiş durumda önceden yatırım yapanlara tebrikler benim gibi yapmayan ve henüz yapamayanlara da geçmiş olsun.

• Sığ Asya piyasasında yaşanan hareketler. Şu an normale döndü.

• ⭐⭐⭐⭐

@divionyedi aynen 5.8 e kadar düştü

• Şimdi faiz sabitlediler yine üstte yine üstte..

• Dolarin bu denli yukselmesi green card icin birikim yapmayi daha da zorlayacak anlasilan. Yakin bir zaman da 7 tl yi gorecege benziyor.

• @mexido Merhaba, niyetiniz Gc ise bence zaten ufak ufak birikim yapıp dolara geçmenizde yarar var.Bu saatten sonra alınır mı demeyin inanın sürekli artmaya devam ediyor 🙂

• Su anda 6.39 TL

• @MySea Dolar değilde altın beni yaraladı 🙂

• ⭐⭐

Faiz indirimine gidilecek başka çaresi yok

• Borsada su anda kayiplarim var ama yinede bir miktar almaya devam ediyorum, bu inisin birde yukselisi olacak elbette 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea haftasonu amcamla konuştum amerika da hisse senedi alımları aralıklı olarak durduruyorlarmış. Faizi FED sıfır yaptı. 1 yıla kalmadan yine amerika şaha kalkıp borsa da düzelince inanılmaz voleyi vuracaklar. Ondan büyük alımlar yaptırmıyormuş amerikan borsası.

• @Nothing-Man, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@mexido Merhaba, niyetiniz Gc ise bence zaten ufak ufak birikim yapıp dolara geçmenizde yarar var.Bu saatten sonra alınır mı demeyin inanın sürekli artmaya devam ediyor 🙂

Kazanalim da bu sene ona gore ayar cekeriz artik. Zaten hangi para birimini gosterirsen mulakatta kabul oluyor diye biliyorum fakat abd de $ kullanilacagi icin mecburen $ da kalmak gerekicektir. 🙂

• @ayvalik10, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@MySea haftasonu amcamla konuştum amerika da hisse senedi alımları aralıklı olarak durduruyorlarmış. Faizi FED sıfır yaptı. 1 yıla kalmadan yine amerika şaha kalkıp borsa da düzelince inanılmaz voleyi vuracaklar. Ondan büyük alımlar yaptırmıyormuş amerikan borsası.

Evet Persembe ve Cuma gunleri dusuler cok sert olunca, 15 dakikalik aralar verdiler. Boyle dususler olur boyle zamanlarda. 2008 recession zamanindada olmustu. Dusuk durumdayken yatirim yapanlar, sonra cok para kazandilar. Mutlaka bu durumda gececektir ve tekrar yukselecektir. Onemli olan sogukkanli olmak ve korku/heyecana kapilip yanlis karar vermemek. Zaten kisa donem yatirim icin bu aralar hersey cok riskli. Uzun donem dusunmek lazim.

• Dolar bey 6,48 olmuş hiç söylemiyorsunuz🤪

• 7 liraya dogru kosuyor 😃

• nedir bu DV2020 talihlilerinin çektikleri? ne virüs gelmediği kaldı, ne doların fırlamadığı.. 40 yılda bir gelecek şans vurdu insanlara ama burunlarından geldi.. Allah hepsine sabır versin.. 🙏

• CDS primi tavan yapmış durumda. CDS'si bizden yüksek olan sadece Arjantin, Venezuela ve Pakistan var. Bu ülkelerin durumu da malum. Ülkede halihazırda devam eden krizin üzerine global kriz pek de iyi gelmedi. Ben şahsen doların 2018'deki zirvesini göreceğini düşünüyorum.

• @hayallerabd, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

nedir bu DV2020 talihlilerinin çektikleri? ne virüs gelmediği kaldı, ne doların fırlamadığı.. 40 yılda bir gelecek şans vurdu insanlara ama burunlarından geldi.. Allah hepsine sabır versin.. 🙏

Malesef, her turlu olay ve engeli atlatip, ABD'ye ulasabilen talihlileri ise burada genis kapsamli karantina ve dolayisi ile kapali isyerleri vb bekliyor.

• @MySea gerçekten zaten zor olan süreç şu an iyice çıkmaza girdi.. gidenler düzenini kurmak için az uğraşıyormuş gibi bir de bu çıktı başlarına.. ama umutsuzluğa da düşmemek lazım, yüzdüler yüzdüler kuyruğuna geldiler, umarım her şey çok çabuk bir şekilde yoluna girer.. Allah giden, gitmeye çalışan herkesin yardımcısı olsun..

• $ anlik 7 lira yi gordu ne yazikki. Psikolojik sinir 7 oldugu icin 6.99 da tutuyorlar ellerine ne gecicekse artik. Bakalim ilerleyen donemlerde neler olacak hep birlikte gorecegiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |