Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IT (Information Technology) alanina en uygun eyalet

• @aliarmgn, içinde söyledi: IT (Information Technology) alanina en uygun eyalet

@mexido Abd de hocam coding bootcamp diye aratirsaniz bircok okul oldugunu gorursunuz.Artik uniler de veriyor bu kurslari 6-7 ay kadar suruyor.lyi bir kurs bulmaniz lazim sanirim.

Arastirmistim bootcamp kurslarini aslinda. Arkadasinizin gitmis oldugu kurs ismini paylasirsaniz bizde o kursa gidip is sahibi olabiliriz.

• @mexido Cybertek

• ⭐⭐⭐⭐⭐

silikon vadisinde 13 yıldır yaşayan birisi IT konusunda inanılmaz yatırım yapılan geleceğin silikon 2 vadisi olarak planlanan yere taşınıyor. Bence kendisini takip edin austin de yapılan gelişmeler hakkında an be an haber alabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

bir üstteki videoyu seyretmeyenler seyretsin şimdi bugün son kararını verdi

• ⭐⭐

Hangi eyaleti seçmek istediğiniz biraz da sizin gelecek planlarınıza bağlı. Eğer ben ileride kendi şirketimi kurmak istiyorum startup kuracağım derseniz bence gitmeniz gereken yer California. bunun en önemli sebebi network yapmak. California bu konuda çok garip bir eyalet. Çok saçma projeler örneğin basit bir mesajlaşma uygulaması 1 - 2 milyon dolar seed yatırım alıyor. Ama benim kendi şirketimi yapmak gibi bir derdim yok, Paramı alır işime bakarım derseniz istediğiniz yeri seçebilirsiniz. Ama ben olsam iç bölgelerdeki eyaletleri seçmem çünkü çoğu hükümete çalışıyor ve vatandaş değilseniz çalışmanız pek mümkün değil.

• ⭐⭐

@caglaror Cok gaz verici yazi yazmissin abi.

• Merhabalar , benimde bu gruptaki tecrube sahibi arkadaslara bir sorum olacakti.Esimle birlikte 3 aydir Houstonda yasiyoruz ve 2022 Greencard talihlisiyiz. Turkiyede ikimizde farkli sektorlerde satis alanlarinda calistik.En son yazilim sektorunde calisiyorduk ancak saha satis tarafinda.Amerika`ya geldikten sonra burada bazi yazilim kurslarinin oldugunu ve 6 ay gibi kisa bir surede bu programlari kullanmayi ogrenip ayda 7.000-8.000 dolar kazanabilecegimiz islere girecegimizi ogrendik. Ogrendik demeyeyim ama bircok yerden okuduk dinledik ve soylediler.6 aylik bir kurs sizce ise girmek icin sifirdan kod yazacak biri icin yeterlimidir?(Esit agirlikci biri).Maliyetinin de ortalama 6 ay icin 10.000 dolar oldugunu soylediler. Aranizda hic bu sekilde sifirdan bu tarz egitimler almis ve ise girmis birileri ya da ornekleri var midir. Bir suya atlayacagiz ama atacak fazla kursunumuz olmadigindan dolayi arastirarak ilerlemeyi tercih ediyoruz. Simdiden tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |