Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@hopasej, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@smartcells hahaha konu ne kadar güzel bir yere gelmiş yahu, teşekkür ederim 🙂

Bende de var şu arkodan ve traş setinden. Dediğin gibi bunlarla traş olunca gerçekten çok keyifli oluyor. Cilt daha yumuşak ve koku daha güzel.

Ama 1-2 aydır bunları yine bıraktım ben. Nedenini yazacağım şimdi, baya gülersiniz 🙂

Fırçadan köpük acayip sıçrıyor sağa sola. Ayna karşısında yüzümü fırçalarken ayna tamamen traş sabunu oluyor 😃

Belli ki köpüğü yanlış hazırlıyor ve uyguluyorsunuz. O zaman köpük nasıl hazırlanır ve uygulanır mesajıma alayım sizi 🙂
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/5014/geleneksel-islak-tıraş/7

• Greencard süreci için yorum & etiket olarak desteklerinizi bekliyoruz.

Büyükelçilik Hızlı bağlantı :

https://twitter.com/USEmbassyTurkey

• @megatron Hocam yanlis konudasiniz. Burasi cilgin $ konusu 😁

• @smartcells hahaha patlamalı güldüm yahu harbiden konu yapmışsınız olayı 😃

Tam bir bilgisel olmuş yalan yok, hemen inceleyelim 🙂

• @MySea Hocam sizlerinde desteğinizi bekliyoruz 😃

• $1 = 13.84 TL

• @mysea Gurbetçiler TL bazında milyoner oldu diyorlar hocam doğru mudur ?

• ⭐⭐⭐

Ekonomik gelecek ile ilgili bir video. Selçuk Geçer.
    Hiç iç açıcı değil hiç...

• @hadi-be artık çıldırmaktan öte gitti sanırım. 🙂

• ⭐⭐⭐

@betu, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@hadi-be artık çıldırmaktan öte gitti sanırım. 🙂

Valla yazdım yazdım sildim, yazdım yazdım sildim. Cidden nereden tutsan elinde kalıyor. Hadi ben öyle böyle 40 yaşına geldim de 20 yaşındakiler napsın? Geleceğe dair gram umutları yok.

• @hadi-be oraya birde temmuzda gerceklesicek olan 37 ekliyelim 😅

• @hadi-be Umut her zaman var fakat yaşam standartlarımızı artık sosyal medya arcılığıyla diğerlerinki ile karşılaştırmak mümkün bundan dolayı bireyler kendisine "neden?" sorusunu soruyor.

Haklı olarak bu durumda olmayı hak etmediklerini düşünüyorlar. Bu yüzden de yaşam standartlarını yükseltecek çözüm arayışları içindeler burada olduğu gibi veya boş verip devam ediyorlar hayatlarına. 🙂

Sizi çok iyi anlıyorum bende 20'li yaşlarımdayım ümitsizlik belli dönemlerde ister istemez oluyor ama her şeye rağmen çabalamaya devam etmekten yanayım.

Dolar çıldırır, fıttırır daha neler neler olur... Alabildiğimiz kadar önlem alacağız. Şu an greencard özelinde konuşacak olursak birikimini yapmamış arkadaşlarımız veya daha sonradan bu yola başvuracak arkadaşlarımız için çok zorlayacak gibi duruyor bu durum. Umarım daha iyi koşullar altında hayallerine adım atarlar. 🙂

• ⭐⭐⭐

@betu, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@hadi-be Umut her zaman var fakat yaşam standartlarımızı artık sosyal medya arcılığıyla diğerlerinki ile karşılaştırmak mümkün bundan dolayı bireyler kendisine "neden?" sorusunu soruyor.

Haklı olarak bu durumda olmayı hak etmediklerini düşünüyorlar. Bu yüzden de yaşam standartlarını yükseltecek çözüm arayışları içindeler burada olduğu gibi veya boş verip devam ediyorlar hayatlarına. 🙂

Sizi çok iyi anlıyorum bende 20'li yaşlarımdayım ümitsizlik belli dönemlerde ister istemez oluyor ama her şeye rağmen çabalamaya devam etmekten yanayım.

Dolar çıldırır, fıttırır daha neler neler olur... Alabildiğimiz kadar önlem alacağız. Şu an greencard özelinde konuşacak olursak birikimini yapmamış arkadaşlarımız veya daha sonradan bu yola başvuracak arkadaşlarımız için çok zorlayacak gibi duruyor bu durum. Umarım daha iyi koşullar altında hayallerine adım atarlar. 🙂

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil 😞

• Konu disi hemen linclemeyin farkindayim 🙂 fakat dikkatinden kacanlar icin yaziyorum hep 50₺ lik alanlar sozum size degil,bu gece ki zam ile motorin 14₺ yi gorucek sanirim,ceyrek deposu olanlara nacizane uyarimdir.

• Banned

Neredeyse akaryakıtın litresi 15 lira oluyor. Hayaldi gerçek oldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhan-cabarov git işte bu para ile depo doldur

• Banned

@ayvalik10 Gideceğim hocam. Geride kalanlara Allah sabır versin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhan-cabarov senin için kitaplardan kesitler var bu linkte

https://1000kitap.com/git-kurtar-kendini-dostum--2279137

• aahhh...aaahhh 20 yil evvelinde avrupa birligi ulkemizide icine alsaydi uye yapsaydi, her kes euro kulanir ve lira dustu lira deger kazandi diye tasamiz endisemiz olmazdi..

• @orhan-cabarov Hocam simdi biraz agliyorsunuz, tedirginsiniz ve cok haklisiniz, evi anneyi falan geride birakip gitmek kolay degil.

AMA buraya not dusmek icin yaziyorum, bugunlerden en gec bir veya iki yil sonra, "iyi ki gelmisim!" diyeceksiniz...😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.3k

| | | |