Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar , Ben ocak ayında Dünya genelinde tanınan bir aşçılık okuluna pastacılık eğitimi almak adına başvurmayı düşünüyorum. En büyük hayalim Amerikada yaşamak ve insanlara güzel tatlılar-pastalar yapmak.MSA nın sitesindeki genel verileri incelediğimde MSA mezunu olup Amerikada çalışan bir çok öğrencisinin olduğunu gördüm , bu bir açıdan MSA diplomasının Amerikada geçerli olduğu anlamına geliyor (ki bunu zaten vadediyorlar) . Bazı yerlerde okulun tanınmadığı yazılınca aklımda soru işaretleri oluştu ama sonradan doğrusunu öğrendim . Asıl soruma gelecek olursam , Bir pastacı Amerikada iş bulabilirmi , çalışabilir mi , iş bulması zor olurmu. Bir aşçıya göre pastacının iş bulma imkanının daha az olabileceğini düşünüyorum bu benim fikrim eğer yanlışsa lütfen beni düzeltiniz . Pastacılık mesleği Amerika için uygun bir meslek midir? Geridönüşlerinizi bekliyorum

• Msa owner chef pastacilik egitimi almayi ben de dusunuyorum selin hanim. Bilgi edindiyseniz paylasabilir misiniz?

• pasta işi bulabilir misiniz bilmiyorum ama walmartta falan pasta diye satılan çöpleri görünce herkesin bir şansı olduğuna inanıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |