Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ....2000 yilinda devlet ekonomik krize girdi ve IMF devleti kucultun kadronuzu kucultun dedi, bu gunlerde gazetelerde okuyorum, insanlar ayni kurumdan 2-3 maas aliyorlar,baska kurumlarda yonetim gorevlisi ayagi filan bir kac maas devlet resmen somuruluyor,devlet somurulurken tabiki dolarda tavan yapacak.

• @sir-altan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

....2000 yilinda devlet ekonomik krize girdi ve IMF devleti kucultun kadronuzu kucultun dedi, bu gunlerde gazetelerde okuyorum, insanlar ayni kurumdan 2-3 maas aliyorlar,baska kurumlarda yonetim gorevlisi ayagi filan bir kac maas devlet resmen somuruluyor,devlet somurulurken tabiki dolarda tavan yapacak.

Degisik gorevler adi altinda birkac yerden "huzur hakki" aliyorlar ve o maaslari, pardon haklari, sadece yardim islerinde kullandiklarini iddia ediyorlar. Cok ikna edici bir aciklama aslinda!! 😃

• 8.30'lara kadar gerileyen $, gorusme bitince tekrar 8.50'lere yaklasmaya basladi.

• An itibariyle 8,66.

ABD'ye gitmeden önce dolar biriktirmek iyi olur diyorum ama bu kurla ne kadar biriktirebileceğim bakalım.

• Yasaklı

8.70 olmuş. Geçen hafta iyi alım fırsatı vermiş. Ytd.

• .....dolar yukseliyor,ondan sonra biraz yavasliyor, belki bir kac kurus dusuyor,daha sonra 15,20 kurus birden yukseliyor.,australya dolarida iki hafta evvel 6,70 e kadar cikmisti, 6,50 nin altina dustu,simdi yine tirmanmaya basladi,gercekte yabanci kurlar yerinde duruyor,kaybeden degeri dusen turk lirasi oluyor

• ⭐⭐⭐

Dolar yeni hafta 8,75'in üstünde başlayarak çıldırmaya devam ediyor.

• 21 06 2021 saat 15:35 itibariyle 1 Dolar = 8.79 TL

• @sir-altan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

.....dolar yukseliyor,ondan sonra biraz yavasliyor, belki bir kac kurus dusuyor,daha sonra 15,20 kurus birden yukseliyor.,australya dolarida iki hafta evvel 6,70 e kadar cikmisti, 6,50 nin altina dustu,simdi yine tirmanmaya basladi,gercekte yabanci kurlar yerinde duruyor,kaybeden degeri dusen turk lirasi oluyor

Bu bir yatirim tavsiyesi degildir ama bir suredir dollar 8.40 ile 8.70 arasinda gidip geliyor. Surekli takip eden yatirimcilar icin belli firsatlar sunuyor. Boyle zigzag seklinde daha fazla devam eder mi bilemeyiz. Yonunu tumden yukariya da cevirebilir.

• @MySea

Sene sonu dolar tahmini en az 9.5 TL

• @ertevl Cok iyimser bir tahmin! Daha 6 ay var sene sonuna. Turkiye'deki haftalik gelismeler ve gundemler baz alindiginda, cok uzun bir zaman dilimi...

• ....galiba 2009 yilinda turk lirasindan sifirlar atildi ve dolar lira ile esit oldu,ama ondan sonra her gun dolar deger kazandi turk parasi deger kaybetti,bu gun hala ayni sey devam ediyor....dolarin 10 lira olmasi 15 lira olmasi benim icin surpriz olmaz....zavalli ulkemin uzerinde icerden ve disardan o kadar cok oyunlar oynaniyorki.itibari kalmiyan bir devletin parasininda itibari olmaz tabi.....insallah iyi gunler goruruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sir-altan iyi günler görmeyecek bu ülke çünkü yurtdışında ki teknoloji fabrikaları ülkeye gelip fabrikalar kuruyorlar. Bizi ikinci tayland - endonezya yada çin gibi görüyorlar. Asgari ücret 2700 : 9 = 300 dolar aylık para yapar. Dolar yükseldikçe bu ücret aşağıya düşecek. İkinci bir haber de temel gıdaları alım gücü üzerine karşılaştırılan ülkelere bir bakın haber de ama sıkıntı nedir DÜZELMEZ çünkü insanlar artık hep ben yani ben iyi olayım ben zengin olayım. Eskiden yaşı 30 altında olanlar bilmezler anne - babalarına sorsunlar bir şey yapılacağı zaman acaba aileme - mahalleme oturduğum yere bir zarar gelir mi yani UTANMA vardı. Bazı insanlar sever yada sevmez ama ilkay zamanın son videosunda ki yorum Türkiyenin halini anlatan güzel bir söz

" Celladına aşık olmuşsa bir millet ister ezan ister çan dinlet, İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet müstehaktır ona her türlü Zillet"

• " Celladına aşık olmuşsa bir millet ister ezan ister çan dinlet, İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet müstehaktır ona her türlü Zillet"

• iki hafta evvelinde bir australya dolari 6,60 tl aliyordu,bu gunlerde biraz degisiklik oldu, bir aud simde 6,28 tl aliyor,turkiye ekonomisinde ilerleme olmali yada australya dolari deger kaybediyor.

• @sir-altan Kibrislilarin yuzundendir Abi. Kulliye ve millet bahcesi mujdesini alinca, sevincten ellerindeki dovizleri bozduruyorlarmis 😁

• @MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@sir-altan Kibrislilarin yuzundendir Abi. Kulliye ve millet bahcesi mujdesini alinca, sevincten ellerindeki dovizleri bozduruyorlarmis 😁

.....46 yildir KTTC yi hic bir devlet tanimadi,bundan sonrada taniyacaklarini sanmiyorum,kulliye yapmak niyeki...

• Yer chicago walmart etçi yada köpek içintavukçu abilere seslemiyorum yarım saatlik çalışıp et alabilcek et fiyatları mevcut değil.amacım polemik değil kendimi haklı çıkarmak..denilen fiyatlara alınan etlere güvenip alınmaz..çoğu şey ucuz ama sebze meyve dahil değil birebir tr ile aynı psikolojide alınıyor.kendine guüvenen yada bekar olmayanlar iyi düşünsünler..başka bir kültüre bağlanıyorsunuz karşılaştırmak anlamsız..türklerden uzak durun boş ve işe yaramazlar kafayı yemiş diye düşünebilirsiniz sohbet beğenip izlerinden gitmeyin kendi egolarını tatmin etmem için size yardım etmiş olucaklardır..

• ⭐⭐

@mahmutenis Texas, wallmartta 1lb ground beef 5,34$

• ⭐⭐⭐⭐

@mahmutenis kendini hiç bir zaman haklı çıkartamadın hala da çıkartamazsın uzatma geçen yılda yaptın aynı muhabbeti sonra kayboldun ortadan. sahi o değil de alabildin mi vizeyi ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |