Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar şu iletideki kuralları okumalılar ve tüm kurallara dikkat etmeliler.

Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

• @Burak-10 geçen sene 67 yaştı galiba kazanıpta gidenler büyük şehir hurafesi bu

• ben fotografciya gittim, duz beyaz zemin onunde vesikalik cekinmek istiyorum dedim, fotograftada herhangi bi oynama olmasin istiyorum dedim, oda amerikan vizesi icinmi olucak ,5 e 5 diye sordu, evet deyince o sekilde ayarladi fotografi ama, vesikalikta yuzum sanki istenen standarttan buyuk cıkmıs🤔birde uygun fotograf orneklerinde gogsun az ustunden gorunuyor, benim alsigim vesikalikta boynun hemen altindan baslamis🙈 fotograf sitelerinde denemedim henuz uygunmu diye, sizce vize fotografi diyerek yanlismi yaptim ben?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burak-10, içinde söyledi: Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

ben fotografciya gittim, duz beyaz zemin onunde vesikalik cekinmek istiyorum dedim, fotograftada herhangi bi oynama olmasin istiyorum dedim, oda amerikan vizesi icinmi olucak ,5 e 5 diye sordu, evet deyince o sekilde ayarladi fotografi ama, vesikalikta yuzum sanki istenen standarttan buyuk cıkmıs🤔birde uygun fotograf orneklerinde gogsun az ustunden gorunuyor, benim alsigim vesikalikta boynun hemen altindan baslamis🙈 fotograf sitelerinde denemedim henuz uygunmu diye, sizce vize fotografi diyerek yanlismi yaptim ben?

vize fotografi olculeri de ayni. Dolayisiyla yanlislik olmamasi lazim...

• idphoto4you ,orda denedim cektirdigim fotoğrafı,orda belirtilen baş alt ve üst yeşil çizgileri benim yüzümün içinde kaldı, ve kb ı ta 240 kb tan fazla bu fotoğrafın,sanırım düz yeni bir vesikalık çektirmek daha doğru olucak...

• @Burak-10 mesajına bakar mısın

• bu sayfada fotograf uygulamasında, baş,kulaklar çene vs yeşil alanın içinde kalması yeterlimi bilen varmı? ben yerleştiriyorum ama o yeşil alanın içinde başım simetrik olmuyor, ekranın sol tarafındaki yeşil çizginin üstüne geliyor bir miktar içinede giriyor o yeşil çizginin ama dışarıda taşmıyor çizgiden , sağdaki yeşil çizgiyle yüzüm arasında boşluk kalıyor...böyle uygun olurmu acaba? açıklamalardada bu durumla ilgili bişey göremedim ben

yüzümü yeşil alanın içinde ortaladığımdada ,sol tarafı fotoğrafın dışına taşmış oluyor, ki bu uygun değildir diye düşünüyorum ?

• @Burak-10 Burak bey fotoğrafınızı www.idphoto4you.com sayfasından aşağıdaki gibi bir boyutlandırma yaparsanız bir sorun olmaz

a31c3b6e-17f4-49c2-8ea0-6bf46935f962-image.png

• o sayfada bu yeşil kısımların olduğu sayfayı görebiliyorum ama göz çizgisini hiç bir yerde göremedim ayrıca, ayarladıgımda, 4 lü bir şekilde veriyor fotografı ,sanırım orada dogru kısmı bulamadım ben ?ayrıca çözünürlüğüde baya düşük oldu ordan yapınca

• buldum 🙂 dosya boyutu baya bi kücüldü burdan yapınca, ama bu seferde 600X600 pixelden daha düşük oldu, onu düzeltebilmemin bir yolu varmı

• @Burak-10 IMG_20191022_014505.png
    Yönetmelik bu 600x600 piksel de olur
    2x2 inç 300 piksel de olur
    Anlamıyorum insanları 2 seçenek var neden hala 600x600 ısrar ediyorlar idphoto ikinci seçeneği otomatik yapıyor sadece ilk ayarda SİNGLE PHOTO UNITED STATES seçeceksin bu kadar basit herkes macera arıyor ya vesikalık al koy cuk diye oturuyor ya

• Hala yapamayan varsa mesajdan numaramı yazıyorum gönder whatsapptan yapıyım sana kaç kişiye yaptım karın ağrısı oldu ya resmen çektir arka plan vesikalık beyaz yada sen çek bu kadar basit
    2 tanede kontrol etme sitesi var kontrol ettir oradan da ikinci sitenin kontrolünde 4. Sayfada almanca bir yazı onu hayır dicen türkçesi bu resmi daha önce başka yerde kullandın mı

https://dvlottery.me/dv-lottery-photo-checker
    https://www.greencardphotocheck.com/en/

• Benim 2 masaj salonum var. Abd de spa acmak için birikimle gidicem GC çıkarsa. lise terkim hangi kategorideyim? Şartlara uyar mıyım?

• @banu-utku en az lise mezunu olmanız istenmektedir.

• @banu-utku Green Card başvurusu yapabilmek için en az lise mezunu olmak şart

• ya da son 5 yıl içinde uzmanlık gerektiren bir alanda en az 2 yıl çalışmış olmayı belgelemek gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@banu-utku, içinde söyledi: Green Card Çekilişi Başvuru Şartları

Benim 2 masaj salonum var. Abd de spa acmak için birikimle gidicem GC çıkarsa. lise terkim hangi kategorideyim? Şartlara uyar mıyım?

mesleginizin puan ve kategorisini resmi sitede kontrol etmelisiniz.

Benzer Başlıklar

36

7.6k
Users

2.3k
Topics

125.8k
| | | |