Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

Bir saat öncesi itibarıyla @caglaror sitemize giriş yaptı 🙂 Kendisine hoşgeldin diyor Texas'ta güzel bir yaşam diliyoruz 🐕

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhepekiz izmirli olarak sizler izmir marşı ile karşılamışınızdır

• Banned

@ayvalik10 yok kılıç kalkanla

• Puhahahaha, ben fahri Izmirli sayilirim. Gonul bagim var. Ozumde Adana mayasi olsa da i am going to be a real Texan.

• @caglaror El Paso'dan gectikten 1 gun sonra katliam yapilmasi tuylerimi hala diken diken tutuyor...

• Texas'a hos geldin @caglaror, umarim bir ara gorusebiliriz. California'da olmus. Ne kullaniyor bu insanlar anlamiyorum.

• @yalta Hosbulduk,
    CA da olanda biz tam oradan geciyorduk. Gilroy sarimsak cenneti.
    Asiri doymusluk ve farkli toplumsal baskilarin yansimasi bence. Adam gurultuden rahatsiz olmamak icin ses gecirmez is kulakligi takmis bir de.
    Alisveris yaparken tirsar oldum. Dun bir etkinlikte acik havada 200-300 kisiden fazlasi vardik. Birisi ciksa ates etse katliam olurdu.

• @caglaror Onumuzdeki bayram gibi gunlerde TR etkinligi yapilirsa gelmeye niyetimiz var.

• ⭐⭐

@caglaror abi yeni hayatınız size ve ailenize coook basarı ve mutluluk getirsin... Nasıl hissediyorsunuz?

• @HockeyUmpire2 Hosbulduk, siz de geldiniz mi? Ucus ne zamandi sizin unuttum.
    CA'dan sonra burasi ucuz geldi ve nezih. Adres degisikligi (eyalet farkli ise) epey ek is yuku getiriyor. Cogu islemin online olmasi isleri hafifletse de is maddelerinde degisiklik yok. Guzel simdilik. Is bulsak daha keyifli olacak ama 🙂
    Mucadeleyi buraya tasidik, baklim nasil olacak ilerleyen gunlerde.

• ⭐⭐

@caglaror bizim daha netlik kazanamadı malesef eşimden dolayı. Eşim önce gelip, görüp, incelemek istiyor olay yerlerini 😂 hersey coook güzel olacak. Ailenize selamlar.

• Banned

@caglaror 2-3 sniper gördüm ben dün akşam ama bir şey yapmadılar 🙂

• Midland tarafindan gecerseniz bi cay demlerim 😁

• @caglaror yeni eyaletiniz hayırlı uğurlu olsun abi. Bol şanslar.

• @HockeyUmpire2 CA ve genel olarak Bati tarafi icin ulkenin geri kalanindan farkli diyebilirim. Buralar icin henuz konusamam ama hosuma gitti.

• @Ercan-Tekoglan Telsiz markasindan dolayi surekli aklimda oralari gormek. Harita da uzun uzun dusundum yolu oradan gecirsem mi diye ama cocukla zor oluyor. Yerlestikce yolumuzu oralara da dusururuz, cay alacagimiz olsun. Benim esyalarim henuz gelmedi ama ben de her zaman caya beklerim.

• BEN DUN SANTA CLARADAYDIM DEDIM BIR ARAYIM @caglaror ^NU 🙂 TEXASLI OLMUS DEMEKKI TEXAS DA GORUSUR BIRGUN INS. BIRGUN KESIN GELECEZ ORALARA VEFA BORCUMUZ VAR ORALARA 🙂

• @gkhanfeez SF'de gorusemedik, bari buralarda goruselim. 6 ay yasadim orada ve bir iki seyi anladim Bay Area ile ilgili:

• Biraz fazla mi serin sanki? CA gunesi dedikleri sey guneye dogru gidince goruluyor. Ama en sicak gunde bile okyanus suyu buz gibi. SF ile Santa Clara arasinda iklimsel acidan epey fark var.
    • Burada 2.4$ gibi benzin bulunca 4.2$ de bir terslik varmis gibi geldi CA icinde. Vergi oranlarina baktim, CA galonuna .54$ alirken TX .2$ aliyor.
    • CA da akarsu nadir goruyordum, burada her yer sulak. Garip geldi bana. Ayrica Austin yemyesil, ben Santa Clara oyle saniyordum 😕
    • 6 ay boyunca adam gibi recruiter aramadi. Burada 3. gunumde 2 recruiter aradi. Mulakata kalamam-kalirim o ayri konu ama Oracle arayinca insan ayri bir keyifleniyor canim.
    • Orada kompetisyonun umutsuzlugunu hissediyorsun. Burada len acaba diyor insan?
    • Orada odedigim sade kira ile burada cok daha iyi bir evde diger tum giderlerim icinde gecinebiliyorum.
      Karsilastirmak gibi olmasin ama burasini sevdim. Cok detayli bilgileri zaman gectikce karsilastirmali aktaririm.
  • Banned

@caglaror iyi haberler

• @caglaror yeni hayatınızda başarılar 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

35

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |