Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2021 Talihlileri DV2021 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

Eyaletler Arasi Arac Yolculugu Sirasinda Odemeli Yollar Icin Cozum

• ⭐⭐⭐

California -> Texas karayolu yolculugu icin gecilecek odemeli yollarda en iyi cozum hangisidir sizce? Buralarda FasTrak var ama 4 eyalette (CA, Arizona, NewMexico, TX) de gecerli mi? Ulke genelinde ya da en azindan Bati-Guney taraflarinda gecerli bir sistem var midir? Her ne kadar google 3 rotadan sadece birisinde toll gosterse de merak ediyorum. Gecen FasTrak yok diye kopru gecisi yedim bir adet.
    Bir de seritlerde de express ise ucret var saniyorum. Bu konuda da bilgisi varsa paylasirsa sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐

@caglaror, içinde söyledi: Eyaletler Arasi Arac Yolculugu Sirasinda Odemeli Yollar Icin Cozum

California -> Texas karayolu yolculugu icin gecilecek odemeli yollarda en iyi cozum hangisidir sizce? Buralarda FasTrak var ama 4 eyalette (CA, Arizona, NewMexico, TX) de gecerli mi? Ulke genelinde ya da en azindan Bati-Guney taraflarinda gecerli bir sistem var midir? Her ne kadar google 3 rotadan sadece birisinde toll gosterse de merak ediyorum. Gecen FasTrak yok diye kopru gecisi yedim bir adet.
    Bir de seritlerde de express ise ucret var saniyorum. Bu konuda da bilgisi varsa paylasirsa sevinirim.

Genelde nakit ödeme gişesi yoksa mutlaka online ödeme imkanı vardır. Şurada güzel bir liste yapmışlar:

https://tollguru.com/toll-info/new-mexico/how-to-pay-toll

• ⭐⭐⭐

Tum Northeast eyaletlerde EZ-pass var ve gecerli. Ama baska yerde gecmiyor sanirim. Mesela, Florida'da sadece bir yolda ise yaradi, digerlerinde cash odedik.

Log in to reply

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

164

8.4k
Users

2.4k
Topics

141.4k
| | | |