Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Abd de evlenmiş kişiler bu evliliği en kısa hangi yoldan Türkiye de tescil edebilir? Bu evliliğin Türkiye'de iken tescili mümkün mü?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redur47, içinde söyledi: ABD'de yapılmış bir evliliğin Türkiye'de tanınması

Abd de evlenmiş kişiler bu evliliği en kısa hangi yoldan Türkiye de tescil edebilir? Bu evliliğin Türkiye'de iken tescili mümkün mü?

Daha once benzer bir durumla karsilasmistim, oradan biliyorum... NY TC Konsoloslugundaki arkadaslarin dedigine gore, Turkiye'deki memurlar yurtdisi evraklarini bilmedikleri icin bu islemin Turkiye'den yapilamayacagini belirtmislerdi. Dolayisiyla ABD'deki T.C. Konsolosluklariyla bu tescil islemini yapmalisiniz, kendileri yaptiktan sonra Turkiye'de de evli goruneceksiniz.
    Eger su an Turkiye'deyseniz bile sorun degil, cunku evlilik tescil islemleri posta ile de gerceklesebiliyor.

• @crazycells yanıtınız için çok teşekkür ederim haklısınız gerçekten nüfus müdürlüğünü arayıp konuyu söylediğimde bir kaç kişiye telefonu aktarıp kapattılar sürekli. Kısa süre içerisinde şikago konsolosluğu ile iletişime geçeyim ben o zaman

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

174

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |