Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@MySea boşuna beklemiyim o zaman😂😂😂

• Azerbaycanda şu an 1.70 baya şanslı hiss ediyorum 😃 Hatta bir kaç yıl önce 1 dolların uzun süre 0.70 manat olduğu zamanlar oldu. Türkiyedeki durum doların değer kazanmasından ziyade tl nin değer kayb etmesi sanki.

• Merhaba arkadaşlar piyasalardaki hareketlilik ten dolayı greencard mülakatı için gösterilen en az 15 k dolar için endişelerim var. Şuan tam o paraya sahibim.ilerde dolar yükselirse ve 15 k temin edememe riskine karşı işimi garantiye mi alsam. Benim kafam çok karıştı fikirde ihtiyacim var teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

@Tolgahan hocam bu yola baş koyduğunuz da yapmanız lazımdı kenara dolar koyma olayını çünkü son 2 3 yıldır doların sürekli artacağından bahsediyorduk her yerde bir kaç gün bekleyip sahte bir yükseliş mi değil mi bakıp ona göre dolar almanızı tavsiye ederim.

• @Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Tolgahan hocam bu yola baş koyduğunuz da yapmanız lazımdı kenara dolar koyma olayını çünkü son 2 3 yıldır doların sürekli artacağından bahsediyorduk her yerde bir kaç gün bekleyip sahte bir yükseliş mi değil mi bakıp ona göre dolar almanızı tavsiye ederim.

Valla olan oldu bir kere 3 -4 k dolar önceden attım kenara ama ben bukadar yükseleceğini tahmin edemedim.hesaplar tam kafa kafaya dolar 8 olsa yarin birgün gerekliliği sağlayamıyorum.artik az çok demeden dolar kasmak lazım herhalde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tolgahan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Valla olan oldu bir kere 3 -4 k dolar önceden attım kenara ama ben bukadar yükseleceğini tahmin edemedim.hesaplar tam kafa kafaya dolar 8 olsa yarin birgün gerekliliği sağlayamıyorum.artik az çok demeden dolar kasmak lazım herhalde

Doların yükselişi sosyal medyada çok konuşuldu, aktroller ise hep sessiz kaldı. Ben bu gece bir müdahale ile doları 7 liranın altına çekeceklerini düşünüyorum. O nedenle bu tür alım fırsatlarını kaçırmamak lazım 🙂 Yatırım tavsiyesi değildir (şu cümleyi bana bile yazdırdılar)

• @knnrn, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Doların yükselişi sosyal medyada çok konuşuldu, aktroller ise hep sessiz kaldı. Ben bu gece bir müdahale ile doları 7 liranın altına çekeceklerini düşünüyorum. O nedenle bu tür alım fırsatlarını kaçırmamak lazım 🙂 Yatırım tavsiyesi değildir (şu cümleyi bana bile yazdırdılar)

suan dusse bile makas aralıgı çok fazla oldu zararına toplamaya calışacagız artık umarım fazla yükselmez bu seviyeler bile iyi şuan.çok kötü senaryolar konusuluyor.

• Degisik ekonomistlerden kisa kisa yorumlar (ilerisi icin fikir edinmek acisindan):

• Ve tabii ki dis minnaklara ragmen bir de mutlu Turkiye var:

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea en yakın uçurum nerde abi bak 2 gündür yüksek doz ahaber e maruz bırakıyorsun bizi intahar a meyil etmeye başlayacaz bak

• @Rhonster Bilakis, mutluluk hormonu gibi birsey, keyiflenmeniz lazim 🙂

• @MySea Reisimiz dış minnaklara zamanında böyle diyor :

• @MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Ve tabii ki dis minnaklara ragmen bir de mutlu Turkiye var:

Bunlar gerçek mi ?

• Bu ileti silindi!

• Bence artik doviz kurlarina mudahale edecek, TL yi guclendirecek ellerinde guclu bir arac kalmadi. Bekle gor politikasi izleyecekler gibi gorunuyor...

• 30 bin dolarla gitmeye kalksak amerikaya 220 milyar para lazım 😕

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Onurfidan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

30 bin dolarla gitmeye kalksak amerikaya 220 milyar para lazım 😕

Yok canım ne 220 milyarı, sadece 220 bin TL lazım. 🙂 Liradan 6 sıfır atılıp değerine değer katıldığını unuttunuz galiba.

• @knnrn, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Bugün en dipten yakaladım paranın yarısı tamam mülakata kadar toparlarim inşallah finansci da olacagiz bu gidisle.

• Sizce mülakatta 15K yeterli olur mu peki ? gerçe Amerika için değişien birşey yok

• @cenkduzum Bende bunu merak ediyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |