Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• **(Arkadaşlar neden niçin vatan haini gibi lafları lütfen herkes kendine saklasın.)

Burada gerekli bir konu olduğunu düşündüğüm için ve kendiminde yapacağı bir şey olduğu için merak eden insanlarında bulunduğuna emin olduğum için sormak istediğim bir konu bu ve bir kaç cümle ile dahada detay vermek istiyorum.

Ben bazı özel sebeplerden ötürü geçerli bir sebep olduğuna eminim iltica edeceğim. Ve burada merak ettiğim şey şu sürekli aileme yük olmak istemiyorum 150 gün boyunca. Çalışma izni için 150 gün beklememiz gerektiği Sayın avukat Ayhan Öğmen tarafından belirtiliyor. Fakat şöyle bir durum var. Biz bu 150 gün boyunca çalışmak istersek ne yapmamız gerekiyor. İltica bürosu yada göçmen mahmekesi bu durumun sonuçlanmasına kadar geçici bir çalışma izni veriyor mu yani sonuçta ben 5 ay geçinebilecek bir bütçeye sahip değilim ve orada bir şekilde 5 ay idare etmek istiyorum. Bu durumda nasıl çalışabilirim. Nerelerden bilgi alabilirim bilemedim bu yüzden en mantıklı yer olan yeşilkartforum a başvurmak istedim. Umarım bu konu hakkında bilgi sahibi insanlar yorum yapar. Herkese saygılar iyi günler.**

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

• 2
  • 4
  • 2
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |